Naprawa odprysków

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by jarocin » 6 Oct 2014, 14:40 Naprawa odprysków

Hej

Zrobiło mi się kilka odprysków na aucie i chciałbym je troszkę zamaskować lub naprawić.
Szukając w necie nalazłem coś takiego jak Chipex , czy może ktoś stosował taki preparat i może się podzielić opinią na jego temat.

A może znacie inne sprawdzone sposoby na naprawę odprysków?

Czy warto samemu to naprawiać czy lepiej dać do specjalisty? Orientujecie się może ile naprawa odprysków może kosztować u specjalisty. Wiem że to zależny od ilości i rodzaju ale chciałbym się tylko zorientować jaki jest przybliżony koszt naprawy dziesięciu 3mm odprysków.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posts: 174
Joined: 11 Jul 2012, 07:05
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 6 Oct 2014, 14:53

Zalezy jakie glebokie sa te odpryski i jak bardzo cierpliwy jestes z 10 odpryskow to mozna samemu wypelnic.

Ja uzywalem http://www.paints4u.com


Opcji wypelniania jest kilka ja robilem kolorem zmieszanym z bezbarwnym i po dokladnym wyczyszczeniu wypelnialem odpryski a na koniec "gorke" sciagnelem uzywajac narzedzia Festool denibber, do wykonczenia papier na mokro 3000 i pasty polerskie scholl concepts.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA