Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

FemalePostNapisane by roslinka_zielona » 4 Nov 2011, 12:02 Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

chciałabym się poradzić kogoś kto ma pojęcie o programach do obrabiania zdjęć i filmów. otóż zależy mi na programie, który pozwoli mi zrobić zdjęcia z filmu jaki mam na płycie dvd. pewnie to wszystko nazywa się jakoś naukowo ale wybaczcie proszę laikowi.


kasia
User avatar
roslinka_zielona
Rozeznany
 
 
Posts: 102
Age: 39
Joined: 7 Jun 2009, 21:30
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 4 Nov 2011, 12:36 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

bardzo prosty sposob: PrtScrn
:)

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by monique » 4 Nov 2011, 14:48 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

PowerDVD robiło pamiętam ładne screeny. Ściągnij sobie wersje testową i spróbuj.

monique
Rozeznany
 
 
Posts: 141
Age: 43
Joined: 9 Mar 2010, 13:31
Reputation point: 34
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by adi84 » 5 Nov 2011, 06:14 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

Draco dodaj, że to taki przycisk na klawiaturze :P

adi84
Początkujący
 
 
Posts: 38
Joined: 23 May 2010, 08:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 5 Nov 2011, 11:28 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

adi84, sorki, dla mnie to bylo zbyt oczywiste, nie pomyslalem o innych :)

Dodano: -- 6 lis 2011, o 11:32 --

dziwne, kolega Bartsun dal mi trzy minusy za to, ze napisalem tu podpowiedz... niektorzy to naprawde maja cos z glowka... pozdrowienia dla zawistnych...

Guest
 
 
Top
-3

MalePostNapisane by pawel_p » 27 Feb 2015, 18:25 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

roslinka_zielona wrote:chciałabym się poradzić kogoś kto ma pojęcie o programach do obrabiania zdjęć i filmów. otóż zależy mi na programie, który pozwoli mi zrobić zdjęcia z filmu jaki mam na płycie dvd. pewnie to wszystko nazywa się jakoś naukowo ale wybaczcie proszę laikowi.


kasia


jest taki program VLC
genialny odtwarzacz do plików multimedialnych
darmowy, szybki, nie wymaga kodeków
i on ma taką funkcję
zmenu obraz wybierz wykonaj zrzut ekranu
i już

pawel_p
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 3 Dec 2014, 22:10
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 28 Feb 2015, 00:07 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

mysle ze po ponad 3 latach ta osoba znalazla to co szukala :roll:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by pawel_p » 28 Feb 2015, 09:13 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

a inne osoby, które szukają teraz. Temat nie był zamknięty. Teraz jest.
Jeszcze jakieś problemy ? Chętnie pomogę. ;)

pawel_p
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 3 Dec 2014, 22:10
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 28 Feb 2015, 14:10 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

pawel_p wrote:a inne osoby, które szukają teraz. Temat nie był zamknięty. Teraz jest.
Jeszcze jakieś problemy ? Chętnie pomogę. ;)



Wiec uważasz, że skoro każdy ma w kompie painta i prosty sposób na zrzucanie ekranu będzie instalować do tego specjalnie beznadziejne programy? Jak dla mnie to beznadziejna pomoc i jeśli na inne problemy masz podobne rady to ja podziękuję :)

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by pawel_p » 28 Feb 2015, 17:43 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

o kurde. Zapomniałem że to jest POLSKIE FORUM i polska kultura.
w takim razie ja również podziękuję
miłego dnia

pawel_p
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 3 Dec 2014, 22:10
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to KOMPUTERY I ELEKTRONIKA