Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
hej moze nie mam 30 lat ale z checia poznam mamuske z Wolverhampton... Z rodzina przeprowadzilismy sie tutaj miesiac temu mam syna 6 lat i corke 1,5 roku... Z natury jestem pozytywnie nastawiona do zycia osoba i straszna gadula niestety kiepsko mowie po angielsku co mnie blokuje... Moze jest tu mamuska ktora mialaby ochote na wspolne spacerki kawke i pogaduchy??

Paubulska
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 3 Apr 2015, 18:29
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

Ja również spotkam sie na kawe etc,
Jeszcze nie po 30tce, choc 29 lat juz przeleciało,
Pozdrowionka.ola
Facebook profil :Ola opas

olao86
Przyczajony
 
 
Posts: 10
Joined: 22 Feb 2015, 17:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Anastazja, Steinik pozdrawiam :) :roza:
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

hej co tu taka cisza?? może nie wszystkie możemy się spotkać bo odległość robi swoje ale popisać można w szczególności gdy pogoda nie dopisuje:) U mnie od wczoraj co chwilę pada deszcz raz słońce a za chwilę chmury i deszcz... Całe szczęście że to słońce jeszcze poświeci co trochę więcej entuzjazmu człowiek ma...:)

Paubulska
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 3 Apr 2015, 18:29
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

kurcze, widze, ze nie jestem sama;-), wiecej osob szuka kogos do wspolnych spotkan;-)
User avatar
jazztella
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 28 Nov 2013, 14:16
Location: Shirley-Solihull
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

:) hej, czy sa tu mamy z okolic Shirley?
User avatar
jazztella
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 28 Nov 2013, 14:16
Location: Shirley-Solihull
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Jestem ciekawa czy ktoś odpowie bo ostatnio coś straszna cisza się zrobiła... Niestety... :?

Paubulska
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 3 Apr 2015, 18:29
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

Witam mamuski. 1.06.2015 godz. 18.00 startuje fitnes na hill topie w szkole hateley heath. Moze ktos bedzie miał ochote sie wybrac. Na kawki brak mi czasu bo pracuje a po poludnia z dziecmi ale raz w tygodniu wyskoczyc na fitnes trzeba przy okazji mozna sie poznac i pogadac.:)

inka05
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 21 Nov 2012, 11:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

bogini8,

Ja rowniez pozdrawiam :roza: Swoja droga ciekawe gdzie sie podziewaja "stare" forumowniczki :roll:
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

Anastazja wrote:bogini8,

Ja rowniez pozdrawiam :roza: Swoja droga ciekawe gdzie sie podziewaja "stare" forumowniczki :roll:

nie mam pojecia ;)z paroma utrzymuje kontakt na fb i nk, a ogolnie rok temu wrocilismy do PL ;) po 7 latach tulaczki :P
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

Witam! Są tu jakieś mamuśki z Chelmsley Wood chętne na spacer, pogaduchy kawę i wspólną zabawę dzieciaków?

onka79
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 19 May 2011, 17:04
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

bogini8, Mam nadzieje,ze poukladalo Wam sie wszystko tak jak zaplanowaliscie :)
My poki co siedzimy w Anglii,ale mysli o powrocie tez kraza tylko jakos odwagi brak :)
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

jazztella, Ja z Bearwoodu ale planuję się przeprowadzić na Twoją dzielnicę i też ostatnio aktywnie szukam ludków na wspólne wypady i spędzanie czasu :) Napisałam Ci wiadomość ale widzę w mojej skrzynce że jeszcze nie odczytałaś. Jakby co to pisz koniecznie, pozdrawiam. Jeśli jest tu jeszcze jakaś duszyczka "poszukująca" to zapraszam piszcie.

Pozdrawiam forumowiczki :)
User avatar
kathrina_c
Początkujący
 
 
Posts: 14
Age: 43
Joined: 13 Sep 2014, 14:04
Location: West Bromwich od niedawna
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Witam
Może znajdę tu fajne mamuśki z Walsall i okolic.
Jesteśmy tu już rok a mnie jakoś nie udało sie nawiązać znajomości. Może dlatego, ze tu gdzie mieszkam nie ma Polaków. W szkole u córki nie ma ani jednego polskiego dziecka.

Lola24122
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 30 Aug 2015, 16:45
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

hej kobitki:) jest tu ktoś jeszcze chętny na wyjście na kawke pogaduchy idt? pozdrawiam

badwinnie
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 11 Nov 2015, 18:20
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET