Prawko na Motor Pyatanie

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by long3r » 2 Aug 2008, 17:25 Prawko na Motor Pyatanie

Siema chcialem sie dowiedziec czy jest ktos na forum kto robil tu prawko na motor i mogl by mi powiedziec jak to sie tutaj odbywa i czy po zdaniu prawka moge odrazu siasc na silnik o pojemnosci 600cm3 czy mosze zaczac od mniejszych ? bo np jak bylem w irlandi to po roku mozna przesiasc sie z 250cm na powiedzmy 500 i tak dalej czyli np do 1100 czeka nas dluga droga. A moze jest tak jak w polsce robisz prawko i mozesz bujac czym chcesz :) Ile kosztuje takie prawko hmmm to chyba wszystko pozdro
User avatar
long3r
Raczkujący
 
 
Posts: 65
Joined: 1 Jun 2008, 22:50
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Bartsun » 2 Aug 2008, 17:31 Re: Prawko na Motor Pyatanie

a ja chcialbym sie dowiedziec czy sa testy... zdawalem testy na ciezarowki tutaj jakos rok temu i czy musze to robic jesli chodzi o motory? jak wogole wyglada taki egzamin? ósemki jak w polsce??

[ Dodano: Pon Sie 04, 2008 14:48 ]
ok no i sie dowiedzialem... a wiec tak

zeby jezdzic jakas mocna honda jest kilka etapow ktore trzeba przejsc...

najpierw jest jakis kurs CBT ktory trwa 8h po nim mozemy zrobic 3h kurs praktyczny i mozemy smigac juz 125cm3... zeby smigac mocniejszymi motorkami trzeba wykupic jazdy 3 dni po 3h na dzien. oraz 4ty dzien to godzina jazdy plus egzamin

babka mi powiedziala ze calosc wyniesie mnie 555f (jesli zdam teorie najpierw ktora kosztuje 30f) i to mozna zrobic w 6 dni po czym trzeba jezdzic 2 lata z "elką"

a czy ktos sie dowiedzial czegos innego?
dziwi mnie troche to ze musze zdawac teorie (na ktorej sa jak zwykle pytania i filmiki hazard) skoro zdawalem je juz w zeszlym roku ale babka powiedziala ze niby musze...

a no i trzeba miec prawko angielskie na ktorym jest pozwolenie na kurs na motorki. jesli nie, trzeba wyslac formularz z prawkiem do dvla i czekac az przyjdzie.
User avatar
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 589
Joined: 27 Sep 2006, 22:26
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA