Mamusie z Birmingham i okolic

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by zajac » 23 Nov 2013, 21:08 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

hej cebulka ja teraz tez jestem na etapie zabkowania i to dosc ciezkiego ja stosuje takie granulki napisze ci cala nazwe NELSONS TEETHA TEETHING GRANULES to jest lek homeopatyczny lub AMBESOL LIQUID do smarowania dziaselek jest lepszy od zeli bo nie zeslizguje sie i naprawde znieczula bo sama stosowalam pare lat temu jak mi osemka rosla a u dzieci tez mozna stosowac pytalam lekarza ale na noc i tak od trzech dni daje mu paracetamol w syropku przynajmniej troszke wtedy sobie pospi biedne te maluszki tyle musza wycierpiec najpierw kolka teraz zabki powodzenia i cierpliwosci bo to nam teraz potrzebne pozdrawiam
:)

zajac
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 8 Nov 2013, 15:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by zajac » 23 Nov 2013, 21:12 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

a spotkanie czemu nie ja caly czas siedze sama z malym wiec mozemy cos zorganizowac

zajac
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 8 Nov 2013, 15:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by karen » 23 Nov 2013, 22:40 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Hej dziewczyny, tak sie wtrace bo widze, ze duzo Was tu jest. W centrum w polskim klubie sa zajecia dla dzieci w roznym wieku. Jeat to w srode od 10 . Bardzo mila Pani prowadzaca, duzo zabawek, zajecia plastyczne itp. Zachecam Was do przyjscia bo jest tam wiele Mam i mozna sobie pogadac. Ahh placi sie £2 w tym.jest sok i ciasteczka dla dzieci oraz napoj cieply dla rodzica :)
Pozdrawiam!

karen
Rozeznany
 
 
Posts: 111
Joined: 10 Nov 2008, 17:46
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by zajac » 23 Nov 2013, 22:51 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

bylam fajnie jest tylko troszke zimno powinni troszke podgrzac dla dzieciaczkow. pani jest naprawde fajna tylko moim zdaniem opowiadanie bajek i zabawy z dziecmi powinna zrobic na pocztku spotkania gdzie dzieci sa wypoczete a nie na koncu jak wszystkie maluszki sa zmeczone i nie bardzo maja chec sie skupic na tym co ona robi ale to tylko moje zdanie moj synek jest jeszcze malutki wiec mowie tylko z obserwacji

zajac
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 8 Nov 2013, 15:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cebulka » 24 Nov 2013, 01:10 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

zajac wrote:hej cebulka ja teraz tez jestem na etapie zabkowania i to dosc ciezkiego ja stosuje takie granulki napisze ci cala nazwe NELSONS TEETHA TEETHING GRANULES to jest lek homeopatyczny lub AMBESOL LIQUID do smarowania dziaselek jest lepszy od zeli bo nie zeslizguje sie i naprawde znieczula bo sama stosowalam pare lat temu jak mi osemka rosla a u dzieci tez mozna stosowac pytalam lekarza ale na noc i tak od trzech dni daje mu paracetamol w syropku przynajmniej troszke wtedy sobie pospi biedne te maluszki tyle musza wycierpiec najpierw kolka teraz zabki powodzenia i cierpliwosci bo to nam teraz potrzebne pozdrawiam
:)

dzieki, napewno skorzystam ;) pytam bo moj maly tez jest na etapie zabkowania i nic nie pomaga . A nie raz tak placze ze az mi jest go zal . Chcialam tez zapytac czy to prawda ze jak dziecko zaczyna zabkowac bardzo wczesnie to pozniej bd mialo problemy z zebami ? A co do spotkania to bardzo chetnie , bo tak jak Ty siedze caly czas w domu z malym :) co do klubu to napewno skorzystam ale to w przyszlosci bo moj maly to jeszcze chyba troche jest za maly .

cebulka
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 2 Nov 2013, 11:06
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by zajac » 24 Nov 2013, 10:09 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

nie martw sie o jego zabki 9 miesiecy to nie jest wcale tak wczesnie a co do problemow z zabkami to roznie pisza. A jaki masz pomysl na spotkanie moglabys dojechac na west brom i wtedy jakis spacerek i kawka u mnie lub odwrotnie ja jestem otwarta

zajac
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 8 Nov 2013, 15:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cebulka » 24 Nov 2013, 12:21 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

yhy , bo rozmawilam z kilkoma osobami i mowily mi ze to nie dobrze ze malemu tak wczesnie zeby poszly bo pozniej bd mial problemy . Dla mnie to tez bez roznicy , czy Ty do mnie czy ja do Ciebie :)

cebulka
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 2 Nov 2013, 11:06
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by zajac » 24 Nov 2013, 13:09 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

ok to fajnie jak dojde jak napisac wiadomosc na priv to wysle Ci nr tel i wtedy sie dogadamy co i jak a jesli Chcesz to Ty mi wyslij moze szybciej Ci to wyjdzie hihi :) :) :) :)

zajac
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 8 Nov 2013, 15:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by magdunia22 » 24 Nov 2013, 23:15 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Jestem mama 8 letniego syna i coreczki 15 miesiecznej :) Mieszkam w centrum Bham pozdrawiam
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Age: 40
Joined: 3 Oct 2006, 11:45
Location: ladywood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by nigar » 7 Jan 2014, 15:25 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

witam wszystkie mamy,

moja coreczka ma 3 miesiace, mieszkamy w Handsworth i chetnie poznamy inne mamy, ktore maja checi nawiazac znajomosci i mile spedzic z nami czas.
User avatar
nigar
Początkujący
 
 
Posts: 14
Joined: 6 Aug 2011, 17:53
Location: Handsworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by jagodzianka-1990 » 12 Jan 2014, 12:34 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Witam my rowniez mieszkamy na handswordzie mam 3letnia coreczke wiele czasu tylko brakuje jakiejs fajnej kobietki do pogaduch i dzieciaczki wspolnieby sie bawily

jagodzianka-1990
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 31 Aug 2013, 16:10
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ona86zlbn » 19 Jan 2014, 22:07 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

hej a ja z handswoth wood.mam 9mcznego synka I chetnie poznam was. zastanawiam sie tez nad jakas play group. poza tym szuamy z mezem nowego mieszkanka w okolicy podobnej lub west broom moze ktos cos wie.dwa pokoje nam wystarcza.
User avatar
ona86zlbn
Początkujący
 
 
Posts: 14
Joined: 9 Jan 2013, 23:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Yaomina » 20 Jan 2014, 08:38 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Hej ja mieszkam na west broom i też mam 9 miesięcznego synka :) o mieszkaniu nic nie wiem ale jak chcesz moge dać Ci namiar na agencje w której pracuje Polka i pomoże Wam znaleźć coś fajnego.

Yaomina
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 9 Jan 2014, 09:08
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by aduska285 » 5 Feb 2014, 15:25 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Witam mieszkam na great barr okolice scott arms & lidl hamstead. :) Mam 2,5 rocznego synka. Mam 21 chętnie poznam kogoś z rejonów :)

aduska285
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Age: 31
Joined: 28 Sep 2011, 16:37
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by moniagab » 7 Feb 2014, 08:55 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Hej .

Mieszkam na Handsworth mam dorosla corke i synka dwu letniego chetnie poznam mamusie z okolic .
Ps. ktos orientuje sie czy nadal w centrum w polskim domu odbywaja sie w srody zajecia dla dzieci ? chetnie bym podjechala na nie z moim malym szkrabem .
Pozdrawiam
Może nie jestem idealna , ale idealnie sobie z tym radzę:-)
User avatar
moniagab
Początkujący
 
 
Posts: 49
Joined: 4 Apr 2008, 08:18
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO