Odszkodowanie

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by zebedi43 » 26 Aug 2013, 19:57 Odszkodowanie

Witam wszystkich!!!!
Sprawa ma sie tak ze bylem w odwiedzinach u znajomych,gdy wrocilem do domu zauwazylem ze ktos udezyl w moje auto i mam pekniety zderzak, czy warto zglaszac to do ubespieczalni i starac sie o odszkodowanie czy poprostu kupic zderzak i dac sobie spokoj.
Z gory dziekuje.

zebedi43
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 26 Aug 2013, 19:50
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 27 Aug 2013, 00:15 Re: Odszkodowanie

Naprawdę uważasz że ktoś jest w stanie Ci odpowiedzieć na to pytanie ?
Skąd ktoś na tym forum ma wiedzieć czy masz Porsche czy Seicento, jak masz warunki ubezpieczenia, ile stracisz zniżki i na jak dlugo. Tak więc musisz niestety albo podać więcej szczegółów ale weź kartkę, długopis i kalkulator i sobie najzwyczajniej w świecie policz czy to Ci sie opłaca czy nie.

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 27 Aug 2013, 10:12 Re: Odszkodowanie

Brak sprawcy spowoduje ze to ty stracisz znizki ... Ja bym kupil nowy zderzak bez zglaszania mozliwe ze wyjdzie taniej zaleznie jaki masz excess i ile bedzie kosztowal zderzak.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by zebedi43 » 27 Aug 2013, 21:29 Re: Odszkodowanie

Juz po sprawie.
Kupilem nowy zderzak, koszt 50£

zebedi43
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 26 Aug 2013, 19:50
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mkw » 27 Aug 2013, 21:50 Re: Odszkodowanie

Peewnie nie bedzie sie oplacac zgladzac.Optocz excess masz jeszcze compulsary excess czy jakos tak jak ja mialam stluczke zwyczajnie nie oplacalo siie zglaszac bo bysmy musieli wlozyc 350 a zderzak tyle kosztowal wiec najlepiej kartka dlugopis i policzyc skoro sprawca nieznany.
Pozdrawiam

mkw
Początkujący
 
 
Posts: 47
Age: 43
Joined: 6 May 2011, 11:49
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA