Jakie mleko krowie dla roczniaka?

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by agg » 7 Nov 2012, 17:39 Re: Jakie mleko krowie dla roczniaka?

Anastazja wrote:Kiedys ogladalam program Wiem co jem Kasi Bosackiej,no i wlasnie byla mowa miedzy innymi o mleku typu UHT w skrocie piszac malo mleka w mleku tam jest

tez to ogladalam! to chodzilo o mleko chude - odtluszczone ;) bo w nim to nic dobrego nie ma - nawet smaku! bleeeeh ;)

agna78 wrote:Czesto bywa tak, ze dzieci, ktore sa odstawione od piersi lub na mleku modyfikowanym bardzo niechetnie pija mleko krowie.

jeszcze nigdy sie z takim przypadkiem wsrod dzieci mi znajomych nie spotkalam, wiec to chyba nie za czeste zjawisko :wink:

moja cora ciagnela cycka do prawie 1,5 roku, modyfikowanym tez nie pogardzila i krowie tez bez problemu zaczela pic (to bardziej do owsianek itp.)

tu taki ciekawy filmik http://www.youtube.com/watch?v=1COUsI4xKZQ
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 7 Nov 2012, 22:07 Re: Jakie mleko krowie dla roczniaka?

ja kupuje tyllko w kartonach Semi-Skimmed Longlife Milk , mlody pije take odokolo roczku.. Nie nawidze wrecz mleka z tych plastikowych butli ,ktore dla mnei przesiakniete jest tym plastikiem fujj. , i nie lubie pelnotlustego..

Dodano: -- 7 lis 2012, o 22:19 --

agna78 wrote:Jesli to roczne dziecko to moze byc problem z tym, czy Twoje dziecko je polubi. Czesto bywa tak, ze dzieci, ktore sa odstawione od piersi lub na mleku modyfikowanym bardzo niechetnie pija mleko krowie.
sie nie zgodze ;)czyste krowie mleko zalecane jestnie wczesniej jak przed rokiem wlasnie,i chyba nieznamtakiego dziecka ktore nie lubilo by mleka albo jego przetworow, bezwzgleduna to jak dlugo i czym bylo karmione wczesniej.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 7 Nov 2012, 23:18 Re: Jakie mleko krowie dla roczniaka?

Tutejsza pani dietetyk zalecila mi wprowadzanie mleka krowiego i jego przetworow do diety rocznego dziecka ze skaza bialkowa. Takze w UK podawanie krowiego mleka rocznym dzieciom jest zalecane, to w Polsce kaza podawac dziecku mm do 3 r.z. pod grozba utraty zdrowia lub zycia :P
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 19 Nov 2012, 21:44 Re: Jakie mleko krowie dla roczniaka?

poprostu wszystko jest dla ludzi, mleko albo sie lubi albo nienawidzi ;))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by sandru$ » 10 May 2013, 09:25 Re: Jakie mleko krowie dla roczniaka?

Czesc dziewczyny wracam do temamtu moja corka ma 2 lata i 2 miesiace chcialabym ja przestawic na mleko krowie ale nie wiem jakie slyszalam ze nasze Laciate3.2% duzo matek poleca. A wy co sadzicie?
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
User avatar
sandru$
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Joined: 13 Oct 2008, 19:35
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO