Gdzie na MOT ( Acocks Green )

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by Eryk1 » 12 Mar 2009, 21:49 Gdzie na MOT ( Acocks Green )

Jak w temacie gdzie polecacie jechac na Mot w tej dzielnicy ? I czy ktos byl w Nationwide Autocentres ???

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 27 Apr 2007, 20:40
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by yoko » 13 Mar 2009, 10:40 Re: Gdzie na MOT ( Acocks Green )

ja tam bylam, ogolnie ok, mila obsluga, ale wymyslili mi jakies extra spawanie progu za dodatkowe 90 funtow, choc jak na 10-letnie auto to i tak chyba ok.... poza tym mialam troche lyse opony ale to przeszlo.
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
User avatar
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posts: 413
Age: 44
Joined: 18 Sep 2006, 21:50
Location: Acocks Green
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Eryk1 » 25 Jan 2010, 21:57 Re: Gdzie na MOT ( Acocks Green )

Bylem tam i jest OK bez doplat itd przeszlo bez problemu za rok jade tam znowu :-D

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 27 Apr 2007, 20:40
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Bartek-MOT » 7 Feb 2010, 00:39 Re: Gdzie na MOT ( Acocks Green )

Nie wiem czy to wazne, ale wiekszosc opon ma wyznacznik producenta majacy dac nam znac o maksymalnym zuzyciu. Jest on ustawiony na 1.6mm glebokosci bieznika, gdzie jest to granica (musi byc powyzej) minimalnego bieznika zgodnie z wymaganiami policji i MOT-u. Wysztko powyzej tej wartosci jezeli nie ma innego zniszczenia jest dopuszczalna do wystawienia zielonego MOT z doradzctwem dla klienta. W praktyce czesto jest to kwestia interpretacji testujacego.

Bartek-MOT
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 5 Feb 2010, 23:01
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA