National Sea Life Centre

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

PostNapisane by ewa » 14 Jul 2006, 10:02 National Sea Life Centre

czy jak to sie nazywa, bardzo fajne miejsce do zobaczenia fajnych rybek i nie tylko, naprawde ciekawe zwierzatka tam sa i mysmy tam byli i polecamy :) 2 godziny ciekawego zwiedzania i ogladania :) Chyba kazdy wie gdzie to jest ? A jak nie to powiem ze w centrum nie daleko slynnego Birminganskiego kolka ;) albo inaczej Broad Street :)

ewa
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by roberto231 » 27 Jul 2006, 09:30 Re: National Sea Life Centre


roberto231
Raczkujący
 
 
Posts: 57
Age: 8
Joined: 27 Jul 2006, 09:17
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 17 Aug 2006, 14:42 Re: National Sea Life Centre

Jest to dosc sympatyczne miejsce. Dla mnie jednak nie dokonca podpasowalo. Troche duszno i mozna dostac oczoplonsu, przygladajac sie rybka. Poza tym uwazam ze warto zobaczyc w koncu to jedna z atrakcji Birmingham :mrgreen:
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Betty » 31 May 2007, 07:28 Bardzo ciekawe miejsce Oceanarium

Tak, podpisuję się pod wypowiedzią Ewy i innych osób (w innych tematach).
Byliśmy całą rodzinką w Oceanarium (w maju 07) czyli całkiem niedawno!
Podobało nam się. Zwlaszcza sala z lustrami, koniki morskie, wileki basen z meduzami itp
Najbardziej podobały mi się grupy przedszkolaków, które chodziły i za każdym razem
robiły wielkie oczy i mówiły O! Its beautiful! w dodatku w tych swoich fajnych mundurkach
(sukieneczki w kratkę itp). Piszę z Polski, więc na mnie to robi wrażenie, u nas w przedszkolach nie ma fajnych mundurków (za to w szkołach od września będą), ale odbiegłam od tematu.
Wejście NIESTETY jest drogie (dowiedziałam się że gdyńskie oceanarium, ma dużo niższe ceny, a jest równie atrakcyjne).
Fajnie to wszystko zoorganizowane, duszno faktycznie. Moje córki najbardziej rozczarował
brak delfinów, noi jest tam dosyć ciemno, mamy dobry aparat, ale zdjęcia wyszły fatalne.
Przemiła obsługa. Pierwszy raz w życiu byłam w takim miejscu... dzieciom się podobało
to NAJWAŻNIEJSZE, ale uważam że za tę cenę to jeszcze coś super powinni dorzucić.
Mam taki lekki niedosyt. Jednakże jeżeli macie trochę kaski odłożonej i posiadacie dzieci
w wieku 4-12 lat, to polecam... Ja miło wspominam tę wycieczkę.
Pozdrowionka
Betty

Betty
Rozeznany
 
 
Posts: 108
Joined: 10 May 2007, 08:04
Location: pól godziny od centrum
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by klocek » 31 May 2007, 16:33 Re: National Sea Life Centre

a jaka cena biletow??
User avatar
klocek
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 11 Mar 2007, 11:15
Location: wadowice
Reputation point: -3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 31 May 2007, 20:22 Re: National Sea Life Centre

Pare miesiecy temu kosztowalo chyba 14 funtow ale nie jestem pewna ile teraz :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Betty » 1 Jun 2007, 06:07 Re: National Sea Life Centre

W majowy weekend (07)zapłaciliśmy za 2 dzieci (poniżej 5 lat) i 2 dorosłych cos około
35-45 F. (dokladnie nie pamiętam). Mało to to nie byłó :sad: ALE... "raz się żyje".
Pozdrawiam z Polski
Betty

Betty
Rozeznany
 
 
Posts: 108
Joined: 10 May 2007, 08:04
Location: pól godziny od centrum
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 1 Jun 2007, 16:57 Re: National Sea Life Centre

hehehhehe nasze dzieci znalazly kolo kasy 20 euro wiec czesc biletow sie zwrocila. bylismy tez w sea life w portsmouth, i to w bham zdecydowanie lepsze

pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by MirekB » 29 Jun 2007, 07:45 Re: National Sea Life Centre

Tanie bilety znajdziecie na lastminute.com. Ł8.70 za General Admission Ticket. to raczej rozsądna cena.

MirekB
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 29 Jun 2007, 07:36
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Kaliszanin81 » 29 Jun 2007, 20:53 Re: National Sea Life Centre

Powiem tak widziałem wiele atrakcji turystycznych w całej UK i na podstawie moich porównań i obserwacji to jest największa pseudo-atrakcja w jakiej miałem miejsce być za którą w dodatku trzeba płacić bilet wstępu.
Polecam kupić bilet kolejowy za kilka funtów do Coventry i Transport Museum-WSTĘP BEZPŁATNY, miejsce 100 razy lepsze.
User avatar
Kaliszanin81
Rozeznany
 
 
Posts: 131
Age: 42
Joined: 2 Feb 2007, 14:45
Location: Birmingham/Kalisz
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by zola108 » 30 Jun 2007, 16:38 Re: National Sea Life Centre

Jestem z Gdyni i popieram wypowiedz Betty Ze Gdynskie Oceanarium jest naprawde fajne zaraz obok Blyskawica a za 10zl statkiem na Hel zobaczyc foczki.Ale jest druga strona medalu jezeli jest to duza atrakcja w birmingham jest na znakacch drogowych to trzeba zobaczyc!!!to tak jak byc w Paryzu i nie byc na wiezy!!!!

Pozdrowienia w ten ostatni dzien z papierosem

zola108
Początkujący
 
 
Posts: 26
Age: 43
Joined: 20 Dec 2006, 13:57
Location: trojmiasto
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 1 Jul 2007, 14:51 Re: National Sea Life Centre

Bardzo polecam to miejsce! Warte jest zobaczenia i ceny! Zdjecia i filmiki wyszly przepieknie. Hel w zeszlym roku bardzo mnie rozczarowal. Raptem z 4 foki w tym jedna na kwarantannie. Gdynia tez sie nie umywa. Najwieksze wrazenie zrobilo na mnie akwarium, pod ktorym mozna bylo przejsc tunelem i ogladac wszystko od srodka(w szczegolnosci ogromne zolwie). Coventry i Muzeum transportu tez polecam. Calkiem inna dziedzina, ale rownie ciekawa! Jesli ktos sie zastanawia czy wogole sie wybrac w ktores z tych miejsc moge wyslac jakas fotke.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Betty » 2 Jul 2007, 08:39 Re: National Sea Life Centre

Małe sprostowanie, płatność za bilety dotyczyła dzieci POWYŻEJ 5 lat (a nie poniżej, te za darmo wchodzą) się
mi pomyliło. Dobrze, ze piszecie o Muzeum Transportu w Coventry i to za darmo wejściówki, musimy w przyszłości się tam wybrać.
Betty

Betty
Rozeznany
 
 
Posts: 108
Joined: 10 May 2007, 08:04
Location: pól godziny od centrum
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 2 Jul 2007, 12:00 Re: National Sea Life Centre

za darmo jest jeszcze muzeum RAF w cosford, samoloty i takie tam

pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by herbert » 15 Sep 2007, 01:12 Re: National Sea Life Centre

prosze oto pare foto dla tych co nie byli
Attachments
S6004584.JPG
DSCF0667.JPG
S6004657.JPG
User avatar
herbert
Rozeznany
 
 
Posts: 295
Age: 41
Joined: 4 Feb 2007, 19:02
Location: bydgoszcz
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to CO WARTO ZOBACZYĆ