Budowa trajki

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by anirad » 13 Jun 2012, 06:36 Budowa trajki

Znajdzie sie tu ktos kto zamiast blyszczacych motocykli z salonu lubi budowac wlasne? Wlasnie przymierzam sie do budowy trajki. Mam gdzie,mam narzedzia, ale zawsze w kilka osob robi sie to razniej a w tym samym czasie mozna budowac kilka. No i kazdy ma inne umiejetnosci i pomysly. Na razie planuje budowe na bazie 126p czyli silnik z tylu ale z dociazeniem srodka ciezkosci plyta podlogowa, tyl na wahaczach przod od choppera z wysunientym kolem, skrzynia orginal. Myslalem na uzyciem Relianta ale szczerze to nie bardzo mi sie podoba ustawienie silnika. Jacys zainteresowani zeby razem pozbierac materialy i zbudowac kilka cacuszek???
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by bongorno » 13 Jun 2012, 18:47 Re: Budowa trajki

Będę śledził temat , sam kiedyś o tym myślałem ale ja to tylko mogę pomóc od strony elektrycznej.

bongorno
Rozeznany
 
 
Posts: 266
Joined: 11 Aug 2010, 01:08
Reputation point: 30
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by VA » 27 Jun 2012, 16:58 Re: Budowa trajki

Dołączam do bongorno. Sam nie mam możliwości budowania cacka na kołach, chociaż może kiedyś... Jak na razie buduję tylko wzmacniacze lampowe, zapewne frajda z własnego pojazdu byłaby nieporównywalna.
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA