aqua park----jakis super basen

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

FemalePostNapisane by kroliczek183 » 22 Mar 2011, 13:37 Re: aqua park----jakis super basen

*niunia* wrote:a ja polecam Wolverhampton. Ciepła woda, zjezdzalnie (szybka i wolna) , basenik dla najmłodszych z bąbelkami, sauna i jacuzi w cenie wejścia, sztuczne fale, rwąca rzeka, tradycyjne pasy do pływania ... nie wiem może coś ominęłam ale warto. Cena wejścia ? my płacimy @ dorosłych i dwójka dzieci 7.30Ł coś koło tego i bez limitu czasowego.
Aha jeśli dzieciaki maja dość jest kawiarenka z kolorowym placem zabaw za free i dla dorosłych na pietrze siłownia i zajęcia różnego rodzaju. :wink:


masz moze jakies namiary na ten basen (stronka www) brzmi interesujaco, jednak chcialabym sie upewnic czy faktycznie jest wart odwiedzenia:)
w jakie dni i godziny jest otwarty ten basen?

kroliczek183
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 27 Oct 2009, 21:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Bartsun » 24 Mar 2011, 00:47 Re: aqua park----jakis super basen

oni chyba wlasnej stronki nie maja bo to jest miejski basen ale przyznam, ze moj ulubiony.
http://www.dcleisurecentres.co.uk/Centr ... ess+Centre
User avatar
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 589
Joined: 27 Sep 2006, 22:26
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kroliczek183 » 24 Mar 2011, 10:54 Re: aqua park----jakis super basen

a jak jest z wejsciowkami? sauna i jacuzzi sa wliczone w cene? co z silownia?

kroliczek183
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 27 Oct 2009, 21:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Bartsun » 24 Mar 2011, 23:50 Re: aqua park----jakis super basen

caly kompleks basenowy jest w jednej cenie billetu (sauny itp) doplaca sie chyba za zjezdzalnie
silownia i inne wypociny sa platne osobno.
User avatar
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 589
Joined: 27 Sep 2006, 22:26
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 8 Jul 2011, 15:53 Re: aqua park----jakis super basen

Dziś odwiedziliśmy ten basen w Wolverhampton. Basen ładny , w miarę czysto (nie podoba mi się wchodzenie w butach do przebieralni ale cóż), dużo miejsca, dużo przebieralni, ogólnie podoba mi się. Tylko jechaliśmy aż tam z dzieckiem na te zjeżdżalnie, a tu lipa. Zjeżdżalnie i całe te rwące rzeki i bąbelki są czynne od 16. Także jedynie popływaliśmy.
Pływanie do woli, aż się znudzi, czas nieograniczony. Siedzielibyśmy dłużej, gdyby te nieszczęsne zjeżdżalnie były czynne.
Także jedynie popływaliśmy. Wrażenia pozytywne. Polecam.


Ogólnie to jestem zawiedziona wyborem basenów w Bham, bo niby są ale z deczka beznadziejne. W mojej maleńkiej mieścince w PL jest basen bardzo podobny do tego w Wolverhampton. A drugi, stary jest o wiele bardziej cywilizowany niż większość basenów w Brum. Tylko w PL o wiele drożej :P
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by pytun » 26 Dec 2011, 20:42 Re: aqua park----jakis super basen

*niunia*, a mozecie podac mi poskod i dokladny adres aqua parku w wolverhampton ? pozdrawiam

pytun
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 7 Dec 2011, 20:44
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by moloqu » 26 Dec 2011, 22:16 Re: aqua park----jakis super basen

pytun,
Planetary Road,
Wednesfield,
Wolverhampton,
West Midlands,
WV13 3SW

moloqu
Raczkujący
 
 
Posts: 54
Joined: 12 Oct 2010, 08:14
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by paczo » 17 Mar 2015, 18:58 Re: aqua park----jakis super basen

Witam.
Jest jakiś godny basen w Bham, w którym w przebieralni nie ma syfu i nie smierdzi w toaletach i są suszarki do włosów?

paczo
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 22 May 2007, 20:01
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 17 Mar 2015, 19:05 Re: aqua park----jakis super basen

paczo, mogę polecićhttp://www.leisurecentre.com/tudor-grange-leisure-centre. Mają duży basen, plus 2 mniejsze dla dzieci, sauna, steam room i jacuzzi, całkiem przyzwoita siłownia. Jeśli chodzi o przebieralnie to na górze są dla członków(jest tam spokojniej), a na dole dla wszystkich.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by paczo » 17 Mar 2015, 19:12 Re: aqua park----jakis super basen

vanilia wrote:paczo, mogę polecićhttp://www.leisurecentre.com/tudor-grange-leisure-centre. Mają duży basen, plus 2 mniejsze dla dzieci, sauna, steam room i jacuzzi, całkiem przyzwoita siłownia. Jeśli chodzi o przebieralnie to na górze są dla członków(jest tam spokojniej), a na dole dla wszystkich.

dzieki vanilia, sprawdze w weekend ;)

paczo
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 22 May 2007, 20:01
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by TomaszBog » 9 Aug 2015, 11:05 Re: aqua park----jakis super basen

Stoke on Trend

TomaszBog
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 9 Aug 2015, 11:02
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to CO WARTO ZOBACZYĆ

cron