Alton towers

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

MalePostNapisane by soko » 8 Jul 2014, 10:52 Alton towers

Poszukuję osób, które w ostatnim czasie były w Alton towers i powiedzą mi jak to wygląda z biletami. Jeżeli kupię wejście na 1 dzień to czy na wszystkie atrakcje mam prawo wejść czy i tak muszę dopłacać by skorzystać?

soko
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 14 Sep 2013, 21:36
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Elka96 » 8 Jul 2014, 17:36 Re: Alton towers

Witaj,
To miejsce warto odwiedzic. Zajecie na caly dzien i naprawde fajjny relaks.
Tłumy przeogromne wiec najlepiej pojechac ciut przed otwarciem by zaparkowac samochód w miare blisko, nie stracic zbyt duzo czasu w kolejce a przede wszystkim by wystarczyło czasu na wszystkie atrakcje. Po zakupie biletu korzystasz ze wszystkich atrakcji bez dopłat.Prócz miejsc w ktorych mozna cos zjesc, te sa płatne osobno. Warto kupic na wejsciu bidon do picia. Ostatnio kosztował 5 funtów moze i nie tani ale potem tankujesz w kazdym punkcie za darmo i nieograniczona ilosc razy,( cola, fanta i takie tam) . W słoneczny dzien koniecznie jakis krem z filtrem na odsłoniete częsci ciała...zwłaszcza dla dzieci no i oczywiscie cos w razie deszczu . Warto tez przed wyjazdem porozgladac sie za produktami, na kotrych jest talon znizkowy...przy okazaniu takiego talonu na jeden bilet wejda dwie osoby. Bywały na proszkach do prania, jogurtach czy sokach. Rok temu taki talon był drukowany na paragonach z Tesco. Musisz poszukac. Co jeszcze?....aaa...zaraz po wejsciu koniecznie zaopatrz sie w mape miasteczka. Rozdaja za darmo. Warto miec by wiedziec jak poruszac sie po miasteczku, zaoszczedzisz sobie sporo czasu. No i wybieraj te kolejki do atrakcji dla osób pojedynczych nawet gdy jestescie w grupie. Co prawda siedzi sie wówczas z przypadkowymi ludzmi w wagoniku ale jest znacznie szybciej. To chyba wszytko, w razie wątpliwosci pytaj. Pzdrawiam.

Elka96
Rozeznany
 
 
Posts: 117
Joined: 9 Mar 2012, 21:11
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by soko » 8 Jul 2014, 19:40 Re: Alton towers

Ajj bardzo dziękuję, wiem już prawie wszystko :)) A wiesz może jak wygląda dojazd komunikacją miejską?

soko
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 14 Sep 2013, 21:36
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Elka96 » 8 Jul 2014, 21:04 Re: Alton towers

Niestety, nie mam pojecia. Pewnie znajdziesz cos w necie na ten temat.

Elka96
Rozeznany
 
 
Posts: 117
Joined: 9 Mar 2012, 21:11
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by julka030308 » 9 Jul 2014, 11:52 Re: Alton towers

Mozna dojechac pociagiem bo my chcielismy sie wybrac i jedzie pociag niestety bilety sa masakrycznie drogie mi wychodzily ponad 120 f w dwie strony 2 doroslych i jedno dziecko .Dlatego pojedziemy do Draton Manor park podobno tez jest fajnie .Moze ktos byl???I moze cos powiedziec o tym miejscu z gory dzieki

julka030308
Rozeznany
 
 
Posts: 291
Joined: 6 May 2008, 16:05
Location: solihull
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by soko » 9 Jul 2014, 15:55 Re: Alton towers

rzeczywiście drogo.. dzięki za wszystkie informacje :)

soko
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 14 Sep 2013, 21:36
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ena21 » 9 Jul 2014, 19:41 Re: Alton towers

To ja jeszcze z takim pytaniem czy 2 i 3 latek tez sobie na czyms tam pojeździ czy to raczej dla wiekszych??
User avatar
Ena21
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Age: 34
Joined: 25 Nov 2012, 23:00
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Elka96 » 10 Jul 2014, 18:31 Re: Alton towers

Hej,
Jest kilka atrakcji odpowiednich dla tego wieku, lecz nie wiele w porównaniu z reszta. W necie mozesz zobaczyc mape parku. Czesc dla maluchów jest zaraz na prawo po przejsciu przez brame. Mozna tez przejechac sie kolejka nad parkiem.
Pozdrawiam.

Elka96
Rozeznany
 
 
Posts: 117
Joined: 9 Mar 2012, 21:11
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kania007 » 26 Jul 2014, 22:17 Re: Alton towers

Ja planuje wybrac sie w sierpniu w sobote lub niedziele. Jak myslicie- jest to dobry czas na wypad do Alton towers, czy lepiej sobie odpuscic poniewaz kolejki beda tak dlugie, ze wiekszą część dnia spędzę w kolejkach?

Kania007
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 27 May 2012, 01:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Elka96 » 26 Jul 2014, 22:40 Re: Alton towers

Witam ponownie:)
Byłam w Alton kilka razy i biorac pod uwagę długosc stania w kolejkach nie ma dobrej pory. Zawsze są tłumy i swoje trzeba odstac. Jedyne co można zrobic to byc tam jak najwcześniej.
Co prawda można trafic na dzień, ze jest trochę lużniej ale jakiejs zdecydowanej róznicy nie ma. Nie byłam tylko w okresie jesienno - zimowym. Może byc luźniej ale podstawą dobrej zabawy jest dobra pogoda a o taka w tym okresie raczej trudno.
Do miłego.

Elka96
Rozeznany
 
 
Posts: 117
Joined: 9 Mar 2012, 21:11
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to CO WARTO ZOBACZYĆ