Polskie apteki internetowe w UK- ostrzezenie

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by ktosienka » 20 Aug 2013, 19:20 Polskie apteki internetowe w UK- ostrzezenie

Probowalam ostatnio zakupic w polskich wysylkowych aptekach parafarmaceutyki dla 4 mieisiecznego mezczyzny mego zycia. W zwiazku z tym, ze w obu aptekach zostalam delikatnie rzecz ujmujac nieprofesjonalnie potraktowana, pomyslalam ze warto podzielic sie z innymi informacja o tych nie do konca uczciwych firmach.
Pierwsza apteka , ktora nazywa sie Sloneczko po dwoch dniach od zakupu przyslala mi trucking number, ktory sprawdzilam mniej wiecej tydzien pozniej. Niestety nie mial nic wspolnego z moim adresem, nie byl powiazany nawet z przesylka wyslana do West Midlands. Probowalam sprawe wyjasnic, wykonalam do nich 3 telefony, wyslalam 3 maile, ale niestety wsyztsko pozostalo bez odpowiedzi. Zatrzymalam platnosc paypalowa i sprobowalam innej apteki.
Tym razem wybor padl na firme nazywajaca sie Forte Vita. Przesylka dotarla dosc szybko, ale okazalo sie ze parafarmaceutyki maja mega krotki termin waznosci, uniemozliwiajacy zakonczenie kuracji przed jego zakonczeniem. Tutaj anonimowa osoba odpisala na moje maile, zrzucajac na mnie odpowiedzialnosc za taki stan rzeczy, gdyz na fakturze, ktora otrzymalam po dokonaniu zakupu pojawila sie podobno data waznosci.... Specyfik przeznaczony byl dla 4 miesiecznego pacjenta, wiec naprawde wydaje mi sie ze jakikolwiek komentarz jest to niepotrzebny.

Nie pracuje dla konkurencyjnej apteki. Po dwoch powyzej opisanych doswidzceniach nawet nie mam ochoty testowac konkurencyjnych firm.

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posts: 498
Joined: 22 Oct 2006, 13:06
Reputation point: 65
Poczciwy
Top
0

Hmmm ciekawe ja z apteki Sloneczko korzystalam pare razy, rowniez kupowalam rzeczy dla 6 miesiecznego mezczyzny mojego zycia ale nigdy nie mialam z nimi zadnego problemu. Korzystalam tez z innej apteki i internetowej i tez wszystko bylo OK. Tak wiec ja mam raczej dobre doswiadczenia

samoszczescie
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 24 Jan 2011, 12:41
Location: Birmingham
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

samoszczescie wrote:Hmmm ciekawe ja z apteki Sloneczko korzystalam pare razy, rowniez kupowalam rzeczy dla 6 miesiecznego mezczyzny mojego zycia ale nigdy nie mialam z nimi zadnego problemu. Korzystalam tez z innej apteki i internetowej i tez wszystko bylo OK. Tak wiec ja mam raczej dobre doswiadczenia

Ja niestety nie mialam tyle szcescia,
Czesto robie zakupy przez internet, ale takiej ilosci problemow jak z tymi dwoma aptekami w krotkim okresie czasu nigdy wczesniej nie doswiadczylam i mam nadzieje ze juz nie bedzie mi dane nigdy doswiadczyc, szczegolnie w tak delikatnej materii jak leczenie dziecka.

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posts: 498
Joined: 22 Oct 2006, 13:06
Reputation point: 65
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by mbros » 22 Aug 2013, 15:42 Re: Polskie apteki internetowe w UK- ostrzezenie

ja tez korzystam ze "sloneczka" i jestem zadowolona. e-apteka tez jest w porzadku.

mbros
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 23 Feb 2013, 17:29
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO