Platynowy blond

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by Madlen84 » 4 Jul 2010, 21:54 Platynowy blond

Witam wszystkie dziewczyny :) do tej pory robilam zawsze platynowe pasemka u fryzjera ale ze wzgledu na oszczednosc zastanawiam sie nad pofarobwaniem wlosow sama w domu. Czy mozecie mi poradzic dobre farby dzieki ktorym uzyskam platynynowy blond. Bardzo nie lubie zoltych wlosow wiec zalezy mi na platynie. Pozdrawiam

Madlen84
Początkujący
 
 
Posts: 15
Joined: 22 Jun 2010, 12:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by moniagab » 5 Jul 2010, 07:19 Re: Platynowy blond

Jesli chcesz uzyskac naprawde ladny platynowy blond robiac to sama w domu jest troche ryzykowne ,najpierw musisz podjasnic same odrosty i przyczymac farbe do tego momentu az sie ladnie podjasnia dopiero przed koncem farbowania ewentualanie mozna przeciagnac farbe na konce ktore juz wczesniej masz podjasnione . Jako fachowiec odradzala bym Ci samej sie w to bawic bo zazwyczaj bywa tak ze sie chce na czyms zaoszczedzic a tak naprawde nic z tego nie wychodzi i drugie tyle sie wydaje na fryzjerow i kosmetyki do wlosow ...aczkolwiek zawsze mozesz zaryzykowac i nalozyc sobie sama farbe ktorych w sklepach nie barakuje ,pamietaj tez o tym bo wspominalas ze wczesniej mialas robione pasemka i uwazam ze jest to wygodniejsza forma rozjasniania aczkolwiek bardziej pracochlonna ale efekty sa o wiele ladniejsze i nie widac az tak szybko odrostow tak jak przy calej glowie rozjasnionej ..
Gdyby czasmi wyszedl Ci dcien zoltawy mozna go troszke zniwelowac szamponem Silver do wlosow blond mozna go kupic w niektorych drogeriach ..pozdrawiam
User avatar
moniagab
Początkujący
 
 
Posts: 49
Joined: 4 Apr 2008, 08:18
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by StepByStep » 5 Jul 2010, 14:10 Re: Platynowy blond

tez odradzalabym bawienie sie w takie rzeczy w domu i do tego samemu. Niestety majac blond pasemka trzeba wydac troche pieniedzy i to umawianie sie do fryzjera :roll:
ja jakis czas temu poddalam sie i przefarbowalam na ciemno-teraz wystarczy, ze uzdolniona kolezanka mnie odwiedzi i nalozy dobrze farbe-ale przyznam, ze od czasu do czasu placza mi sie mysli powrocenia do jasnych wlosow.
Zeby pozbyc sie zoltawego odcienia uzywalam specjalnych szamponow do wlosow blond, fryzjer mi powiedzial, ze najlepiej jak sa koloru ciemnofioletowego lub ciemnoniebieskiego. Uzywalam Matrixa. Jesli szukasz czegos tanszego dobry tez jest "touch of silver" od schwarzkopf i mozna go dostac w Lloyds Pharmacy.
User avatar
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posts: 159
Age: 37
Joined: 6 Jan 2008, 14:18
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by joannanobig5 » 7 Jun 2013, 20:49 Re: Platynowy blond

moze mi ktos polecic fryzjerke ,ktora z ciemnych,kasztanowych wlosow zrobi blond?
probowalam sama w domu i wyszly ....pomaranczowe. na drugi dzien zafarbowalam na kolor jasnej czekolady i wyszly mi takie jakie mialam na poczatku - czyli kasztanowe, ufff :)
ale dalej mysle o wlosach blond.....
ps. kiedys probowalam sciagnac kolor dekoloryzatorem. wymyl mi pigment calkowicie pozostawiajac na wlosach kolor jajecznicy. blond farba sie nie przyjela wcale ale brazowy jak najbardziej. tak wiec wrocilam do punktu wyjscia.
teraz porzuce domowe zabiegi i zdam sie jednak na fachowca. ktos poleci?
NIE PLACZ Z POWODU FACETA - MAKIJAZ WAZNIEJSZY! DON'T CRY BECAUSE OF MEN - MAKE-UP IS MORE IMPORTANT!

joannanobig5
Początkujący
 
 
Posts: 40
Joined: 17 Jun 2012, 15:06
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 8 Jun 2013, 09:06 Re: Platynowy blond

jak sciagasz kolor tym co jest dostepne w sklepach to niestety ale trzeba odczekac 4 tyg przed farbowaniem na nowo , jedyne co mozna uzyc to te farby semi-pernament tak na przyszlosc :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by stillinback » 9 Jun 2013, 16:08 Re: Platynowy blond

Ja mialam platynowy blond nie raz, nie dwa... robilam go sobie sama w domu! Nie ufam fryzjerom ;) choc sama z zawodu jestem fryzjerka, nigdy nie sciagalam sobie koloru, ani nie cudowalam. Jesli ma pasemka juz zrobione, to proponowalabym z reszty wlosow rowniez wybrac pasemka, tak aby uzyskac na glowie zdecydowanie jasniejszy efekt, mozna uzyc wtedy silniejszej wody %. Ja zazwyczaj zamiast szamponow uzywalam odcieniu golebiego lub srebrnego pylu z Joanny. Efekt zawsze powalajacy ;)
This board requires you to be registered and logged-in before you can view hidden messages
User avatar
stillinback
Rozeznany
 
 
Posts: 243
Joined: 24 Oct 2012, 15:52
Location: Walsall/Wlkp
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Quirin » 24 Sep 2013, 23:50 Re: Platynowy blond

Lata temu zaczęłam bawić się rozjaśnianiem włosów z jasnego blondu do białości o którym zawsze marzyłam. Robiłam to sama bo nie ufam fryzjerom. W Polsce używałam Joanny, a po przyjeździe na wyspy użyłam
Image
Wystarczy czytać ulotkę i zastosować się do instrukcji.
Co do szamponów i po rozjaśnianiu. W Polsce używałam fioletowej szamponetki z bambusem w saszetce firmy Celia. W Anglii kupiłam szampon dla blondynek redukujący żółty kolor włosów ;)
Włosy odrosną :D Można zaryzykować :P
User avatar
Quirin
Początkujący
 
 
Posts: 15
Age: 33
Joined: 10 Sep 2013, 22:56
Location: Acocks Green - Poznań
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0


Return to ŚWIAT KOBIET