Comprehensive

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

FemalePostNapisane by komar77 » 4 Oct 2012, 12:02 Comprehensive

Zwracam się do Was z pytaniem odnośnie ubezpieczenia comprehensive.Otóż,mój mąż dostał propozycję pracy na weekendy,mianowicie miał by jeździć z transportem do Londynu czy innych miast vanem.Problem polega na tym,że facet,który chce go zatrudnić twierdzi,że skoro mamy comprehensive insurance na nasze prywatne auto to znaczy,że on może praktycznie każdym autem jeździć.Czy to możliwe?Jakoś trudno mi w to uwierzyć.
User avatar
komar77
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Age: 46
Joined: 25 Mar 2009, 14:24
Location: Tyseley/Torun
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rmazurek » 4 Oct 2012, 12:14 Re: Comprehensive

Witam.

Wszystko zalezy od ubezpieczalni. Powinno byc jakies info na certyfikacie ubezpieczenia - na moim jest napisane ze jestem uprawniony do prowadzenia innych aut ale pod warunkiem ze wlasciciel tychze aut wyrazil zgode.

Pozdrawiam
User avatar
rmazurek
Raczkujący
 
 
Posts: 95
Age: 38
Joined: 27 Aug 2012, 12:38
Location: Castle Bromwich
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by komar77 » 4 Oct 2012, 13:11 Re: Comprehensive

Rzeczywiście jest taka informacja,z tym,że pod spodem wymienione są podpunkty,w których pisze,że nie może prowadzić innego samochodu w celach zarobkowych więc wychodzi na to,że nie może?Masło maślane sorki,ale chyba wiadomo o co chodzi?
User avatar
komar77
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Age: 46
Joined: 25 Mar 2009, 14:24
Location: Tyseley/Torun
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by samotny » 4 Oct 2012, 15:47 Re: Comprehensive

Nie łatwiej prościej i rzetelniej zadzwonić do ubezpieczalni i się tego dowiedzieć, niż wysłuchiwać mądrości ludzi z forum gdzie każdy będzie miał swoje zdanie a jak przyjdzie do kontroli to policja i tak postawi na swoim?

samotny
Rozeznany
 
 
Posts: 242
Joined: 21 Sep 2008, 17:17
Reputation point: 29
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Hunteros30 » 4 Oct 2012, 17:43 Re: Comprehensive

prawda jest taka że jak masz napisane z wyłączeniem zastosowań komercyjnych to znaczy że nawet jak we własnym aucie będziesz przewoził coś z pracy to mogą odmówić Ci wypłacenia odszkodowania z tytułu innego zastosowania auta.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
User avatar
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posts: 451
Age: 44
Joined: 10 Nov 2011, 00:38
Location: walsall
Reputation point: 42
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by komar77 » 5 Oct 2012, 11:45 Re: Comprehensive

Sprawa jest nieaktualna,zadzwoniłam do ubezpieczalni i miła pani potwierdziła powyższe.Dziękuję za wszystkie rady.
User avatar
komar77
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Age: 46
Joined: 25 Mar 2009, 14:24
Location: Tyseley/Torun
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0


Return to MOTORYZACJA