Rozpady polskich malzenstw w UK - plaga? moda ? kalkulacja?

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.
raffa wrote:Znam cie facet i ta sprawe.
Sluchajcie - ten czlowiek przesiaduje na forum i szuka frajerow ,ktorych moglby zrobic jakos na kase. Oczywiscie uzywa roznych nickow. Jest opisany m in w watku
viewtopic.php?f=10&t=8744
a i tam udaje kogos innego uzywajac nicku omegaaa.

A tutaj sie zali - UWAZAJCIE DZIEWCZYNY!!!! bo widze , ze wam juz go zal.
Nie napisal o tym, ze ciagle HAZARD jest obecny, oraz mega agresja wobec zony i dzieci.
Pogrozki nachodzenie , pogrozki wobec jej znajomych. Totalnie chamskie
Niech sie cieszy , ze tylko policja sie do niego bierze bo jest wiecej chetnych na tego zlodziejaszka

.............ooojjjj czlowieku -moze jestem nietylko omega ale i ALFA -- nie skomentuje tego /zapewne przyjaciel mojej zony to jest

Dodano: -- 16 lip 2011, 20:41 --

malaroksi wrote:A Ja bym chciała usłyszeć to samo od Żony tego Pana.
Pamiętam jak byłam wplątana w podobną sytuację u moich przyjaciół:
On wyjechał za granicę i wysyłał pieniądze a Ona wychowywała dzieci,póki byli osobno było dobrze jak zamieszkali z powrotem razem rozeszli się. Dzieci nie były zbytnio do ojca przywiązane bo go nigdy nie było w ich życiu itd a gdy był to na urlopie gdzie zazwyczaj wracał podpity do domu. Ona poznała kogoś kto pomógł jej odejść , on robił wszystko by jej życie nie było szczęśliwe i by była znowu uzależniona od niego , najlepsze w tym to że 2 identyczne sytuacje brzmiały inaczej z jego ust jak mi się żalił a inaczej punktem Jej widzenia .
raffa, no podobieństwo pisowni do omegizaskakujące .

....szanuje kazda obiektywna wypowiedz -poto rozpoczalem ta dyskusje na forum ogolnodostepnym .zeby nie zwariowac z tym wszystkim w 4 scianach

Dodano: -- 16 lip 2011, 20:43 --

agg wrote:przeciez widac, ze to walek a pan patryk potrzebuje psychiatry, a nie forum :lol:
sorry, ale ktos kto takie rzeczy wypisuje na forum nie jest normalny i gdyby nawet ta historia byla prawdziwa, to nie dziwie sie tej zonie... :lol:
oczywiscie moja wypowiedz jest zartobliwa (zeby tu nikt nie bral nic do siebie), ale tez ten watek jest dla mnie jakims zartem :lol: :roll:

...niezycze nikomu takich zartow

Dodano: -- 16 lip 2011, 20:45 --

raffa wrote:No niestety. Skad wiem , ze to ta sama osoba?? 100 procent. Detale sie zgadzaja, tylko ze czesc faktow przemilczana albo pomniejszana. Szuka winnego rozpadu malzenstwa ale w lustro nie chce popatrzec. Jeden z takich domowych terrorystow. Jego posty to proba grania na uczuciach i litosci porzadnych ludzi. W taki sposob tez naciaga ludzi na pieniadze. Klamie nalogowo.
Dlatego ostrzegam, zeby ktos sie nie dal wyrolowac przez tego pana przy okazji.
FORUM DLA TEGO TYPU OSZUSTOW LOWISKO POTENCJALNYCH OFIAR.
Ile z nas chetnie wspomoze rodaka w potrzebie i da kredyt zaufania, pozyczy pieniadze na pare dni itp itd

................podziwiam fantazje --- niby ze teraz powinienem poprosic o stowke pozyczki ? smiac sie czy plakac ?

Dodano: -- 16 lip 2011, 20:48 --

ewela119 wrote:Zagadnienie samo w sobie jest ciekawe, bo faktycznie wiele zwiazkow "na wyjezdzie" sie rozpada, z roznych powodow. Z tym ze tutaj panu chyba chodzilo o to by moc sie wyzalic? ponizyc? oczernic? swoja byla malzonke. Cokolwiek nim powodowalo przesadzil

'''''''''''''''''raczej wyzalic ---ponizyla sie sama jesli dobrze przeczytasz ta historie----oczernic tez nietrzeba bylo juz bo kazdy z naszych znajomych zna albo wersje slodkiej milej a w rzeczywistosci przebieglej i wyrachowanej -JEJ ---LUB MOJA

patryk6
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 3 Jul 2011, 16:00
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO

cron