"Becikowe"

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by ann11281 » 10 Jul 2013, 13:12 Re: "Becikowe"

a ja dostalam becikowe na pierwsze dziecko w Polsce
to ciekawe czy dostane na drugie?

gdzie konkretnie dzownilas?
User avatar
ann11281
Rozeznany
 
 
Posts: 270
Joined: 14 Nov 2007, 16:12
Location: Oldbury
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by AngelinaJ » 16 Jul 2013, 11:36 Re: "Becikowe"

Martyna20, i co dostalas to becikowe? watpie bo ja wlasnie sie staralam na drugie dziecko dostac becikowe ( tak jak ty na piewrsze nie skladalam nawet aplikacji bo wiedzialam ze mi sie nie nalezy) bo jak przeczytalam twoja rade ze dzwonilas i nalezy sie raz na 16 to od razu wyslalam i mi odmowili, wiec zadzwonilam i dowiedzialam sie ze teraz daja becikowe tylko na pierwsze dziecko i jak nie dostaniesz albo nie wyslesz aplikacji na to pierwsze to na nastepne ci sie juz nie nalezy. Wiec strata czasu bo w sumie na stronie internetowej tez pisze ze tylko na pierwsze dziecko.
User avatar
AngelinaJ
Rozeznany
 
 
Posts: 130
Age: 39
Joined: 19 Nov 2007, 15:39
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
8

FemalePostNapisane by Czarna123 » 16 Jul 2013, 23:19 Re: "Becikowe"

AngelinaJ wrote:Martyna20, i co dostalas to becikowe? watpie bo ja wlasnie sie staralam na drugie dziecko dostac becikowe ( tak jak ty na piewrsze nie skladalam nawet aplikacji bo wiedzialam ze mi sie nie nalezy) bo jak przeczytalam twoja rade ze dzwonilas i nalezy sie raz na 16 to od razu wyslalam i mi odmowili, wiec zadzwonilam i dowiedzialam sie ze teraz daja becikowe tylko na pierwsze dziecko i jak nie dostaniesz albo nie wyslesz aplikacji na to pierwsze to na nastepne ci sie juz nie nalezy. Wiec strata czasu bo w sumie na stronie internetowej tez pisze ze tylko na pierwsze dziecko.

Identyczna sytuacje ja mialam 6msc temu jak skladalam na becikowe na Moje 2gie dziecko urodzone tutaj a pierwsze urodzilam w pl 5lat temu i dostalam w pl becikowe a na 2giego tutaj mi niedali .dostalam odmowe dzwonilam gadalam z nimi wiec nie kumam jakim cudem inne dostaja na swoje 2gie baby hmmm czy ktos zna odpowiedz :) pozdro

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posts: 191
Joined: 31 May 2012, 17:52
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Gudu » 5 Nov 2014, 18:43 Re: "Becikowe"

Mozna sie dowiedziec gdzie to dzwonic aby potwierdzili ze jednak nalezy sie SSMG na 2 dziecko skoro na 1 nie aplikowalem??

Gudu
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 15 Oct 2014, 16:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 6 Nov 2014, 22:56 Re: "Becikowe"

Gudu, SSMG przysluguje tylko na pierwsze dziecko, lub na kolejne jesli ciaza jest mnoga.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO