Pytanie odnosnie rejestracji polskiego auta w uk?

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;
witam! Mam pytanie odnosnie tego czy ktos ostatnio zabral sie za zmiane tablic polskich na angielskie polskiego auta. chodzi mi o procedury jakie trzeba spelnic zeby mozna bylo legalnie jezdzic polskim autem w uk. Jesli ktos by mogl prosze napisac punkt po punkcie jak to sie robi?

Mark77777
Początkujący
 
 
Posts: 26
Age: 43
Joined: 23 Aug 2007, 17:24
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

wg mnie szkoda zachodu, lepiej kupic tu auto jak masz zamiar zostac na dluzej,

rally_driver
Początkujący
 
 
Posts: 29
Age: 37
Joined: 17 Sep 2007, 10:04
Location: BHX
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

nie wiem ile masz zamiar tu siedzieć poczytaj sobie moje posty w tym temacie Link

A odnośnie rejestracji to się za bardzo nie orientuje, ale słyszałem że trzeba zmienić licznik na mile, zmienić światła z przodu, przejść angielski rygorystyczny przegląd, a z tego co pisali inni w temacie do którego podałem Ci link wynika że nie zarejestrujesz auta dopóki jest zarejestrowane w Polsce (albo w innym kraju), a w Polsce nie wyrejestrujesz dopóki go nie sprzedasz, albo nie zezłomujesz (z tego co się orientuję), więc jest problem. Tu masz link odnośnie rejestracji ale po angielsku Link

bboy
Początkujący
 
 
Posts: 24
Age: 40
Joined: 19 Nov 2006, 09:08
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

podobno wystarczy wykupic TAX i mozna jezdzic na polskich tablicach, policja sie nie czepia.

Moni3103
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 22 Aug 2007, 09:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Moni3103 wrote:podobno wystarczy wykupic TAX i mozna jezdzic na polskich tablicach, policja sie nie czepia.


podobno mam slonia w ogrodku

Ciekawe jak wykupisz tax nie majac ubezpieczenia i przegladu.

Oczywiscie chodzi mi o angielskie ubezpieczenie i przeglad, bo nie sadze, zeby ktos zaakceptowal polskier dokumenty w tym temacie.
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

Tia, juz widze mine tej pani na poczccie jak jej pokazuje polski dowod rejestracyjny :D:D

owen
Stały Bywalec
 
 
Posts: 332
Joined: 22 Jun 2006, 21:51
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA