Clements - ubepieczenie samochodu

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by rogal198 » 16 Jun 2015, 18:27 Clements - ubepieczenie samochodu

Witam.
Czy zna ktoś firmę ubezpieczeniową Clements? Oferują oni polisy na auto za 40% ceny u innych firm. Czy ktoś ma może polisę w tej firmie?
Pozdrawiam

rogal198
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 16 Jun 2015, 18:15
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by TroyaN » 17 Jun 2015, 03:08 Re: Clements - ubepieczenie samochodu

Hej. Ja mialem i polecam. Z tego co pamietam to pelna nazwa to Clements Worldwide i dzialaja rowniez w stanach. Po wykupieniu polisy jedyne o co poprosili to zeby do nich zadzwonic i potwierdzic dane. Nie chcieli zadnego potwierdzenia No claim Bonus a po 4 miesiacach (zmienilem auto i ubezpieczalnie) na maila przeslali mi potwierdzenie calego No Claim Bonus na 12 lat.

Pozdrawiam
User avatar
TroyaN
Raczkujący
 
 
Posts: 84
Joined: 2 May 2014, 11:26
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rogal198 » 9 Jul 2015, 09:00 Re: Clements - ubepieczenie samochodu

Udalo mi sie zakupic polise w Clements.
Jedyny problem jaki mialem to taki, ze mojego zawodu nie bylo do wyboru w formularzu wiec musialem zadzwonic i wytlumaczyc czym ja sie wlasciwie zajmuje. Obstawiam, ze i tak nie kuamaj co robie ale najwazniejsze ze mam polise za 1/3 ceny u konkurencji.
Poki co polecam, zobaczymy co bedzie w razie jakiegos dzwona :)

rogal198
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 16 Jun 2015, 18:15
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kruper86 » 9 Jul 2015, 21:46 Re: Clements - ubepieczenie samochodu

Robiłem dzisiaj na szybko quote jak byłem w pracy, ale niestety pod koniec wyszło, że musze się z nimi skontaktować aby dostać wycenę ubezpieczenia. Warte fatygi ?

kruper86
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 18 Feb 2014, 18:06
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rogal198 » 10 Jul 2015, 10:00 Re: Clements - ubepieczenie samochodu

To zalezy ile wyszlo Ci u innych. U mnie bylo tak, ze Clements wycenil mi ubezpieczenie octavki na 750£.
Kolejna najnizsza oferta to bylo 1500£ ale wymagalo zainstalowania skrzynki monitorujacej moj sposob jazdy.
Pierwsza oferta bez skrzynki to bylo chyba 1900£ ale ze nie bylo mnie stac zaplacic na raz wiec musialem rozlozyc na raty i wtedy rocznie wychodzilo 2100.

Co do tego ze musisz sie z nimi skontaktowac:
ja mialem tak, ze bezposrednio na stronie Clementsa tez tak mialem, ze nie chcialo mi wyliczyc skladki.
Wyliczalo mi przez jakas wyszukiwarke ubezpieczen tylko juz teraz nie pamietam czy to bylo compare the market czy cos innego.
Kilka telefonow, potwierdzili ze moge to kupic wiec kupilem.
Dopiero pozniej do Clementsa musialem zadzwonic i wytlumaczyc czym sie zajmuje w pracy i jakie jest moje stanowiko i poszlo.


Podsumowujac, czy warto?

Ja jestem 1300£ do przodu wiec raczej warto :)

Mam nadzieje, ze pomoglem, jak cos pisz na priv.

Pozdrawiam

rogal198
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 16 Jun 2015, 18:15
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


Return to MOTORYZACJA