Page 1 of 1

Polskie wesela

PostPosted: 18 Jan 2010, 16:53
by Fisher
Czy myślicie, że polskie wesela miałyby tutaj powodzenie? Czy byliby chętni na ślub tutaj? Oczywiście oprawa polska, polskie potrawy i alkohol. Tak po polsku. Proszę o opinie!
Dzieki!

Re: Polskie wesela

PostPosted: 18 Jan 2010, 19:40
by Kitty
A cena polska czy angielska :mrgreen: ??

Re: Polskie wesela

PostPosted: 18 Jan 2010, 20:10
by Acid Drinker
A czego 'polskiego' nie da się zorganizować w angielskiej firmie? Poza tym wydaje mi się, że bardzo mały odsetek ludzi tutaj bierze ślub. Chyba, że w bonusie dodasz przewóz pasażerów ;) Ja osobiście bym się w to nie pchał.
Kitty, jak by była polska to by się nie musiał pytać o opinie ;)

Re: Polskie wesela

PostPosted: 18 Jan 2010, 21:39
by Fisher
Cena angielska czy polska - to bez wiekszej roznicy bo w przeliczniku wcale drozej nie jest. I to nie calkiem moj pomysl. Szef w hotelu gdzie pracuje byl ciekawy czy taki ruch mialby sens. Angielskie wesele troche rozni sie od naszego polskiego weselicha. I badam rynek i szanse na powodzenie :)

Re: Polskie wesela

PostPosted: 19 Jan 2010, 00:42
by Guest
zastanów się ilu gości z polski stać na przyjazd na takie wesele do anglii i będziesz miał odpowiedź... czyli z wielkiego weselich nici. dlatego wszyscy robią je w polsce.

Re: Polskie wesela

PostPosted: 19 Jan 2010, 12:55
by kindzulinaa
No wlasnie,watpliwe zeby to wypalilo,bo jednak ilu gosci by chcialo sobie jeszcze bilety fundowac z Pl do Anglii...

Re: Polskie wesela

PostPosted: 19 Jan 2010, 13:37
by Kitty
kindzulinaa wrote:No wlasnie,watpliwe zeby to wypalilo,bo jednak ilu gosci by chcialo sobie jeszcze bilety fundowac z Pl do Anglii...


Albo ilu gosci byloby na to stac, bo oprocz biletow trzeba by bylo sobie zaplacic za hotel :roll: Takze na samym koncu lepiej i wygodniej jest zrobic wesele w Polsce ;)

Re: Polskie wesela

PostPosted: 19 Jan 2010, 16:36
by Fisher
Chyba ze byloby to weselo polsko-angielskie np :) Wiem ze polskie weselicho jest tu malo prawdopodobne, sam sie zenie w Polsce juz w lipcu 2010 :) Ale bylem ciekaw opinii. Własciwie to tylko potwierdzily moje zdanie

Re: Polskie wesela

PostPosted: 23 May 2010, 20:02
by anarek7
a ja jestem jak najbardziej za po pierwsze dla tego ze sama skorzystala bym z tej oferty a po drugie jezeli ktos nie chce robic wesela na 100 osob i spraszac calej rodzinki zawsze mozna to zrobic tutaj no i z przyczyn oczywistych polowe gosci wyeliminowac ze niby tak dalego to tylko kameralnie no i w pewnym sensie zwolnieni jestesmy z zapraszania cioteki wojkow z ktorymi juz i tak nie utrzymujemy kontaktow.jak dla mnie super pomysl daj znac jezeli sie zdecydujecie na taki interes.pozdrawiam.ps moja kuzynka tez zamierzab tu sie pobrac wioec chyba nie jestem odosobnionym przypadkiem