Przeprawa promem.

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by kruper86 » 22 Feb 2015, 19:35 Przeprawa promem.

Witam,
Chce sie zapytac czy jest mozliwosc wjechania na prom na dolny poklad, z tego wzgledu ze w aucie posiadam gwintowane zawieszenie i jest mocno obnizone takze nie ma mowy o wjezdzie na gorny level.
Zaraz powiecie ze zawieszenie gwintowane to moze sie podniesc, fakt, moze, ale nie wystarczajaco. Jakies sugestie ?

kruper86
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 18 Feb 2014, 18:06
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 22 Feb 2015, 21:41 Re: Przeprawa promem.

Myślę ze powinieneś ich o tym uprzedzić.
Zobacz czy przy rezerwacji online jest opcja wpisania uwag, jeśli nie to zadzwoń do nich.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by wielkimar » 22 Feb 2015, 21:46 Re: Przeprawa promem.

Myślę, że będziesz się tym ...ewentualnie martwił na miejscu :D . Kiedyś jechaliśmy samochodem tak ociążonym, że dupskiem tarliśmy po asfalcie...kombinowali z rampą parę minut, ale dali radę . :D

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posts: 203
Joined: 3 Jun 2007, 21:09
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 23 Feb 2015, 08:29 Re: Przeprawa promem.

kruper86, jesli jeszcze nie kupiles biletu to moze warto zastanowic sie nad eurotunelem? My ostatnio kupowalismy bilet i roznica w biletach zaledwie 20£ a zaoszczedzasz mnostwo czasu, bo sama przetrawa trwa 35min i nie martwisz sie o zadne poziomy. Pozdr
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by garek87 » 23 Feb 2015, 09:45 Re: Przeprawa promem.

ja sie podlacze - jesli chodzi o Eurotunel - jade na wielkanoc do PL samochodem i w jedna strone mam prom ale jeszcze nie wiem dokaldnie jakiego dnia bede wracac - jakie sa koszty promu i eurotunelu bez rezerwacji albo co jesli zarezerwuje prom i nie zdaze jakie koszta?

garek87
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Age: 37
Joined: 21 Feb 2015, 12:09
Location: Dudley
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 23 Feb 2015, 14:23 Re: Przeprawa promem.

Nie prościej zajrzeć na stronę z cenami biletów? Jest wiele czynników wpływających na koszt, a nie podałeś żadnej informacji - ani kiedy, ani o której godzinie, ani jaki samochód, ani ile osób itd....

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by jaackoo » 23 Feb 2015, 15:13 Re: Przeprawa promem.

Kiedys wjezdzalem na prom z niskim zawieszeniem, pogadalem z panem i postawili mnie razem z tirami, więc chyba jest taka mozliwosc by nie wjezdzac pod gore. I to byl my ferry link.
Pozdrawiam wszystkich z zawiasem niskim.

jaackoo
Początkujący
 
 
Posts: 37
Joined: 23 Sep 2007, 19:54
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kruper86 » 23 Feb 2015, 15:15 Re: Przeprawa promem.

Dzieki wszystkim za odpowiedzi.
Jeśli chodzi o porównanie cen promu i euro tunelu to rożnica moim zdaniem jest znaczna. Przykładowo w maju w jedna stronę cena tunelu jest drozsza o 30 funtów. Biorąc pod uwagę powrót to jest 60 - ponad 60 funtów.
Tunel, owszem był brany pod uwage na samym początku, ale jak sprawdziłem koszty-zrezygnowałem. Napisałem natomiast do DFDS - odpisali mi, że nie mogą decydować za obsługę czy wpuszczą mnie na dolny pokład, podali nr telefonu i musze się skontaktować osobiście.

Garek, jesli spóźnisz sie/bedziesz wcześniej niż planowany rejs, możesz popłynąc późniejszym/wcześniejszym nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Nie wiem jakie są koszta kiedy spoźnisz się dobre pare godzin. Masz opcje wyboru biletu flexi-gdzie płacisz wiecej i to Oni dostosowują się do godziny przeprawy.

kruper86
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 18 Feb 2014, 18:06
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA