Polski samochód

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by eric27 » 24 Aug 2013, 21:07 Re: Polski samochód

AdamBoltryk wrote:Mi się to nigdy nie zdarzyło. Wręcz przeciwnie, po roku jazdy tutejszym samochodem i po przylocie do Polski i przesiadce na "polaka" dwukrotnie lewa ręka wylądowała na szybie... W "angliku" nigdy



Wydaje mi się,że to dlatego,że częściej jednak jeździsz "angielskimi" samochodami a w Polsce tylko chwilowo na urlopie.Mam ten sam problem ;) .

Pozdrowionka :D

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posts: 434
Joined: 14 Sep 2008, 12:54
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 25 Aug 2013, 15:48 Re: Polski samochód

AdamBoltryk wrote:6 miesięcy w ciągu roku, a nie 6 miesięcy z rzędu.
Przyjmując Wasza logikę wyjeżdżając na 2 tygodniowy urlop zerowały by się każdemu wszystkie nabyte prawa - bzdura.


Pozwól że jeszcze raz zapytam. Kto napisał tutaj na forum tą bzdurę o której wspominasz. Ja naprawdę szanuję Twoje mądre wypowiedzi i udzielanie się na forum. Nie kwestionuje też Twojej wiedzy bo ja praktycznie jestem tutaj nowy i guzik wiem. Jednak odebrałem że to co napisałeś tyczyło się mojej osoby a ja NIGDZIE nie napisałem że się coś zeruje... wręcz przeciwnie.

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 25 Aug 2013, 18:18 Re: Polski samochód

eric27 wrote:Wydaje mi się,że to dlatego,że częściej jednak jeździsz "angielskimi" samochodami a w Polsce tylko chwilowo na urlopie.Mam ten sam problem ;) .

15 lat jazdy w Polsce
tutaj dopiero 5...
więc stawiam, ze to nie to.

mrowek zauważ, że stwierdzenie o zerowaniu padło w kontekscie toku rozumowania przyjmowanego przez niektórych naszych radzisobiekrętaczy. Wystarczy wyjechać i w ten sam dzień wrócić i mozesz śmigac kolejne 6 miesięcy = zeruje się poprzednie 6 miesięcy. Czyż nie tak to wygląda według nich?
Ale - kazdy sobie rzepkę skrobie. Tylko wkurzaja mnie później płacze na forach jak kogoś złapią i wtedy to jest święte oburzenie, że coś mu się nie należy, że każą płacić, że kara, że ubezpieczenie nie wazne i takie tam...
Kurcze, kiedyś oglądałem na youtubie jak policja zatrzymała czarnego nastolatka na provisional license jak sam kierował. Był zupełnie oburzony tak samo jak nasi.. że rasizm i takie tam pierdoły. A policjant powiedział krótko - teraz, jak Cię zatrzymaliśmy to na wszystko jest za późno...

Ale jak pisałem - każdy jest panem własnego losu i jak sobie pościelicie, tak się wyśpicie.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

PostNapisane by Guest » 26 Aug 2013, 01:38 Re: Polski samochód

AdamBoltryk wrote:mrowek zauważ, że stwierdzenie o zerowaniu padło w kontekscie toku rozumowania przyjmowanego przez niektórych naszych radzisobiekrętaczy. Wystarczy wyjechać i w ten sam dzień wrócić i mozesz śmigac kolejne 6 miesięcy = zeruje się poprzednie 6 miesięcy. Czyż nie tak to wygląda według nich?


Tak wiem jak to wyglada. Sam spedzilem wiele godzin na czytaniu jak to jest naprawde. Wiele osob na roznych forach wprowadza innych w blad bo gdzies tam, cos tam slyszeli.
Pozdrawiam i sorki za to ze odebralem Twoja wypowiedz personalnie.

Dodano: -- 26 sie 2013, 02:40 --

patrykslus wrote:A czym jezdzisz ??


Wysylam Ci info na PW zeby nikt nie pomyslal ze to jakies ogloszenie :)

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 28 Aug 2013, 16:03 Re: Polski samochód

Tyle razy ten temat byl na forum i nadal ludzie powielaja bzdury.
Mozna jeździć samochodem na obcych blachach przez 182 dni w roku. Czyli nic nie da wyjazd jednodniowy za granice bo limit w kazdym roku to 182 dni. Chyba ze wyjedziesz za granice na okres 183dni.
To prawo przestaje obowiazywac w momencie stania sie rezydentem UK a takowym stajemy się po 1 przepracowanym dniu w uk.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA