Komisy samochodowe

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

FemalePostNapisane by marzencia2333 » 22 Feb 2013, 17:00 Re: Komisy samochodowe

Z komisami to wogole jest jakas dziwna sprawa. Wystarczy zajzec do gazety czy ebay. Samochody z komisu maja zawsze mniej mill z regoly okolo 80 tys, i lekko ponad. Od prywatnych wlascieli wydaje mi sie bezpieczniej kupywac samochod.
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
User avatar
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posts: 463
Age: 39
Joined: 11 Oct 2007, 17:55
Location: Tipton
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 24 Feb 2013, 10:51 Re: Komisy samochodowe

Ja kupilem swoj samochod w blackhorse auto mialo 3 lata I na liczniku 58000 mil mimo, ze gwarantowali przebieg przed kupnem poprosilem o wydrukowanie histori serwisowej auto bylo serwisowej w mazdzie, a ostatni mot I zmiane opon w kwik fit 2 miesiace przed tym jak je kupilem pojechalem do mazdy potem do kwik fit sprawdzili wszystko sie zgadzalo wiec pojechalem I kupilem auto. Ja tam uwazam, ze lepszy jest taki duzy renomowany komis jak prywatna osoba, ewentualnie aukcje samochodowe. Takie firmy jak blackhorse nie moga pozwolic sobie na oszukiwanie ludzi. Inaczej sprawa wyglada z komisami prowadzonymi przez osoby wiadomej narodowosci od nich to bym nawet roweru nie kupil

Guest
 
 
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA