Odstawienie od piersi

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by darina92 » 28 Mar 2014, 21:11 Odstawienie od piersi

Witam, mój problem wygląda tak.
Moja córka kończy 6miesiecy. Z pewnych powodow byłam zmuszona odstawić dzidzie od piersi. Właśnie jesteśmy w trakcie walki. Od wczorajszego popołudnia podajemy małej tylko mleko modyfikowane. W nocy na śpiocha dałam jej pierś. Mala wypilaby z butli wszystko prócz mleka. Dlatego też nacieramy smoczek bananem - którego uwielbia.
mówiono mo ze mam zacząć rozszerzac dietę od 6 miesiąca - karmiąc piersią. Jeżeli zmieniłam mleko na sztuczne- jak powinnam podejść do rozszerzania diety? Bo wiem, ze się różni od karmienia piersią.
Przeczytałam wiele artykułów na ten temat i mam straszny mętlik.

darina92
Początkujący
 
 
Posts: 12
Joined: 23 Sep 2013, 12:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by fafal » 28 Mar 2014, 22:14 Re: Odstawienie od piersi

witam
moze w tym temacie nie powinnam sie wypowiadac gdyz ciagle karmie ... malenstwo skonczylo 8 m-cy

ale nigdzie nie znajdziesz sztywnych regul ...

z tych informacji ktore sie dowiedzialas wybierz te ktore uwazasz za sluszne....mala musi sie powoli przyzwyczajac do nowego .... wiadomo ze na poczatku sie bedzie opierac ale pozniej przyjmie za norme

na poczatek malutkie porcje zeby uklad pokarmowy sie przyzwyczail a w niedlugim czasie wieksze porcje czestsze....


tutaj znalazlam np cos takiego....
http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia- ... ml?start=1

fafal
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 17 Apr 2010, 23:27
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 29 Mar 2014, 00:31 Re: Odstawienie od piersi

darina92, skorzystaj z wyszukiwarki forum, bo na ciezarowkach po rozpakowaniu na pewno temat byl poruszany kilkakrotnie ;)
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO