Jak wygláda poród w szpitalu w Dudley ,,Russell Hall,, ??

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
Witam Was dziewczyny:)
Jestem w 30tyg ciázy i chcialam cos sie dowiedziec na temat porodu w tym szpitalu <w temacie> . Dajá jakies znieczulenia? czy méczá kobiety? jaka jest opieka wogóle itd.
Napiszcie co wiecie na temat tego szpitala.
Niecierpliwie czekam na jakies odpowiedzi:)
Dziex:)

dzoxjm
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 3 Jan 2011, 12:13
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

hejka. razem z polozna zaznaczacie w karcie ciazowej na jakie znieczulenie sie zgadzasz, chyba w 36tyg.. a opieka- ja bylam zadowolona. a jesli chodzi o meczenie kobiet- co to za pytanie????? sam porod jest meczarnia...ale glowa do gory. ja urodzilam w 4 godz. pozdrawiam i zycze szczesliwego rozwiazania. :-)

slawek123456
Początkujący
 
 
Posts: 14
Joined: 14 Jan 2010, 17:22
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

dzoxjm wrote: Dajá jakies znieczulenia? czy méczá kobiety?
a kto tu torturuje kobiety ?:P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: w birth plan zaznaczasz jakie opcje znieczulennia wybierasz i na co sie zgadzasz czy tylo gas& air petydyna czy epidural. prrzy porodzie w wodzie wchodzi w gre tylko 1 opcja.
natomiast na epidural czasem jest za pozno i swoje trzeba wymeczyc ;PP
nikt kobiet nie meczy porod sam w sobie jest meczarnia:D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

dzoxjm wrote:Dajá jakies znieczulenia? czy méczá kobiety?

mozesz poporosic o znieczulenie. jest kilka do wyboru. jednak to polozna decyduje, ktore w danym momencie jest odpowiednie.
nikt tu nikogo nie meczy hehe ale trzeba byc przygotowanym, ze porod to ciezka praca no i bol co by nie bylo, taka natura :wink: wszystko do przezycia ;)
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

Ja przepraszam, że się wtrącam w kobiecy wątek, ale uśmiałem się ja przeczytałem ten post :D
slawek123456 wrote:(...) ja urodzilam w 4 godz. pozdrawiam i zycze szczesliwego rozwiazania. :-)

Kolega to pewnie odebrał już te 10 milionów dolarów (bodajże) nagrody dla pierwszego faceta na świecie, który urodzi dziecko :)

Pozdrawiam
PS. sorry, to nie personalny najazd, tak mnie tylko rozbawiło :D

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

AdamBoltryk wrote:Ja przepraszam, że się wtrącam w kobiecy wątek, ale uśmiałem się ja przeczytałem ten post :D
slawek123456 wrote:(...) ja urodzilam w 4 godz. pozdrawiam i zycze szczesliwego rozwiazania. :-)

Kolega to pewnie odebrał już te 10 milionów dolarów (bodajże) nagrody dla pierwszego faceta na świecie, który urodzi dziecko :)

Pozdrawiam
PS. sorry, to nie personalny najazd, tak mnie tylko rozbawiło :D


haha dore teraz zwrocilam a to uwage:D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

bogini8 wrote:AdamBoltryk napisał/a:
Ja przepraszam, że się wtrącam w kobiecy wątek, ale uśmiałem się ja przeczytałem ten post :D
slawek123456 napisał/a:
(...) ja urodzilam w 4 godz. pozdrawiam i zycze szczesliwego rozwiazania. :-)

Kolega to pewnie odebrał już te 10 milionów dolarów (bodajże) nagrody dla pierwszego faceta na świecie, który urodzi dziecko :)

Pozdrawiam
PS. sorry, to nie personalny najazd, tak mnie tylko rozbawiło :D


haha dore teraz zwrocilam a to uwage:D


ejjj, no czepiacie sie :-P moze to zona slawka :wink:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

AdamBoltryk wrote:Ja przepraszam, że się wtrącam w kobiecy wątek, ale uśmiałem się ja przeczytałem ten post :D
slawek123456 wrote:(...) ja urodzilam w 4 godz. pozdrawiam i zycze szczesliwego rozwiazania. :-)

Kolega to pewnie odebrał już te 10 milionów dolarów (bodajże) nagrody dla pierwszego faceta na świecie, który urodzi dziecko :)

Pozdrawiam
PS. sorry, to nie personalny najazd, tak mnie tylko rozbawiło :D

o co ci chodzi koles!!!!!!!!!!!! czytaj uwaznie!!!!!!!!!!!!!!!!URODZILAM!!!!!!!!WIEC CO JEST NIE TAK???????????

slawek123456
Początkujący
 
 
Posts: 14
Joined: 14 Jan 2010, 17:22
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

prawdopodobnie o nick slawek123456 i niebieski symbol "mezczyzna" przy nicku. I nie trzeba sie tak ciskac odrazu, Adam sobie troszke zazartowal ale nikogo nie obrazil, takze wyluzuj troche
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

slawek123456, adamowi chodzilo ze nazywasz sie slawek jestes mezczyzna i urodziLAS dziecko wiec cos tu nie gra....;P albo masz 2 nicki i cos ci sie pomylilo;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

Do wszystkich którzy zrozumieli - :D
Do slawekIleśTamCyferek
Koleżanki z postów powyższych doszły o co mi chodzi. Jak widać pewnie nadajesz na zupełnie innych falach i nie skumałeś/aś o co mi biega. No, ale skoro jesteś facetem w ciąży to wychodzi na to, że faceci w ciąży są tak samo mimozowaci jak kobiety :)
Ach i jeszcze taka drobna rada - do dziesiątków wykrzykników i drukowanych liter możesz jeszcze skorzystać z większej czcionki, żeby Twój przekaz był bardziej zrozumiały i czytelny.

Nie spinaj się tak, bo nerwy to nie na Twój stan teraz.

Pozdrawiam

PS. OKI ja więcej nie mam zamiaru pisać w tym wątku bo i po co dolewać oliwy do ognia jak ktoś nie rozumie żartu a i co do tematu wątku jakoś mi nie po drodze.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

hej podbijam wątek.. jak wyglada poród w tym szpitalu ??? co trzeba ze sobą zabrać la siebie i dzidzi na poród?

agnieszkapolonia89
Raczkujący
 
 
Posts: 51
Joined: 16 Jan 2013, 23:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

dolaczam sie do pytania, bo my mozemy do Polski nie zdazyc :D obsuwa z biletami jest ;]

Bopczyk
Początkujący
 
 
Posts: 12
Joined: 1 Jul 2013, 08:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Boqczyk kiedy macie termin porodu?

Dodano: -- 4 sie 2013, 20:25 --

babeczki piszcie jak jest w tym szpitalu:)

agnieszkapolonia89
Raczkujący
 
 
Posts: 51
Joined: 16 Jan 2013, 23:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET