Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.
malaroksi wrote:Synek ciotki byl swietnie rozwijajaycm sie dzieciaczkiem a po szczepionce calkowiecie cofnal sie w rozwoju lekarze zbadali go i byl nafaszerowany metralami ciezkimi jak indyk po dawce srutu po polowaniu! sama wykupila to szczepionke i do dzis pluje sobie w brode ze skrzywdzila wlasne dziecko!
Bogini8 napisał(a):
i wszystkie badanie wykazaly ze to powiklania poszczepienne to chyba tuzin profesorow i doktorow sie nie myli prawda?

Dobra , ja już ostatni raz ,proszę Cię czytaj ze zrozumieniem , staraj się dopatrzeć jakiegoś sensu lub logiki w swoich wypowiedziach. Ja rozumiem,że miałaś obawy ponieważ w twojej rodzinie, wykryto przypadki potwierdzone badaniami na autyzm wśród dzieci zaszczepionych szczepionkami skojarzonymi na MMR,ale ty jednak wybrałaś mniejsze zło i zaszczepiłaś swojego syna,OK. Przekaz jest czysty i czytelny ,nikt nikogo nie ocenia,każdy rodzic ma prawo decydować o swoich dzieciach. Mnie tylko nurtuje pytanie dlaczego twierdzisz , że rok temu wszystkie te przypadki byłe pokryte dowodami ,tuziny profesowrów badało i potwierdziło, że to autyzm poszczepienny po szczepionce skojarzonej a teraz idziesz w zaparte , że to brednie wyssane z palca nie poparte żadnymi badaniami , dowodami ,czyli co

bogini8 wrote:Pisze, ze herezji, gdyz z wszystkich wpajanych mi rzeczy prawdziwa(teoretycznie) okazala sie tylko choroba syna mojej ciotki,ktora usilnie namawiqala moja mam by ta odwiodla mnie od szxzepien mojego syna..jakoby jedno z jej dzieci bylo autystyczne, przestala szczepic swoje dzieci i nie poniosla zadnych konsekwencji prawnych.pisze teoretycznie. Gdyz nie widzialam nigdy tego chlopca nawet nigdy na oczy..wiem tylko ze slyszeni, ze stal sie chory kolo 3roku zycia bodajze. I to tyle...

Jak napisalam wyzej podobno ten przypadek byl zwiazany ze szczepieniami, ale jedne chore dziecko nie jest dla mnei powodem zeby wierzyc ,ze szczepionki to trucizna majaca wybic ludzkosc....


malaroksi, a czy ktos mnie o to pytal?nie widzialam zadnego sensu opowiadania histori swojego zycia ,skoro koniec koncow nie mialo to zadnego zwiazku z tematem..tyle ,ze sobie pokrzyczalas i sie na kims wyzylas. Rozumiem historie rodzicow dzieci ktore szczepily a nie szczepia bo cos tam, albo nie szczepily a zaczely bo cos tam sie dzialo.. ale tu nie widze zwiazku, tyle ze nie wioslas od siebie nic nowego do tematu, zrobilas zadyme i zasmiecilas watek.

Nie obchodzi mnie co bylo w grudniu po poludniu tylko to co jest tu i teraz. I to ,ze ktos wierzyl kiedys w batmana a teraz przeszedl na spidermana zupelnie mnie nie interesuje, i nie wnikam dlaczego , widocznie mial taka chec albo potrzebe....

Dodano: -- 26 lis 2012, o 13:25 --

malaroksi wrote:Ja zaszczepiłam dziecko ,nie miałam zielonego pojęcia o żadnych niebezpieczeństwach czyhających po szczepieniu oprócz gorączki , rozdrażnienia.
Nawet nie wiedziałam , że pielęgniarka wrypała za jednym zamachem synowi 2dawki szczepionki z 12 i 13 miesiąca życia , bo po co ma się wysilać 2 razy ... Pamiętam jak pocharatała igłą nogę dziecka i pierwsza dawka w większości jej się wylała ,wtedy miałam obawy, czy aby na pewno, tak mała dawka dziecko ochroni ,teraz się cieszę , że tak się stało ...
szczepilas dziecko w UK??? jak moglas nie wiedziec na co je szczepisz, skoro przed podaniem szczepionki podpisujesz papiery,ze sie na nie zgadzasz??a co do kompetencji pielegniarki to zglaszalas to gdzies? jak mozna malemu dziecku pocharatac noge, czy wylac szczepionke?

Dodano: -- 26 lis 2012, o 13:27 --

malaroksi wrote:Co do teorii spiskowych ,to jest śmieszne ,szkoda zycia na takie rzeczy, wystarczy wyjść na ogród pomachać w górę do GOOGLE EARTH,życie jest zbyt krótkie by bawić się w OFIARY SYSTEMU.
dobrze ze chociaz co do jednego sie zgadzamy...........;)

Dodano: -- 26 lis 2012, o 13:32 --

ewela119 wrote:wystapily u dzieci w jej rodzinie sa efektem ubocznym szczepien a teraz pisze ze jednak nie ma na to zadnych medycznych dowodow, wiec wychodzi na to ze w ktoryms momencie rozminela sie z prawda
bogini8 wrote:gdyz z wszystkich wpajanych mi rzeczy prawdziwa(teoretycznie) okazala sie tylko choroba syna mojej ciotki,ktora usilnie namawiqala moja mam by ta odwiodla mnie od szxzepien mojego syna..jakoby jedno z jej dzieci bylo autystyczne, przestala szczepic swoje dzieci i nie poniosla zadnych konsekwencji prawnych.pisze teoretycznie. Gdyz nie widzialam nigdy tego chlopca nawet nigdy na oczy..wiem tylko ze slyszeni, ze stal sie chory kolo 3roku zycia bodajze.
jak juz pisalam wczesniej, nie rozmijalam sie z prawda, jacys tam lekarze i specjalisci powteierdzili ze prawdopodobnie jest to powiazanie, ale kto ci na to da papier? kto ci da potwierdzenie tego ,ze to faktcyznie na 100%? zapewne nikt bo nawet sami lekarze tego nie wiedza, pisalam o tym co slyszalam, nie pisalam tego ze swojego punktu widzenia, gdy z tego nie przezylam, wiec to nie moje dowody. Opowiadalam o tym co slyszalam i w co wierzylam, a gdzie tu jest mijanie sie z prawda?....

Dodano: -- 26 lis 2012, o 13:33 --

agna78 wrote:Ale dzieki za dedykacje...Lubie Lady Pank
ciesze sie, ja tez ;0 peace ;)

Dodano: -- 26 lis 2012, o 13:36 --

hanoka77 wrote:malaroksi ale sie czepilas bogini.wyszukujesz jej stare posty i co chcesz pokazac?ze zmienila zdanie na temat szczepionek?i co w tym dziwnego?
przyzwyczailam sie do tego ,ze neguje kazda moja wypowiedz,i proboje na kazdym kroku zrobic ze mnie idotke... jak juz napisalam powyzej, bylam przez nia minusowana za wypowiedzi poczawszy od przepisow kulinarnych do spisu wozkow dzieciecych;))takze luzz;) Jak sie ma malo do powiedzenia od siebie, to zyje sie zyciem , a wtym przypadku wypowiedziami innych..
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

bogini8 wrote: ale jedne chore dziecko nie jest dla mnei powodem zeby wierzyc ,ze szczepionki to trucizna majaca wybic ludzkosc....


Moze nie trucizna ktora ma za zadanie wybic ludzkosc,ale to ze szczepionki wcale nie sa takie bezpieczne jak nam zawsze mowiono,jesli chcesz podam Ci namiary na forum rodzicow ktorych dzieci wlasnie po szczepionkach(sa tam wymienione nazwy tych szczepionek) Do konca zycia beda kalekami i wierz mi nie jest to jedno dziecko,ani dwoje tylko cala masa.Tym rodzicom powiedz,ze szczepionki sa w porzadku i ze to ,ze ich zadrowe dzieci po zaszczepieniu nagle zachorowaly,to poprostu byl zwykly zbieg okolicznosci i ze sobie to wszystko wymyslili, nie pisz wiecej,ze to sa brednie wyssane z palca,bo tak wcale nie jest.Zaraz ktos napisze,ze fora dyskusyjne nie sa wiarygodne itp.A powiedzcie mi gdzie jak nie w internecie maja sie solidaryzowac ci biedni rodzice? Gdzie maja sie odnajdywac jak w kolo wlasnie pelno ignorantow ktorzy skutecznie potrafia tym ludziom buzie zamknac.Kazdy lekarz ktory probuje uswiadomic spoleczenstwu,ze jednak szczepionki nie sa tak wspaniale zostaje w bardzo szybki sposob uciszony i zgnojony przy okazji.
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
3

Anastazja wrote:i wierz mi nie jest to jedno dziecko,ani dwoje tylko cala masa.
zdaje sobie z tego sprawe, ze tak moze byc, nie mowie ,ze nie. Mowilam w kontekscie jednego dziecka u ktorego to potwierdzono z okregu znajomch mi osob,a nie jako o calosci.
a co do forum...jedne moga byc bardziej wiarygodne inne mniej, ale trzeba tez patrzeec na to,ze czasem moga zrobic wiecej szkody jak pozytku, i nie powinno sie ślepo wierzyc we wszystko co na takich forach ludzie pisza, bo mozna sie spazyc.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

bogini8 wrote:ewela119 napisał(a):wystapily u dzieci w jej rodzinie sa efektem ubocznym szczepien a teraz pisze ze jednak nie ma na to zadnych medycznych dowodow, wiec wychodzi na to ze w ktoryms momencie rozminela sie z prawda bogini8 napisał(a):gdyz z wszystkich wpajanych mi rzeczy prawdziwa(teoretycznie) okazala sie tylko choroba syna mojej ciotki,ktora usilnie namawiqala moja mam by ta odwiodla mnie od szxzepien mojego syna..jakoby jedno z jej dzieci bylo autystyczne, przestala szczepic swoje dzieci i nie poniosla zadnych konsekwencji prawnych.pisze teoretycznie. Gdyz nie widzialam nigdy tego chlopca nawet nigdy na oczy..wiem tylko ze slyszeni, ze stal sie chory kolo 3roku zycia bodajze. jak juz pisalam wczesniej, nie rozmijalam sie z prawda, jacys tam lekarze i specjalisci powteierdzili ze prawdopodobnie jest to powiazanie, ale kto ci na to da papier? kto ci da potwierdzenie tego ,ze to faktcyznie na 100%? zapewne nikt bo nawet sami lekarze tego nie wiedza, pisalam o tym co slyszalam, nie pisalam tego ze swojego punktu widzenia, gdy z tego nie przezylam, wiec to nie moje dowody. Opowiadalam o tym co slyszalam i w co wierzylam, a gdzie tu jest mijanie sie z prawda?....


Szkoda zatem ze ten rok temu trabiac o szkodliwosci szczepien nie dodalas ze wszystkie argumenty ktorymi sie podpierasz to zaslyszane gdzies tam plotki. Skoro nie mialas pewnosci po cholere bylo isc w zaparte ze to najprawdziwa prawda? Twierdzilas ze dowody sa, lekarze potwierdzili itd itp. Teraz dopiero przynazjesz ze niby jacys tam lekarze powiedzieli, ale papieru na to nie ma bla bla bla. Czyli ze rok temu najzwyczajniej w swiecie wszystkie nas po prostu oklamalas. Dla mnie fakt ze teraz twierdzisz ze dalas sie nabrac Cie nie usprawiedliwia. Twierdzilas ze sa na to dowody ktorych jak sie okazuje w zyciu na oczy nie widzialas. Wiec o czym my tu rozmawiamy? Nie wiem czy probujesz teraz zrobic z nas tutaj wszystkich kretynow czy jak? Myslisz ze jak walniesz sciane posta na cala strone to tak wszystkich zakrecisz ze Ci zapomna ze KLAMALAS? Bo dla mnie najzwyczajniej w swiecie klamalas skoro pisalas ze masz dowody ktorych nie mialas, ani nie widzialas na oczy i teraz Twoje zdanie jest dla mnie tak samo wiarygodne jak i tych wszystkich tutaj ktorzy twierdza ze wszystkie szczepienia to samo zlo po to zeby nas wytruc. Moja rada skoncz sie juz tutaj produkowac i przyjmij po prostu do swiadomosci ze sie zblaznilas. Nie pierwszy juz raz, wiec powinnas sie juz przyzwyczaic
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

ewela119, przestan chrzanic juz o tym klamaniu, ciekawa jestem czy wszyscy ludzie sie wypowiadajacy,za lub przeciw maja w reku dowody na pismie, lub je ogladali? podawali linki o chorych dzieciach lub o nich slyszeli, i jakos praktycznie nikt nie mial zywych dowodow w swoich rekach ,nie liczac tych co chore dzieci ma,wiekszosc sugeruje sie tym co zobaczyla, przeczytala czy uslyszala, a jakos nie nazywasz ich klamcami, wiec przestan juz tu truc i mnie obrazac, bo troche cie ponosi co zreszta widac po postach.
ewela119 wrote:Twoje zdanie jest dla mnie tak samo wiarygodne jak i tych wszystkich tutaj ktorzy twierdza ze wszystkie szczepienia to samo zlo po to zeby nas wytruc.
cieszy mnie to ogromnie, gdyz w powazaniu mam to co myslisz o moim zdaniu, nikt nie kaze ci czytac moich postow, wiec omijaj je szerokim lukiem jesli nie mozesz z tym zyc..

swoja droga to ty masz jakies dowody na pismie ,ze w 100% nie szkodza, czy tak slyszalas i uznalas to za stosowne...uderz w stół...
nie majac zadnych podstaw, przyszlas tu tylko po to zeby wykrzyczec swoja frustracje...
....i nie martw sie jeszcze troche pozyje i nie kipne na zawal ;)
Last edited by bogini8 on 26 Nov 2012, 15:27, edited 1 time in total.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

Wiec skoro piszesz ze sama kiedys w to wierzylas jak mozesz naskakiwac na ludzi ze jak moga wierzyc w takie brednie? Bo zmiana wlasnego zdania to jedno a atakowanie i obdmiewanie innych za ich zdanie to drugie, tymbardziej jesli jeszcze rok temu glosilo sie identyczne teorie. I skoro "w powaznaniu" masz zdanie innych i to co inni mysla o Twoim zdaniu jaki jest sens dyskusji na forum? Czy nie sama pisalas ze forum jest od tego by sie wymieniac pogladami? Traci mi tu odrobine hipokryzja. I na tym zakoncze, bo gdybym miala napisac wprost co mysle pewnie by sie to skonczylo banem a nie sądze by bylo warto
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

ewela119 wrote: obdmiewanie
?
swoja droga, ktos tu pisze o zamianie frontu, a sam to robi jak wiatr zawieje...
zakonczmy to lepiej, a jak chcec cos napisac i wyladowac swoj zal i frustracje, zapraszam na prv ;) nie mam w powazaniu zdania innych, tylko co mysla o moim zdaniu..a to roznica ..

Dodano: -- 26 lis 2012, o 15:44 --

chodzilo ci o obsmiewanie?mysle ze tobie wychodzi to lepiej...
ewela119 wrote:zeby w to wierzyc trzeba byc po prostu kretynem
Rozpowszechnianie takich bzdur powinno byc karalne Coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze mam do czynienia z jakas sekta, albo conajmniej wariatami bo inaczej tego wytlumaczyc sie po prostu nie da


ewela119 wrote: I w zadnym wypadku nie doradzalabym NIKOMU zeby podejmowal jakiekolwiek wazne decyzje po rozmowach z ludzmi niekompetentnymi w temacie, czyli bez wyksztalcenia medycznego. Koniec, kropka
skoro ty wierzysz tylko ludziom z wyksztalceniem medycznym to nie rozumiem jaki masz problem..

skoczmy to juz bo naprawde nie mam ochoty drazyc i zasmiecac tego tematu, jak napisalam mozesz sie przeniesc na wiadomosc prywatna... ktos ciekawy tematu nie musi czytac tych pierdol.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

W sprawie szczepien ja swojego zdania nigdy nie zmienialam, zawsze uwazalam ze dzecko powinno otrzymac podstawowe szczepienia tzw obowiazkowe i nadal tak uwazam. Gdyby kiedykolwiek bylo inaczej moje wypowiedzi w tym temacie wygladalyby zupelnie inaczej, albo by ich tutaj w ogole nie bylo. Nie zmienilam zadnego frontu, ja tutaj popieralam idee a nie konkretne osoby i moj stosunek do szczepien ma sie nijak do Ciebie i Twoich wypowiedzi. To ze sie w tej chwili nie zgadzam z Toba nie znaczy ze nagle bede przeciwko szczepieniom bo to dwie odrebne kwestie

bogini8 wrote:nikt nie kaze ci czytac moich postow, wiec omijaj je szerokim lukiem jesli nie mozesz z tym zyc..


Bardzo bym chciala, niestety wciskasz swoje 5 gorszy w kazdym temacie wiec na tym forum to praktycznie niewykonalne, niestety
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

Ewela statystycznie to jednak Ty wnioskujac po nabitych postach wciskasz czesciej wszedzie te swoje 5 groszy wiec zanim komus cos zarzucisz to proponuje upewnic sie ze Tobie nie mozna tego zarzucic.

agna78
Rozeznany
 
 
Posts: 222
Joined: 4 Feb 2010, 23:33
Reputation point: 52
Poczciwy
Top
0

Dwa dni mnie nie było na forum i widzę, że wątek zamienił się w prywatną wojnę. ewela119, , bogini8, ,dajcie se kobity po szlagu ale prywatnie. Skończcie proszę dochodzenia co, kto, gdzie albo otwórzcie specjalny wątek szpiegowsko - detektywistyczny. Temat główny to NOP o ile pamiętam. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Joined: 1 Sep 2008, 13:14
Reputation point: 35
Pokojowy
Top
4

MalePostNapisane by Dj T » 27 Nov 2012, 20:25 Re: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

Witam serdecznie .

Adamie wciaz czekam na Twoj komentarz po obejrzeniu filmu .

Pozdrawiam serdecznie .
Healing process complete . Keep Moving
User avatar
Dj T
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 43
Joined: 14 Aug 2011, 18:30
Location: Edgbaston
Reputation point: 77
Poczciwy
Top
0

2 dni mnie nie bylo, i tyle stron nabazgraliscie ze az sie czytac nie chce...

Bogini, nieprzewidywalny KNOCKOUT! z mala nutka upokorzenia...

Ewela, blednie oceniona na poczatku, brawo za pazura...

Bogini, ja juz nie wiem czego ty chcesz, rzadasz dowodow od sceptykow szczepien, ale jakich?
Fora rodzicow poszkodowanych.... nie wystarczy!
Opinie kilku lekarzy ktorzy przedstawiaja sie publicznie z iminia i nazwiska, tytulu, pokazuja sie publicznie i narazaja na krytyke we swoim srodowisku... nie wystarczy!
Wywiady osob wczesniej pracujacych we firmach farmaceutycznych... nie wystarczy!
Badania niezaleznych instytutow naukowych....nie wystarczy!

Rok temu wystarczyla ci opinia kilku lekarz zeby stwierdzic ze szczepionki sa zle!
Nastepnie po rozmowie z kilkoma lekarzami stwierdzilas ze szczepionki sa dobre!

W jaki sposob wybierasz wiargodne dowody od tych idiotycznych?

Powtarzasz o teorii spiskowej wymordowania ludzkosci, to jest nic innego na infantylne upraszczanie!

Szczepionki nie maja za zadania wybic ludzkosci ale policz sobie gdyby 5% szczepionych na swiecie mialo efekty uboczne ile to kasy dla firm farmaceutyczncy zeby ich potem wyleczyc??
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
10

13 tajemnic korporacji farmaceutycznych, o których nie chcą, byś wiedział

http://******.wordpress.com/2012/11/ ... -wiedzial/

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 27 Apr 2007, 20:40
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

Eryk1, bardzo ciekawy artykuł, dzięki
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Joined: 1 Sep 2008, 13:14
Reputation point: 35
Pokojowy
Top
0


Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 27 Apr 2007, 20:40
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO