Samsung galaxy s 2

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MalePostNapisane by Eryk1 » 23 Nov 2012, 18:36 Re: Samsung galaxy s 2

A czy czasami gdzieś w zestawieniach nie zmieniłes nr telefonu bo był inny niż twój?

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 27 Apr 2007, 20:40
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Hunteros30 » 23 Nov 2012, 18:50 Re: Samsung galaxy s 2

Eryk1 wrote:A czy czasami gdzieś w zestawieniach nie zmieniłes nr telefonu bo był inny niż twój?


Coś w tym racji jest. Wejdź na stronę tesco mobile i poszukaj jakiś konfiguracji sieci. To moze być to. Co do certyfikatów to po zresetowaniu są wgrywane domyślne a skoro telefon został sprawdzony to raczej kradziony nie jest.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
User avatar
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posts: 451
Age: 44
Joined: 10 Nov 2011, 00:38
Location: walsall
Reputation point: 42
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Eryk1 » 23 Nov 2012, 19:23 Re: Samsung galaxy s 2

Każda sieć ma swój numer na pocztę głosowa i jeśli tam wpisałeś swój nr lub jakiś inny to może być to.Dla przypomnienia wchodzi się tam po kolejki telefon potem dodatkowe ustawienia czyli funkcyjny po lewej stronie i potem poczta głosowa. Jeśli to tam pogrzebowej musisz poszukać na google jaki numer powinien być dla twojej sieci wpisujesz go i po problemie jeśli tam grzebanie uprzednio.:)

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 27 Apr 2007, 20:40
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Machina » 25 Nov 2012, 00:44 Re: Samsung galaxy s 2

Witam, faktycznie nie wykluczam ze coś tam pozmieniałem w tej poczcie. Wszedłem w opcje telefon/lewy funkcyjny/... i tutaj mam takie opcje jak "Ustawianie szybkiego wybierania", i tutaj mam pocztę głosowa dodatkowo wysyłanie sms i dwie inne nie znaczące opcje. Powinna tam byc wgrana poczta głosowa, bo tylko ona pod ta opcja występuje choć są sloty na inne numery. Dodatkowo wszedłem w Ustawienia/Połączenia/... i tu na dole mam pocztę głosowa i w tej zakładce "Usługa poczty głosowej" i tutaj mam jedyna dostępna opcje do wybrania "Moja siec". Poniżej jest zakładka "Poczta głosowa", tutaj są "Ustawienia", a w nich numer poczty głosowej z numerem, który jak poszperałem okazał się numerem poczty głosowej sieci "3", czyli takiej jaki mam telefon, choć siec z której korzystam to "tesco mobile". Ma ktoś jakiś pomysł?Czy może to nie tak powinno być ustawione jak napisałem?

Machina
Początkujący
 
 
Posts: 39
Joined: 7 Mar 2011, 19:25
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Hunteros30 » 25 Nov 2012, 10:30 Re: Samsung galaxy s 2

Nr poczty glosowej znajdziesz na stronievtesco.wklep nr.restart tel i zobacz co sie stanie
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
User avatar
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posts: 451
Age: 44
Joined: 10 Nov 2011, 00:38
Location: walsall
Reputation point: 42
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by marek55 » 25 Nov 2012, 11:12 Re: Samsung galaxy s 2

jesli telefon pracowal w 3 to juz nic nie zrobisz bo oni jak sie zorientuja ze simka jest z innej sieci to blokuja i nic nie da ci ze zdjety jest simlook tak trojka robi ,ja tez zdjolem z telefonu 3 po kontrakcie simlooka i wlozylem inna siec po kilku tygodniach przyslali mi smsa zebym wyjal ta karte bo mi zablokuja telefon , tak ze masz problem pozdrawiam

Dodano: -- 25 lis 2012, o 11:15 --

kupujac telefon w komisie lub na stoiskach zawsze sparwdzaj czy nie pracowal w sieci 3 inne sieci tego nie stosuja

marek55
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Joined: 23 May 2010, 21:04
Location: west bromwich
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Machina » 25 Nov 2012, 11:48 Re: Samsung galaxy s 2

Mam nadzieje, ze jeśli włożę kartę sieci "3", to będzie mi telefon działał a nie ze zablokowany na wieczność ;d Skocze kupić jakaś startówkę "trojki", zobaczymy co się stanie. Z wpisaniem numeru poczty nie pomogło.

Machina
Początkujący
 
 
Posts: 39
Joined: 7 Mar 2011, 19:25
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Hunteros30 » 25 Nov 2012, 14:23 Re: Samsung galaxy s 2

Zacny pomysł wart sprawdzenia.Daj znać jak poszło.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
User avatar
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posts: 451
Age: 44
Joined: 10 Nov 2011, 00:38
Location: walsall
Reputation point: 42
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Machina » 2 Dec 2012, 12:55 Re: Samsung galaxy s 2

Witam :) Zmiana karty Sim na simke sieci "3", nie przyniosła efektu. Dalej mam dostępne tylko połączenia alarmowe! :(

Machina
Początkujący
 
 
Posts: 39
Joined: 7 Mar 2011, 19:25
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Darwas » 2 Dec 2012, 14:33 Re: Samsung galaxy s 2

User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Machina » 2 Dec 2012, 14:38 Re: Samsung galaxy s 2

Witam ponownie :)
Nie do śmiechu mi, gdyż znalazłem stronę http://www.checkmend.com/uk/
Można na niej sprawdzić wszystko co niepokojące na temat Twojego sprzętu, nie tylko telefonów na terenie UK. Okolo 5 bilionow urządzeń :D. Oto moj skan:

http://imageshack.us/f/12/ckmn.png/

Problem się rozwiązał, mam zablokowany telefon przez siec i niebawem udam się wyjaśnić tą sprawę w salonie "trojki".


EDIT: Darwas, sprawdzałem już ta stronę dawno temu, nie wykazało ze telefon jest kradziony. Potwierdziła to strona http://www.checkmend.com/uk/, która wskazała ewidentnie zablokowany telefon przez siec "3". Ktoś wspominał, ze nie wypada ściągać sim locka z telefonu w sieci "3", gdyż siec blokuje urządzenia.

Machina
Początkujący
 
 
Posts: 39
Joined: 7 Mar 2011, 19:25
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to KOMPUTERY I ELEKTRONIKA