UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by schmittka222 » 10 May 2010, 17:49 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

DROGA KITTY

widze ze inteligencja nie grzeszysz!!!Nastepna blondyna bez mozdzka!Owszem ze wstydze sie ze jesteem Polka,wierz mi co mowie a raczej co pisze,to jaka opinie wyrabiaja sobie Polacy tutaj swoim zachowaniem a takze jak widac opiniami na forum pozostawia wiele do zyczenia.I jeszcze raz podkresle WSTYDZE SIE ZE JESTEM POLKA!!i prosze nie podwazaj mojej opini bo nie takie Twoje zadanie moja droga glupia blondyno!!zapamietaj to sobie i zanim cos napiszesz na forum nie zapomnij uruchomic rozumku!

schmittka222
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 17 Jun 2009, 16:18
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kitty » 10 May 2010, 18:00 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

schmittka222 wrote:DROGA KITTY

widze ze inteligencja nie grzeszysz!!!Nastepna blondyna bez mozdzka!Owszem ze wstydze sie ze jesteem Polka,wierz mi co mowie a raczej co pisze,to jaka opinie wyrabiaja sobie Polacy tutaj swoim zachowaniem a takze jak widac opiniami na forum pozostawia wiele do zyczenia.I jeszcze raz podkresle WSTYDZE SIE ZE JESTEM POLKA!!i prosze nie podwazaj mojej opini bo nie takie Twoje zadanie moja droga glupia blondyno!!zapamietaj to sobie i zanim cos napiszesz na forum nie zapomnij uruchomic rozumku!


Oj, szkoda mi Ciebie :roll: Zamiast ublizac, i wyzywac zastanow sie nad soba i swoim rozumowianiem, po czym do mnie napisz raz jeszcze...Na prymitywnych ludzi czasu nie marnuje, wiec jezeli nie zmadrzejesz, to nasza dyskusja na tym poscie sie konczy.
Pozdrawiam goraco i radze stanac w kolejce po przyslowiowy olej do glowy...
User avatar
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posts: 803
Joined: 7 Jan 2010, 16:01
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by schmittka222 » 10 May 2010, 18:08 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Kitty idiotko jaka nasza dyskusja??????????????????????????????????o czy ty do diabla piszesz?????????????sama zaczelas komentowac to co ja napisalam,czy ja Cie o to prosilam?????????nie wiec nastepnym razem nie komentuja opini innych dobrze Ci radze,bo nie po to tu jestes!!!jesli chcesz cos napisac to pisz ale od siebie a nie nasmiewaj sie z tego co inni pisza!mam nadzieje ze dotarlo to do Ciebie blondyno!(naprawde inteligencja nie grzeszysz heh sama zaczynasz pisac bzdury a pozniej sie rzucasz.Cos na uspokojenie radze,moze jakies ziolka?)

schmittka222
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 17 Jun 2009, 16:18
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kindzulinaa » 10 May 2010, 19:23 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

schmittka222 wrote:DRODZY POLACY
Naprawde nie da sie czytac tych glupot jakie wypisujecie dogryzajac sobie na wzajem!Kobieta chciala Was ostrzec a wcale nie musiala tego robic poprostu z dobrego serca napisala aby uwazac na zlodzieji a tutaj takie rzeczy wypisujecie,Coraz bardziej sie wsydze ze jestem Polka,nie raz sie przekonalam na wlasnej skorze ze Polak Polakowi wilkiem a nawet wilkolakiem:)Ludzie zacznijcie uzywaz waszych mozgownic bo naprawde Polska zginie i to w najblizszym czasie jak bedzie miala samych czerepow takich jak niektorzy stad.I nie pisze tego aby ktos poczol sie obrazony czy urazony w jakis sposb,tylko po to aby zminic nastawienie do ludzi,rodakow,I to tyle narka


shmittka222,chcesz zmieniac nastawienie do ludzi,rodakow,a obrazasz kogos na forum??I w dodatku wstydzisz sie,ze jestes Polka.Chyba powinnas sie wstydzic tego co napisalas.Uzylas wiele obrazliwych slow(czerepow,blondyno bez mozgu,glupia blondyno,idiotko).Twoje komentarze pozostawiaja "wiele do zyczenia"...
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by schmittka222 » 10 May 2010, 19:43 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Nstepna blondyna sie znalazla,Boze wymiekam przy Was,nie mam zamiaru byc taka szmata jak Wy i odpisywac na wasze durne posty,zmywam sie narka

[ Dodano: Pon Maj 10, 2010 20:44 ]
POCALUJ MNIE W DUPE I POCZUJ SIE JAK GOWNO....

schmittka222
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 17 Jun 2009, 16:18
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by yoko » 10 May 2010, 20:00 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

schmittka222, marna prowokacja......

jak to mowi stare porzekadlo: Taki z Ciebie prowokator jak z mysiej dupy worek na kasze'
:twisted:
:mrgreen:
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
User avatar
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posts: 413
Age: 44
Joined: 18 Sep 2006, 21:50
Location: Acocks Green
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kindzulinaa » 10 May 2010, 20:01 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

schmittka222 wrote:zmywam sie
Mam nadzieje,ze juz na zawsze z tego forum,bo Twoich wypocin az nie chce sie czytac :-P
schmittka222 wrote:Nstepna blondyna sie znalazla,Boze wymiekam przy Was,nie mam zamiaru byc taka szmata jak Wy
...Skomentuje to tak:Bezszczelnosc ludzka nie zna granic...
Ps.na olej do glowy to raczej juz za pozno.

[ Dodano: Pon Maj 10, 2010 21:02 ]
yoko,dobre haha :-D
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by schmittka222 » 10 May 2010, 20:38 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

TYLU TU WIESNIAKOW NA TYM FORUM ZE AZ GLOWA BOLI,PRZYJECHALO TO DO ANGLII I UDAJE BOGOW,A W POLSCE SIE SIANO PRZEKPYWALO I KROWKI DOILO JAK NP PANI KINDZULINAA,WRACAJ TAM SKAD PRZYSZLAS I NIE CWANIAKUJ S....KO

schmittka222
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 17 Jun 2009, 16:18
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by hanoka77 » 10 May 2010, 20:56 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

schmittka222 wrote:TYLU TU WIESNIAKOW NA TYM FORUM ZE AZ GLOWA BOLI

...a tej pani juz podziekujemy :mrgreen:
User avatar
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posts: 314
Age: 46
Joined: 5 Feb 2009, 15:23
Location: Solihull
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by kindzulinaa » 10 May 2010, 21:31 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Dziewczyno daj sobie juz na luz,bo z siebie posmiewisko robisz w tym momencie.Chyba sie sama z lancucha zerwalas,bo za grosz nie masz szacunku do innych.
Co do dojenia krow to jeszcze tego nie robilam,kto wie moze kiedys...Uwielbiam wies,a do Twojej wiadomosci kolezanko pochodze z miasta.A i nie wyzywaj mnie i innych dziewczyn,bo ja sie do Twojego poziomu nie mam zamiaru znizac.
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by VA » 10 May 2010, 21:33 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

kindzulinaa, piszesz sama do siebie. Schmittki222 na forum już nie ma :-( :-D
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by kindzulinaa » 10 May 2010, 21:40 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

VA,co za strata... :twisted: :-D
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 10 May 2010, 22:13 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

kurcze, dziewczyny - przeciez to byla zwykla prowokacja :roll:
tzw troll :neutral:
ktos zalozyl sobie konto, zeby sie na kims wyzyc - najlepiej anonimowo, bo tak najprosciej

pozdrowki dziewczyny :wink:

VA wrote:Schmittki222 na forum już nie ma :-( :-D

kindzulinaa wrote:,co za strata... :twisted: :-D


:-( :twisted:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by pussycat » 19 Jun 2010, 03:10 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

tak mi się nasunęło... spać nie mogę i sobie czytam...

dziwne dla mnie jest to, ze na tym foum sie wyzywacie/my od wiesniaków... a co jesli czlowiek pochodzi ze wsi to jest jakis gorszy?? dojenie krów, czy żniwobranie nie przeszkadza być intelektualistą, indywidualista czy po prostu wykształconym, kulturalnym czlowiekiem. A nawet jesli nie, to podobno żadna praca nie hańbi o ile jest uczciwa. I tu zwróćcie uwagę na to, ze w Angli Polacy są doceniani.. no moze za wielkie słowo.. ale jak do tej pory zauwazylam, ze Anglicy wiedza, ze Polacy potrafią pracowac szybko i rzetelnie, moze nie zawsze to okazują ale mysle, ze zdaja sobie sprawe, ze bez nas częsc fabryk czy warehousow tutaj by padła, wiec juz tak sie nie wstydzmy tego kim jestesmy, tylko tym bardziej to podkreslajmy, bo jakby nie bylo,poza wieloma wadami ;P mamy tez wiele zalet.


peace
Diabełka potrzeba pilnie na umowę o dzieło, praca w godzinach od 8:00PM do 6:00AM :P
User avatar
pussycat
Raczkujący
 
 
Posts: 82
Joined: 20 Dec 2009, 12:44
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by AB » 17 Jul 2010, 22:53 Re: UWAGA MAMUSIE ZŁODZIEJE!!!!

Powiedzmy, że też "spać nie mogę"

Jak to ktoś ładnie ujął : wieśniactwo to stan umysłu ;)

AB
Początkujący
 
 
Posts: 12
Joined: 2 Mar 2008, 14:50
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO