Jakie auto kupić?

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

FemalePostNapisane by Ewelajna1111 » 24 Jan 2012, 15:02 Re: Jakie auto kupić?

witam mam pytanko i jezeli jest mozliwosc o szybka odpowiedz gdyz,mamy autko ubezpeiczone w Churchillu ten full pakiet comperasive.i czy przed wyjazdem poza granice uk np.polski czy niemiec trzeba zglaszac ubezpieczalni ze sie wyjezdza?? bo cos slyszalam o zielonej karcie ze to trzeba zglosic przed wyjazdem poza uk..bardzo prosze o odpowiedz..z gory dzieki

Dodano: -- 24 sty 2012, 15:02 --

witam mam pytanko i jezeli jest mozliwosc o szybka odpowiedz gdyz,mamy autko ubezpeiczone w Churchillu ten full pakiet comperasive.i czy przed wyjazdem poza granice uk np.polski czy niemiec trzeba zglaszac ubezpieczalni ze sie wyjezdza?? bo cos slyszalam o zielonej karcie ze to trzeba zglosic przed wyjazdem poza uk..bardzo prosze o odpowiedz..z gory dzieki

Ewelajna1111
Raczkujący
 
 
Posts: 97
Joined: 29 Nov 2011, 15:40
Location: Bearwood/Bham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by krisbrumm » 24 Jan 2012, 19:29 Re: Jakie auto kupić?

tak, dzwonisz do swojego ubezpieczyciela, podajesz datę podróży od kiedy do kiedy oraz musisz wymienić wszystkie kraje, które będziesz odwiedzać nawet przelotem.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
User avatar
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 45
Joined: 27 Sep 2010, 22:34
Location: Birmingham
Reputation point: 75
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Marcinuk » 19 Feb 2012, 13:13 Re: Jakie auto kupić?

do kolegi czakim1986 nie kupuj zadnch wynalazkow typu francuzy czy inne takie, o vectrach i astrach nie wspomne. Dal Ciebe widze VW GOLFA ceny 1000-1500. Silnik 1.6 lub 1.9TDI. Lub Seat Leon z tymi samymi vw silnikami. Tyle. Cos innego tanszego to Ford Focusa 1.6. Niskie grupy insurance i tanie w utrzymaniu.

do kolezanki Beautiful_Monster co do jazdy po lewej stronie hmmm ja zaczalem jedzic tutaj 6 lat temu. i mialem dawa auta jedno polskie drugie ang. jezdizlem dwoma autami przez 2 lata. W niczym to nie przeszkadza :)

Ciebie widze hmmm w czyms bardziej agresywnijszym bmw 316 (1.6 silnik) , Alfa 147 ladne typowo kobiece auto (i nie sluchaj ze sie psuja), Audi A3 1.6 . Auta sa te tanie 1000-2000 w zaleznosci od stanu i rocznika. Znizki hmmm zawsze jest na to sposob :).pozdrawim.

Marcinuk
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Age: 45
Joined: 22 Dec 2011, 21:25
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 19 Feb 2012, 15:42 Re: Jakie auto kupić?

Marcinuk wrote:Dal Ciebe widze

Marcinuk wrote:Ciebie widze hmmm


hahahahaha nie ma jak kogos w czyms widziec nie wiedzac jak ktos wyglada :) hehe

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by tklosowski » 21 Feb 2012, 20:34 do Monster

A do jakiej kwoty chcialabys kupic auto,jesli drozsze tak powyzej 4500 to sprobuj w A.Clarku(oczywiscie na kredyt).Mam juz drugi samochodzik z Clarka i nie narzekam,rok gwrancji,dwa bezplatne full service i dwa bezplatne MOT.W kazdej chwili mozesz tez zamienic samochod na inny jesli jestes niezadowolona.A co do marki,to moze Honda Civic?Troche kosmiczna ale prowadz sie swietnie,dobre silniki(od poj.1400ccm),no i pojemne(zona,2 dzieci(15 i 18 lat)+pies(duuzy)mieszcza sie wygodnie).

tklosowski
Przyczajony
 
 
Posts: 10
Joined: 4 Oct 2011, 16:57
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by aniamaya1 » 4 Mar 2012, 19:20 Re: Jakie auto kupić?

Beautiful_Monster wrote:Hmm... to pierwsze auto na angielskich drogach :)
Bierz vauxhall najtańszy insurance ,vauxhall z nazwy jest ich ale to opel,astra II 1,6 8v bedzie idealna.ja mam juz drugą 1,7dti super auto twarde dobre blachy i bardzo ekonomiczne.Tanie opłaty tylko, szukaj jak najmłodszej.

Dodano: -- 4 mar 2012, o 19:20 --

Beautiful_Monster wrote:Hmm... to pierwsze auto na angielskich drogach :)
Beautiful_Monster wrote:Hmm... to pierwsze auto na angielskich drogach :)
Bierz vauxhall najtańszy insurance ,vauxhall z nazwy jest ich ale to opel,astra II 1,6 8v bedzie idealna.ja mam juz drugą 1,7dti super auto twarde dobre blachy i bardzo ekonomiczne.Tanie opłaty tylko, szukaj jak najmłodszej. :evil:

aniamaya1
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 7 Sep 2010, 20:05
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA