nawigacja satelitarna - zakup

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MalePostNapisane by Fok@ » 15 Jun 2007, 20:43 Re: nawigacja satelitarna - zakup

vanwaestel wrote:niedyskretne pytanko: a gdzie mozna najnowsze mapy dostac? jedyne co mi tomek tomek sciaga to uaktualnienie oprogramowania... i tyle


http://torrentscan.com + program uTorrent (lub inny z rodziny torrentów) ;)
User avatar
Fok@
Rozeznany
 
 
Posts: 196
Joined: 11 May 2006, 09:46
Location: Birmingham
Reputation point: 29
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by vanwaestel » 15 Jun 2007, 20:53 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Fok@ wrote:
vanwaestel wrote:niedyskretne pytanko: a gdzie mozna najnowsze mapy dostac? jedyne co mi tomek tomek sciaga to uaktualnienie oprogramowania... i tyle


http://torrentscan.com + program uTorrent (lub inny z rodziny torrentów) ;)


a to legalne?

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Age: 29
Joined: 15 Dec 2006, 20:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 15 Jun 2007, 21:23 Re: nawigacja satelitarna - zakup

rapid share najlepiej

[ Dodano: Pią Cze 15, 2007 22:25 ]
vanwaestel wrote:
Fok@ wrote:
vanwaestel wrote:niedyskretne pytanko: a gdzie mozna najnowsze mapy dostac? jedyne co mi tomek tomek sciaga to uaktualnienie oprogramowania... i tyle


http://torrentscan.com + program uTorrent (lub inny z rodziny torrentów) ;)


a to legalne?


jak chcesz legalnie to wyjmij ok80 funtow i kup.
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Shon » 16 Jun 2007, 09:09 Re: nawigacja satelitarna - zakup

no ja mam TT One moja pierwasza nawigacjaw zyciu i spisuje sie

polecam
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Image
User avatar
Shon
Zadomowiony
 
 
Posts: 957
Age: 52
Joined: 3 Aug 2006, 07:10
Location: B&ham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 16 Jun 2007, 10:31 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Shon wrote:no ja mam TT One moja pierwasza nawigacjaw zyciu i spisuje sie

polecam


Jezeli wybierasz sie samochodem do PL ,to polecam nowe mapy PL, bo te standardowe w tomtomach nie sa zbyt aktualne.
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kodi » 16 Jun 2007, 17:02 Re: nawigacja satelitarna - zakup

ja mam TomTom NAVIGATOR 6.010 w NOKI N73 z mapami GB i europy zachodniej i jestem zadowolony.... kosztowalo mnie to wszystko dokladnie 43 funty za GPS odbiornik....

dobre rozwiazanie dla kogos kto uzywa nawigacji od czasu do czasu .... i nie jest wielkie jak wszystkie tomtomy ...

BTW nie ma ktos map polski do takiego tomtoma ??
The_Saints_Are_Coming
User avatar
kodi
Stały Bywalec
 
 
Posts: 355
Age: 44
Joined: 1 Jan 2007, 22:11
Location: ERDINGTON
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Shon » 16 Jun 2007, 17:11 Re: nawigacja satelitarna - zakup

wsiaz wrote:Jezeli wybierasz sie samochodem do PL


a tak wlasnie bylem mapy fakt do granicy z niemcami i na razie starcza :)

a slyszalem wlasnie ze sa nie dokladne ?
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Image
User avatar
Shon
Zadomowiony
 
 
Posts: 957
Age: 52
Joined: 3 Aug 2006, 07:10
Location: B&ham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 16 Jun 2007, 19:42 Re: nawigacja satelitarna - zakup

ja porownuje mapy do swojego miasta z PL ok 79tys mieszkancow i w poprzednich mapach byly tylko 3 ulice, jedna sytacja benzynowa. Wiadomo, ze swoje miasto znam jak wlasna kieszen i do tego nie potrzebuije tam navi, ale mam wtedy zajebiste porownanie czy jest ok czy jest lipa, na najnowszych mapach jest prawie jak tutaj , wszystkie nawet malutkie osiedlowe uliczki.
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 16 Jun 2007, 19:56 Re: nawigacja satelitarna - zakup

moja przygoda z tomtomem zaczela sie od pda wlasnie, 'poskladanego' niejako z kawalkow z polskiego allegro za okolo 800 zeta w 2004 roku, smigalem z nim po germanii, i wiele osob nie wierzylo ze takie ustrojstwo dziala i jakie moze byc pozyteczne, potem byl TT one, jeszcze ten stary, czarny. w miedzyczasie Ka kupila jeszcze w pl pda z automapa xxl, i potem uzywala to tutaj przez chwile z oprogramowaniem TT, jeszcze tym starym, bez kodow. tutaj przez pol roku jezdzilem z 7setka, a obecnie oboje mamy 510 (na obudowie jest napisane 710, ale mapy sa uk i europa glowne drogi). obydwa kupilismy mniej wiecej w styczniu za 200Ł z jebajaUK. tak na prawde nie wyobrazam sobie pracy bez TT (przez pierwsze 2 tygodnie tutaj jezdzilem z mapa na kierownicy, wiec mozna, tylko po co), ka od samego poczatku od przyjazdu moze swobodnie jezdzic wszedzie bez obaw ze sie pogubi.

jesli ktos zastanawia sie czy warto....... warto, najtanszy, uzywany one jest do upolowania za 8 dych wiec to nie majatek, a zwraca sie w czasie i paliwie.

problem tylko jesli ktos nie nauczyl sie wczesniej jezdzic z mapa........ jak TT zawiedzie to bedzie mial przesrane :-)

pe

[ Dodano: Sob Cze 16, 2007 20:58 ]
aha, a jesli ktos rozwaza tansza opcje, tzn blaupunkt, ViaMichelin, Garmin czy Navman - serdecznie odradzam, nie umywaja sie. TT to taki microsoft hehehehehhee

nikt go nie lubi a wszyscy uzywaja


pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 16 Jun 2007, 20:23 Re: nawigacja satelitarna - zakup

PE a masz moze TT 6 scrakowany na PDA??
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 16 Jun 2007, 20:36 Re: nawigacja satelitarna - zakup

tak mamay ale PE teraz spi i jutro sie odezwie jak cos to pisz na gg

KA

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Janekk » 17 Jun 2007, 11:20 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Ja mam GARMINA C 510 kupiłem to w grudniu 2006r. za 150 funtów (Wielka Brytania + część Irlandi) nigdy nie narzekamłem na jego pracę ! aktualnie poszukuje map do niego europa zachodnia ew. Polska

Dlaczego wiekszośc uzywa TT nie mogę tego zrozumieć rzeczywiście to jest jakiś chyba monopolista wśród nawigacjii !

pzdr

Janekk
Początkujący
 
 
Posts: 12
Joined: 13 May 2007, 15:36
Location: Sedgley
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kodi » 17 Jun 2007, 11:37 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Janekk wrote:Dlaczego wiekszośc uzywa TT nie mogę tego zrozumieć rzeczywiście to jest jakiś chyba monopolista wśród nawigacjii !


poprostu jest dobry .... ale jak dla mnie za wielki, gabaryty kazdego TT przeszkadzaja...

pozdrawiam
The_Saints_Are_Coming
User avatar
kodi
Stały Bywalec
 
 
Posts: 355
Age: 44
Joined: 1 Jan 2007, 22:11
Location: ERDINGTON
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 17 Jun 2007, 13:49 Re: nawigacja satelitarna - zakup

nowe TT one sa male troszke wieszke jak wyswietlacz. dlatego kusi mnie zeby sobie jeden sprawic
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 17 Jun 2007, 13:59 Re: nawigacja satelitarna - zakup

Janekk wrote:Ja mam GARMINA C 510 kupiłem to w grudniu 2006r. za 150 funtów (Wielka Brytania + część Irlandi) nigdy nie narzekamłem na jego pracę ! aktualnie poszukuje map do niego europa zachodnia ew. Polska

Dlaczego wiekszośc uzywa TT nie mogę tego zrozumieć rzeczywiście to jest jakiś chyba monopolista wśród nawigacjii !

pzdr



I bedziesz dlugo szukal tych map, bo masz garmina, to jest odpowiedz na twoje niedowierzanie.

[ Dodano: Nie Cze 17, 2007 15:00 ]
kodi wrote:
Janekk wrote:Dlaczego wiekszośc uzywa TT nie mogę tego zrozumieć rzeczywiście to jest jakiś chyba monopolista wśród nawigacjii !


poprostu jest dobry .... ale jak dla mnie za wielki, gabaryty kazdego TT przeszkadzaja...

pozdrawiam


Za wielki? hmm , zobacz jak wygladaja oryginalne navi montowane w autach, 2 razy wieksze od TT.
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to KOMPUTERY I ELEKTRONIKA