Brytyjski paszport dla 16-to miesiecznego dziecka

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.
Jedno z rodziców musi mieć udokumentowane 5 lat legalnej pracy w UK , 2 zdjęcia , paszport jednego rodzica , akt urodzenia , p60 z 5 lat. Wniosek z poczty. My czekaliśmy 2 tyg. Na paszport .

:waga:

patii8121
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 18 Jul 2013, 18:54
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

wszystko sie zgadza tylko dziecko musi sie urodzic po 5 latach pobytu ktoregos z rodzicow - 2 miesiace temu przerabialem ten temat tez myslalem ze takie proste jestem tu 7 lat a moje dzieci maja 5 i 4 lata i nie da rady w takim przypadku jak dzieci beda mialy 10 lat to przysluguje paszport brytyjski niestety nie jestesmy z azjii

rkuk
Początkujący
 
 
Posts: 20
Joined: 21 Jun 2012, 07:33
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

Witam jedno pytanko co do paszportu czy musieliscie miec podpis osoby ktora potwierdza ze zna was 2 lata oczywiscie kogos z brytyjskim obywatelstwem i musiala to byc jakas osoba np .lekarz rodzinny czy nauczyciel????Z gory dzieki za odpowiedzi

julka030308
Rozeznany
 
 
Posts: 291
Joined: 6 May 2008, 16:05
Location: solihull
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

julka030308 wrote:Witam jedno pytanko co do paszportu czy musieliscie miec podpis osoby ktora potwierdza ze zna was 2 lata oczywiscie kogos z brytyjskim obywatelstwem i musiala to byc jakas osoba np .lekarz rodzinny czy nauczyciel????Z gory dzieki za odpowiedzi
tak musi byc . u mnie podpisal ksiadz anglik co zna mnie ponad 3 lata , nawet czasem passport office dzwoni do takich osob potwierdzic czy to one napewno podpisaly . tu masz liste kto moze Tobie podpisac takie cos https://www.gov.uk/countersigning-passport-applications

Dodano: -- 6 kwi 2014, o 22:03 --

ta osoba musi tez podpisac zdjecia dziecka ...
Don't say 'up', before you have jumped

Goosia
Raczkujący
 
 
Posts: 57
Joined: 11 Dec 2010, 13:00
Location: west bromwich
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

ok dzieki za szybka odpowiedz pozdrawiam :)

julka030308
Rozeznany
 
 
Posts: 291
Joined: 6 May 2008, 16:05
Location: solihull
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO