Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by iwona38 » 15 May 2015, 18:02 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Tamika ja urodzilam 2-je dzieci w russell hall i potwierdzam opieka bardzo dobra polozne bardzo dobre i fachowe:):)

iwona38
Rozeznany
 
 
Posts: 267
Joined: 28 Apr 2008, 10:53
Location: Krakow/Pensnett
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by tamika » 17 May 2015, 15:16 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Iwona powiem ci ze te położone to jak że świeczka szukać ja przyjeżdżając na porodowke byłam w strasznym szoku. Dużo mnie wspierały gdyby nie one to nie wiem co by było. Wg szpital bardzo przyjazny w sensie jak weszłam do niego to jakoś niczego się nie obawiałam czułam się bezpiecznie :)

tamika
Początkujący
 
 
Posts: 20
Joined: 11 Jul 2014, 11:02
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by iwona38 » 17 May 2015, 19:24 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Tamika pracuje w szpitalu RHH od 9 lat i jest to jeden z lepszych szpitali,maja jeden z lepszych oddzialow dzieciecych i neonantalogicznych,reszta tez nie jest zla lekarze i pielegniarki znajacy sie na swoim fachu,porodowka jesna z lepszych w okolicy,

iwona38
Rozeznany
 
 
Posts: 267
Joined: 28 Apr 2008, 10:53
Location: Krakow/Pensnett
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by emigrantka90 » 18 May 2015, 11:14 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

iwona38 wrote:Tamika pracuje w szpitalu RHH od 9 lat i jest to jeden z lepszych szpitali,maja jeden z lepszych oddzialow dzieciecych i neonantalogicznych,reszta tez nie jest zla lekarze i pielegniarki znajacy sie na swoim fachu,porodowka jesna z lepszych w okolicy,


Milo czyta sie takie komentarza...szkoda jednak, ze ten szpital jest dosc daleko ode mnie. Ja wiem, ze bede miala problem z wyborem miejsca urodzenia dzieciaczka. Zdecydowanie interesuje mnie cos najblizej miejsca mojego zamieszkania.

emigrantka90
Raczkujący
 
 
Posts: 71
Joined: 29 Oct 2014, 14:00
Location: Poldington ;)
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by tamika » 18 May 2015, 18:03 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Iwona a na jakim oddziale?

tamika
Początkujący
 
 
Posts: 20
Joined: 11 Jul 2014, 11:02
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by magda1984 » 18 May 2015, 21:47 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Czesc dziewczyny. Pisze do was bo dopiero co spodziewacie sie dzidziusiow I pewnie szykujecie wyprawki. Czy ktoras z was potrzebuje wanienki do kapieli, lezaczka do kapieli od 3msc, sterylizatora do butelek I podgrzewacza. Oddam za symboliczna kwote. Za dwa miesiace zjezdzam do Polski I juz raczej tego nie bede potrzebowac, a szkoda wyrzucic na zlomowisko. Rzeczy sa nie zniszczone. Jesli ktoras bedzie zainteresowana to piszcie na priva

magda1984
Początkujący
 
 
Posts: 25
Joined: 22 Oct 2009, 12:11
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by emigrantka90 » 27 May 2015, 15:13 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Hej kobietki...

W przyszly czwartek mam spotkanie z polozna. Nie rozumiem idei tak szybkiego wyboru szpitala, ale no powiedziala, zebym sobie poczytala opinie i podala jej wstepnie gdzie bym chciala rodzic.

Przeczytalam kilkanascie stron w tym watku i glownie przewija sie Solihull - dobre opinie, Sanwell - tez dobre opinie, Heartlands - mieszane opinie, w sieci sa niezbyt.

Myslalam, zeby zalozyc nowy watek, tylko do oceny szpitala, ale pewnie dostalabym bana :D

Oprocz tego wyzej wymienionego szpitala jakies jeszcze sa godne uwagi ?
Poczatkowo bylam zachwycona pomyslem Women's Hospital ale chyba jednak sobie daruje.

emigrantka90
Raczkujący
 
 
Posts: 71
Joined: 29 Oct 2014, 14:00
Location: Poldington ;)
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by tamika » 27 May 2015, 16:59 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Moja znajoma rodziła w woman's i szału nie było z tego co gadalysmy w Russell hall o wiele lepsza opieka.

tamika
Początkujący
 
 
Posts: 20
Joined: 11 Jul 2014, 11:02
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kaja1989 » 13 Aug 2015, 17:40 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dziewczyny gdzienaklepiwj kupic wyprawke dla noworodka? Chodzi mi dokladnie o lozeczko itp :) z gory dzieki :lol:

kaja1989
Początkujący
 
 
Posts: 12
Joined: 12 Aug 2015, 17:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by dorotayahoo » 14 Aug 2015, 19:24 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witam.Urodziłam córeczkę 24/07 w szpitalu CITY HOSPITAL na oddziale SERENITY. Jestem zadowolona i mogę go polecić, czułam się na tym oddziale komfortowo położne cudowne pomocne pod każdym kątem. Poród jak każdy pełen bólu, ale mając taką opiekę znosi się go odrobinę mniej :) pozdrawiam wszystkie ciężarówki ;) W razie jakiś pytań zapraszam na priv

dorotayahoo
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 17 Jan 2012, 21:48
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kaja1989 » 22 Aug 2015, 15:00 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Czy ktoras ma ochote poznac nowych znajomych jak ja ?:) jestem w 6 miesiacu- narzeczony w pracy podobnie jak i wiekszosc znajomych - strasznie sie nudzimy:)

kaja1989
Początkujący
 
 
Posts: 12
Joined: 12 Aug 2015, 17:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Termos » 17 Jan 2016, 18:11 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Czesc,

Mam termin na lipiec i musze wybrac szpital do porodu...
do wyboru mam Solihull, Birmingham Hearthlands, Good Hope hospital...

czytalam opinie o Sol...ale wiekszosc opinii jest sprzed 4lat...

ktory szpital wybralybyscie ? prosze o info.

Termos
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 31 May 2012, 09:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by emigrantka90 » 18 Jan 2016, 09:33 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Termos wrote:Czesc,

Mam termin na lipiec i musze wybrac szpital do porodu...
do wyboru mam Solihull, Birmingham Hearthlands, Good Hope hospital...

czytalam opinie o Sol...ale wiekszosc opinii jest sprzed 4lat...

ktory szpital wybralybyscie ? prosze o info.


Ja mam termin na czerwiec i wybralam Good Hope.
Polecony przez znajoma, ktora tam rodzila - podobno opieka super.

Ja mam inne doswiadczenia z tym szpitalem - mialam niestety te nieprzyjemnosc tam ronic w tamtym roku. Personel jednak na najwyzszym poziomie moim zdaniem, opieka super w tak przykrym doswiadczeniu. Licze, ze i na porodowce tak jest.

Poczytaj sobie tez recenzje na stronach szpitali.

emigrantka90
Raczkujący
 
 
Posts: 71
Joined: 29 Oct 2014, 14:00
Location: Poldington ;)
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kluska » 19 Jan 2016, 15:03 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Czesc ,

Ja propomnuje ci sie wybrac do szpitala i zobaczyc sobie sale .Tutaj jezeli jestes w ciazy pozwalaja ci wejsc na dzial i zrobic obchod musisz tylko zadzwonic dzwonkiem i powiedziec ze chcialas zobaczyc . Ja jestem tez w twoich okolicach i mialam do wyboru dokladnie te same szpitale . Wybralam Hartlands w ktorym masz dwa wardy jeden na pietrze bardzo spokojny i dobrze sie opiekuja ale niestety jest tylko dla kobiet z low risk jezeli bedziesz w bolu to dostaniesz tylko gas and air . Na dole jest high risk mozesz dostac wszystkie znieczulenia wlacznie z pathedine ktory moze ci dac pielegniarka lecz epidural tylko anastezjolog . W moim przypadku anastezjolog byc na cesarskim cieciu u kogos i niestety nie mogl opuscic sali wiec rodzilam bez znieczulenia . Szpital w solihull ma tylko pielegnirki na salach nie ma lekarzy , ale jezeli bys tam sie zdecydowala to jezeli cos jest nie tak awsze moga cie wsadzic w karetke i przetransportowac do hartlands ( 7 min czasu ) .

Mam nadzieje ze cos pomoglam :D
User avatar
kluska
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 9 Feb 2015, 12:17
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by emigrantka90 » 28 Apr 2016, 12:32 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Hej Kobietki,

Moj porod zbliza sie wielkimi krokami i rozwazam wypozyczenie TENS'a z Boots'a. Uzywala ktoras z Was tego podczas porodu?

Jakies wrazenia, opinie, rady?

emigrantka90
Raczkujący
 
 
Posts: 71
Joined: 29 Oct 2014, 14:00
Location: Poldington ;)
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET