rasizm na placu zabaw

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by Magda31 » 25 Apr 2008, 21:01 Re: rasizm na placu zabaw

Osoby które sie wypowiadaja a tak naprawde nie mają nic ciekawego do powiedzenia,czy doradzenia komuś w ogóle nie powinny zabierać głosu.Podam przykład mojej córki,ostatnio w szkole została pobita przez swoją koleżankę z klasy,jedyne co moge powiedzieć to tylko to,że nawet nie zostałam powiadomiona przez szkołę o tym fakcie.Moja córka sama mi o tym opowiedziała.Najśmieszniejsze i najbardziej przerażające jest to,że ta dziewucha nie została w ogóle ukarana,jedyną karą jaką otrzymały(tak,tak,moja córka również)była godzina zostania po lekcjach.

Magda31
Rozeznany
 
 
Posts: 116
Age: 48
Joined: 18 Sep 2007, 17:41
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by patryk20088 » 10 May 2008, 23:57 Re: rasizm na placu zabaw

Może ja coś napisze.
Rasizm jest i to duży,ale głównie właśnie do dzieci ,a więc zaczynamy...
Mój brat mieszka w anglii koło southhampton .Miasteczko typowo angielskie niema ci..a wcale(szkoda),i Brat sprowadził rodzinkę do Anglii ,córke i żonę.Córka Eliza lat 14 spokojna dziewczyna ,dobra , wychowana w miłości.Szkoła publiczna,sami angole
w klasie 4 może 5 dzieci polskich .eeech szkoda pisać ok streszczam sie .. a cha był taki duży rasizm że dziewczyna psychicznie nie wytrzymała ,była szykanowana obrażana podejrzewam że były nawet rekoczyny, plucie.Doszło do tego że mój brat odesłał z powrotem do polski córke i żone .bo innej szkoły nie mógł znaleśc,a w tej to nawet interwencje nic nie pomogły (pedagog,psycholog.itp..)
Pozdrawiam sympatyczne osoby::))

patryk20088
Początkujący
 
 
Posts: 38
Age: 45
Joined: 10 May 2008, 00:43
Location: Coventry, Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 11 May 2008, 12:09 Re: rasizm na placu zabaw

Do sadu i szybko beda wiedzieli gdzie ich miejsce. Nie powinno sie tego tak zostawiac
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by moniavika » 13 May 2008, 19:00 Re: rasizm na placu zabaw

Jestem za.Do sadu i od razu sie zmieni podejscie.
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
User avatar
moniavika
Rozeznany
 
 
Posts: 227
Age: 47
Joined: 1 Mar 2007, 13:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO