polski warsztat

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by michael90 » 18 Oct 2015, 08:49 Re: polski warsztat

Odnosząc się do 4cars tez nie polecam. Przed wyjazdem do polski miałem zmienić pasek alternatora dzwoniłem do nich powiedzieli mu 40 funtow + 15 pasek i samochód musi zostać u nich przynajmniej na noc. Z obawy na negatywne opinie o polskich mechanikach co robią z samochodami gdy zostawiasz u nich nie zgodziłem się i na moje szczęście dobrze ze tak zrobiłem znajomy dał mi numer do Marcina z okolic soho czy rokery nie wiem jaka to lokalizacja zrobił mi to za 20 funtow i czekałem 15 min

michael90
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 12 Aug 2014, 20:08
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by michael90 » 18 Oct 2015, 08:57 Re: polski warsztat

Zapomniałem jeszcze dodać że w ultimatum garage są nie słownik. Znajomy oddał samochód żeby wymienili przeguby było to we wtorek zaznaczył że potrzebny mu samochód bo jeździ nim do pracy powiedzieli oj nie ma problemu na środę będzie. Środę dzwoni pyta czy może po samochód pojechać powiedzieli mu ze samochód jeszcze nie gotowy i tak go zbywali do poniedziałku a na końcu skasowali go za podwójna stawkę. Prawda jest taka ze w anglii nie ma dobrych polskich mechaników bo gdyby byli wahowcami w swojej dziedzinie nie musieliby wyjeżdżac za granicę bo dobry mechanik w polsce ma bardzo dobre warunki

michael90
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 12 Aug 2014, 20:08
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rafal » 24 Oct 2015, 05:58 Re: polski warsztat

Ja bardzo nie polecam M&G raz nie mal miałem wypadek z ich powodu . Pamietam wiele lat temu kiedy jeszcze pan M naprawiał auta w domu sam sie wszystkim zajmował było ok bo nie mowię to wspaniały mechanik z pasja ale potem spółka z panem G sprowadziła czarne chmury na zakład , zatrudnili chłopczyków do ściemy nie mechaniki . Pan G bezczelny nie zetelny oszukuje nie potrafi przedstawić kosztorysu naprawy przed naprawa a w końcu jak zrezygnowałem z wymiany części bo okazało ze nagle jest droższa 2x niż miała być zepsuli mi klimatyzacje lol ale to typowe Polak Polakowi . To był drugi raz i wtedy pożałowałem ze nie poszłam do sadu za pierwszym razem kiedy nie omal miałem wypadek i mój samochód wrócił na lawecie do zakładu zapropowano mi pokrycie wszystkich kosztów i sie głupi zgodziłem tylko z powodu pana M bo sie znaliśmy tak poprostu. Wiec zastanówcie sie jak zostawiacie tam auto ja juz od dawna naprawiam u prywatnych ci***ak i jest ok a Polacy wcale nie sa tacy tanie ale cfani.
User avatar
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posts: 545
Age: 42
Joined: 20 Jun 2006, 21:39
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Hazanon » 4 Jan 2018, 16:28 Re: polski warsztat

Czy ktos moze wie co się stało z Ultimate Garage? Przenieśli się czy zniknęli z Birmingham na dobre

Hazanon
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 18 Aug 2017, 12:44
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by STIF14 » 5 Jan 2018, 09:54 Re: polski warsztat

Pewnie poszli z torbami , za ich ceny .
Mnie kroili podwójnie za wszystko co u nich robiłem w moim BMW .
Za późno sprawdziłem ceny w innych warsztatach , a to mój błąd ....
STEFAN
User avatar
STIF14
Raczkujący
 
 
Posts: 92
Joined: 19 Jan 2007, 22:53
Location: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by edmun » 5 Jan 2018, 11:18 Re: polski warsztat

Ostatnio jak z nimi współpracowałem to dostałem info że nie zajmują się więcej naprawami itp tylko zmieniają branże na tuning, roboty specjalne itp itd.
Jako że i mi się kontakt urwał, to nie wiem co się dalej z nimi stało.
User avatar
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 444
Joined: 27 Oct 2011, 19:06
Reputation point: 48
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Hazanon » 13 Jan 2018, 20:37 Re: polski warsztat

STIF14 wrote:Pewnie poszli z torbami , za ich ceny .
Mnie kroili podwójnie za wszystko co u nich robiłem w moim BMW .
Za późno sprawdziłem ceny w innych warsztatach , a to mój błąd ....

Do kogo teraz jeździsz ? Kogoś w tej samej okolicy?

Hazanon
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 18 Aug 2017, 12:44
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bastet87 » 28 Jan 2018, 22:29 Re: polski warsztat

No ja tez potrzebuje elektromechanika, czy ma ktos jakies namiary na warsztat? Bylabym wdzieczna. Ultimate garage to byl jedyny jaki znalam. Moze jakis angielski?

bastet87
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 2 Jan 2013, 15:51
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA