Szukam ubezpieczenia pilne

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

MalePostNapisane by darektrucker » 19 Aug 2009, 13:59 Szukam ubezpieczenia pilne

witam wszystkich,otoz mam maly dylemat bo szukamy z zona jakiegos ubezpieczenia dla siebie i naszych dzieci-takie w razie jakiegos wypadku czy ogolnie na zycie jakies. no i moje pytanie do was kochani czy mozecie cos doradzic???pracuje jako kierowca i ostatnio moj kolega zginal w wypadku,osierocil dzieci,zone i jeszcze mieli pozyczke na dom-dluga historia.. :cry: ,w kazdym badz razie chcialbym jakos uniknac tej sytuacji i zabezpieczyc moja rodzine w razie...pytalem juz w bankach ale to co oferuja to jednak nie jest zbyt dobre bo odszkodowania nie pozwola nawet na podstawowe sprawy w razie tego najgorszego...jesli macie jakies pomysly to prosze pomozcie bo jednak jeszcze troche zamierzam byc w tym kraju i chce miec przynajmniej jakas pewnosc ze w razie czego to zrobilem wszystko co sie dalo zeby zabezpieczyc moja rodzine.pozdrawiam wszystkich

darektrucker
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 19 Aug 2009, 13:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by marzena311 » 20 Aug 2009, 12:34 Re: Szukam ubezpieczenia pilne

Spróbuj zadzwonić do firm ubezpieczeniowych nawet takich co ubezpieczają auta ostatnio takie ubezpieczenie mi proponowano jak jesteś zainteresowany numerem do takiej firmy to napisz na prywate.

marzena311
Początkujący
 
 
Posts: 28
Joined: 12 Oct 2008, 18:06
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by testowy » 20 Aug 2009, 16:30 Re: Szukam ubezpieczenia pilne

a korzystam z:
http://www.onecalldirect.co.uk/
jak na razie nie znalazłem nic lepszego,
ubezpieczam auto, ale inne ubezpieczenia też oferują,
są firmą brokerską, dobierają ubezpieczenia różnych firm,
do tego można poprosić polskiego konsultanta,
przy bardziej zawiłych kwestiach zawsze lepiej po polsku,
wszystko załatwia się przez telefon,
i jeszcze jedno,
le piej nie mówić, że się coś chce zakombinować,
bo rozmowy nagrywane,
pozdro
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
User avatar
testowy
Zaangażowany
 
 
Posts: 1028
Joined: 28 Sep 2008, 16:21
Location: i owszem, głównie w soboty
Reputation point: 78
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by darektrucker » 23 Aug 2009, 08:41 Re: Szukam ubezpieczenia pilne

witam ponownie wszystkich ,dzieki za pomysly i za zainteresowanie tematem!,okazalo sie ze nasi znajomi ktorych ostatnio odwiedzilismy maja takie ubezpieczenie o jakie nam chodzilo-i tu niespodzianka,bo kiedys zadzwonil do nich POLSKI konsultant i zapytal czy nie chcieliby sie ubezpieczyc... :grin: ja dodam ze u mnie pan Stanislaw tez juz byl i jestem bardzo zadowolony bo ubezpieczylem nas +dzieci i to za taka cene jaka chcialem! ta firma zajmuje sie tylko tym i jest b stara wiec nie ma zadnych posrednikow no i najwazniejsze ze stawki sa b intersujace :-),konsultant byl bardzo mily i pomocny,spotkanie troche zajelo ale jednak bylo warto bo mamy teraz to czego szukalismy i szczerze powiem ze jestem duzo spokojniejszy :grin: ,jesli ktos by chcial numer tel do tego pana to ja napewno polece :grin: ,nie bede tutaj pisal nazwy firmy bo nie wiem czy mozna robic kryptoreklame :grin: pozdrawiam wszystkich

darektrucker
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 19 Aug 2009, 13:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kitka » 1 Jun 2012, 11:31 Re: Szukam ubezpieczenia pilne

Ostatnio spotkaliśmy się z bardzo fajną konsultantką od ubezpieczeń osobowych. Wiele rzeczy nam wytłumaczyła, zamienilismy jedno z naszych starych ubezpieczeń i teraz jest super, dopłacilismy tylko 2f. Z jednego zupełnie zrezygnowalismy, bo okazało się, że właściwie nigdy go nie wykorzystamy :roll: Mamy za to nowe ubezpieczenia NW dla nas i dzieci za śmieszne pieniądze. Połamane kości, utrata wzroku, słuchu, kończyn, pobyt w szpitalu, bardzo wiele rzeczy wchodzi i konkretne pieniądze zwracają.
Fima sprawdzona, koleżnaka dostała pieniądze po śmierci taty. Firma angielska, konsultatka Polka, wiec to plus dla osób, którym angielska ubezpieczeniowa terminologia sprawia kłopot.

Kontakt moge podać na pw.
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO