Skaza bialkowa

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by Ena21 » 29 Nov 2013, 20:40 Skaza bialkowa

Hej mam pytanie jak w temacie dotyczace skazy bialkowej u dziecka 1,5 roku. Kilka dni temu córka dostala wysypkę na pupie i nożkach, myslalam ze to uczulenie na rajtuzki(tzn ze moze podraznily skore) czy cos innego moze ale niczego nie zmieniałam, papersow plynow proszkow itd i tez 3 dzien bez rajtuzek a wysypka rozypala sie na cale nożki najwiej tego pod kolankami (czerwone kostki) i jeszcze sucha skora za uszami to juz dośc dawno sie pokazalo ale smarowalam kremem i znikalo na pare dni i pojawialo sie znow teraz tak ze jedno uszko wyglada jakby peknięte z tyłu. Przychodnia otwara dopiero w poniedzialek zeby skonsultować to z lekarzem bo bez tego sie nie obejdzie, ale chciala zapytać czy wasze dziecko moze mialo skaze i czy te objawy na takową wskazują i jak wyglada dieta przy tej calej skazie i z kąd to sie wogole bierze i dlaczego? a może wasze dziecko mialo podobne objawy i okazalo sie to naszczescie zwykla alergią?
User avatar
Ena21
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Age: 34
Joined: 25 Nov 2012, 23:00
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 29 Nov 2013, 22:02 Re: Skaza bialkowa

Ena21, egzema czyli inaczej azs. jest dlugi watek na forum, uzyj opcji szukaj.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Ena21 » 29 Nov 2013, 23:02 Re: Skaza bialkowa

Dzieki agg. mi wg objawow ktore ma i po spawdzeniu na roznych stronach najprawdopodobniejsza wydala sie ta skaza, ale teraz znalazlam ze "Skaza białkowa, to potoczna nazwa atopowego zapalenia skóry" niewiem czy to to samo czy dwie inne choroby w kazym razie chyba wlasnie ma to coś czyli nie za ciekawie

Dodano: -- 29 lis 2013, 23:23 --

W każdym razie to tutaj raczej mi nikt nic nie doradzi, ale ze do poniedzialku daleko to myslalam ze czegoś sie dowiem :roll: ale nawet pielegniarka jak nie widzi... nie pomoze :) mam nadzieje ze okaze sie ze to nic takiego :) nie wiem teraz jak usunąc tego posta bo juz byl podobny tylko nie sprawdzilam ale pewnie zrobi to administrator wiec pozdrowienia dla niego :D :516:
User avatar
Ena21
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Age: 34
Joined: 25 Nov 2012, 23:00
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by darina92 » 29 Nov 2013, 23:44 Re: Skaza bialkowa

Erdington Health & Wellbeing Walk in Centre
telefon 0121 686 8010
Adres 196 High Street, 1st Floor, Erdington, Birmingham, B23 6SJ

tam powinni Cie przyjac. Nawet bez zapisow. Otwarte od poniedzialku do piatku od 8:00 - 20:00. Chodzilam tam gdy nie chcialam zrywac sie z pracy w tyg.

darina92
Początkujący
 
 
Posts: 12
Joined: 23 Sep 2013, 12:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by darina92 » 29 Nov 2013, 23:56 Re: Skaza bialkowa

Chyba jestem zmeczona heh. Od poniedzialku do niedzieli.

darina92
Początkujący
 
 
Posts: 12
Joined: 23 Sep 2013, 12:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ena21 » 30 Nov 2013, 00:20 Re: Skaza bialkowa

hej darina92 zapisze sobie ten adres napewno bo zawsze moze sie przydać wiec wielkie dzieki. a z wysypką chyba jednak zaczekam do poniedzialku chyba ze zacznie cos dziać sie wiecej ale wątpie, wiec wole pojsc do swojego gp.
User avatar
Ena21
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Age: 34
Joined: 25 Nov 2012, 23:00
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mam37 » 30 Nov 2013, 10:30 Re: Skaza bialkowa

Ena21, moja córka miala skaze białkowa
jest to proces długoletni i bardzo ciężki po twoim opisie jestem prawie pewna iż to skaza bialkowa to dziecko bardzo swędzi i się męczy moja córka miała 2 miesiące jak zaczełam podejrzewać iż to nie potówki itp
Przeszłam na mleko sojowe ( sa różne) i sojowe jedzenie w pożniejszym czasie
nie mogla jeść nic z nami ani makaronów ani mleka ani sosow ani czekoladki
naszczescie była tak malusia iż nie znala innych smaków wiec to co jej podawałam było dla niej dobre
Dla mnie paskudzctwo hehe, dziś jest wielki wybór sojowych rzeczy i kotlety i monte itp
odstaw jej to co je do tej pory i przestaw sie na soje , uwierz pomoże , moja córka chorowala 3 lata Po tem wrocilo wszystko do normy dziś je wszystko
Njagorszy problem mialam z dziadkami i ciociami ktore chcialy ją uszczęśliwić a to petitkiem a to czekoladką i od razu wiedzialam bo zaraz wyskoczyly na rączkach krostki więc żyycze ci powodzenia i zawizięcia

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO