Immobiliser - renault megane scenic 1.6 rt Alize 1998

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;
Witam szukam informacji odnosnie jak wylaczyc immobiliser w Renault Megane Scenic. Prosze o informacje lub kogos kto moglby mi to wylaczyc za rozsadna cena prosze o informacje na email tayger0@wp.pl pozdrawiam

abic660
Początkujący
 
 
Posts: 15
Joined: 12 Feb 2012, 14:18
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

A masz może książkę sam naprawiam?Tam jest wszystko.wystarczy poczytać.Swoją drogą po co chcesz wyłączać?
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
User avatar
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posts: 451
Age: 44
Joined: 10 Nov 2011, 00:38
Location: walsall
Reputation point: 42
Pokojowy
Top
0

abic660 wrote:Witam szukam informacji odnosnie jak wylaczyc immobiliser w Renault Megane Scenic. Prosze o informacje lub kogos kto moglby mi to wylaczyc za rozsadna cena prosze o informacje na email tayger0@wp.pl" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false; pozdrawiam


Widzę że post jest stary i pewnie już nie aktualny,ale gdyby jeszcze było aktualne daj znać.
Mogę wyzerować ecu tak że będą 4 zera i po włączeniu przyjmie kod z kluczyka i bsi automatycznie.
Myślę że to lepsza opcja niż baypas na immo.

Dodano: -- 28 paź 2012, o 22:35 --

Hunteros30 wrote:A masz może książkę sam naprawiam?Tam jest wszystko.wystarczy poczytać.Swoją drogą po co chcesz wyłączać?


W książce -sam naprawiam- pisze jak wyłączyć immo?
Nabijasz posty nawet w tematach o których nie masz zielonego pojęcia.

krzysmad
Raczkujący
 
 
Posts: 62
Joined: 29 Jan 2009, 13:04
Reputation point: 14
Neutralny
Top
0

sterownik sirius siemens ? po co robic sterownik na douczenie w takim aucie? a jezeli wina lezy np. w petli (antenie) to ta operacja za bardzo nie pomoze :) w tych autach najlepiej immo off
User avatar
tomek8484
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Age: 41
Joined: 17 Apr 2013, 19:20
Location: Redditch
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA