Jedzenie dla maluszka

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by agnes2126 » 13 Jun 2013, 10:11 Jedzenie dla maluszka

Witam:)
Ostatnio zaczelam karmic swojego 7-tygodiowego synka tylko z butelki..
z tad moje pytanie...jak czesto w ciagu dnia powinno mu sie dawac butelke?czy jest tak samo jak z karmieniem piersia zeby dawac dziecku na zadanie?czy trzeba odczekac jakis czas miedzy karmieniami? czy na noc mozna takie mleko przygotowac np.do termosu czy podgrzewacza zeby muc gotowe podac dziecku?
Bede wdzieczna za wszelkie rady na temat takiego karmienia
Pozdrawiam
User avatar
agnes2126
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 9 Apr 2013, 09:27
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 13 Jun 2013, 10:39 Re: Jedzenie dla maluszka

Zależy od dziecka , jedno będzie jadło książkowo tak jak jest napisane na opakowaniu czyli np 6 razy dziennie a jedno będzie chciało co 2h ,musisz obserwować i wyczuć . Co do nocy ja miałam w podgrzewaczu butelkę z wodą i w nocy wsypywałam mleko wymieszałam i podawałam . Kiedyś trzymałam mleko gotowe to zdarzało się że skisło , zatkało smoczek i dziecko nie mogło się napić i płakało ,ja panika bo nie wiem czy za gorące czy co :) Przejdź najlepiej do wątku "ciężarówki po rozpakowaniu" tam dziewczyny są na bieżąco to coś doradzą ,gratuluję maluszka :)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bialasek442 » 13 Jun 2013, 23:18 Re: Jedzenie dla maluszka

Hej ja karmię corcie butelka i je mniej więcej co 3 h. Z tego co wiem i co położna mi mówiła że mleko może stać Max 1h ja podaję cow&gate nie wiem jak jest z innym mlekiem. Pozdrawiam

bialasek442
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 14 May 2013, 12:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO