Fryzjer dla dziecka?

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by umisiak » 13 Jul 2011, 13:10 Fryzjer dla dziecka?

Czy ktoras z mam zna na tyle dobrego fryzjera, ktory przekona trzyletnie dziecko, ze nozyczki, koniecznosc siedzenia w miejscu i obca osoba nad glowa nie musi byc powodem do strachu i placzu? :)
Problem pewnie miala niejedna mama. Moze akurat ktoras blal szczesciara, i znalazla takowego fryzjera w Birmingham?

umisiak
Rozeznany
 
 
Posts: 196
Age: 39
Joined: 17 Dec 2010, 18:51
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by grabos96 » 14 Jul 2011, 18:24 Re: Fryzjer dla dziecka?

umisiak wrote:Czy ktoras z mam zna na tyle dobrego fryzjera, ktory przekona trzyletnie dziecko, ze nozyczki, koniecznosc siedzenia w miejscu i obca osoba nad glowa nie musi byc powodem do strachu i placzu? :)
Problem pewnie miala niejedna mama. Moze akurat ktoras blal szczesciara, i znalazla takowego fryzjera w Birmingham?
Witam wiem ze na rookery jest fajny Polski fryzjer :) i mają podejście do dziecka :)\

grabos96
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 5 Feb 2011, 15:39
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kindzulinaa » 14 Jul 2011, 20:15 Re: Fryzjer dla dziecka?

Moj starszy synek zawsze plakal,bo nie chcial sie obcinac.Zabralam go do salonu Nicole na Oxhill Rd. przy Rookery Rd.no i od tamtej pory nie chce w domu maszynka zeby go tata obcinal tylko chce isc do fryzjera.
Fryzjerka bardzo sympatyczna,wiec polecam.
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by umisiak » 15 Jul 2011, 12:52 Re: Fryzjer dla dziecka?

Dzieki dziewczyny, wszystko dobrze, gdyby tylko jeszcze blizej mnie bylo.... mianowicie Acocks Green... Podejrzewam, ze blisko nigdzie nie znajde. Jak nikt nic nie zaradzi, to i tam pojade.

U nas problem strachu to jedno, a piekne loczki ktore bez rozczesania dwa razy dzienie zamieniaja sie w afro, to oddzielny problem ;-))

umisiak
Rozeznany
 
 
Posts: 196
Age: 39
Joined: 17 Dec 2010, 18:51
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO