Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by agniecha » 1 Jul 2011, 11:30 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

asiencja20, kup w aptece Infacol.jest od urodzenia a nie od miesiaca. Espumisan tez w bootsie mozesz dostac albo w innej aptece lub kup w aptece internetowej to Ci przysla.Szkoda maluszka zeby sie tak meczyl.Pozdrawiam.

Dodano: -- 1 lip 2011, o 11:34 --

http://www.boots.com/en/Colief-Infant-Drops-7ml_1822/
mozesz jeszcze to wypróbowac.troche kosztuje ale nie ma co oszczedzac na lekach.
User avatar
agniecha
Rozeznany
 
 
Posts: 144
Age: 33
Joined: 20 Sep 2009, 11:55
Location: wigan
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kitka » 1 Jul 2011, 11:48 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

asiensja20 U mojego synia też kolki zaczęły wystepować bardzo wcześnie :roll: na szczęscie w nocy był spokój, najgorzej przed zaśnięciem :roll:
Infacol zaczęłam podawać w drugim tygodniu życia, ale lepszy okazał się polski Bobotic!!! Naprawdę nam pomagał, oczywiście kolki były nadal, ale były lżejsze. Podawałm go chyba 3 razy dziennie z tego co pamiętam i wiecej kropel niż jest zalecane. Jest jeszcze niemiecki odpowiednik Boboticu - Sam Simblex jest bardziej stężony i działa podobno jeszcze lepiej. Jednak, jak zwiększysz dawke Boboticu to wyjdzie na to samo :wink:
Koper włoski odradzam, bo u nas po nim było jeszcze gorzej! Jelitka huczały aż i mały mial wzdęcia!
U nas kolki minęły w 4 misiącu, także powodzenia :grin:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 1 Jul 2011, 12:07 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

asiencja20, ja spokojnie podawalam malemu infacol i espumisan w kropelkach od urodzenia, infacol przed kazdym karmieniem, mysle ze tu znajdziesz cos podobnego do polskiego espumisanu, spytaj w aptece o jakies kropelki na wzdecia i kolki.
a jak nie to niech ktos ci z polski przysle.
a z tym termometrem to uwazaj, i oby nie szklany rteciowy!!
no i przeprasowana pieluszka na brzuszek i masowac masowac,tylko nie tak leciutko ani nie mocno, no i zginacc nozki w kolanach-przyciagac do brzuszka i niewiem jak to wytlumaczyc:P dociskac do brzuszka i i zataczac nimi kolka zgodnie z ruchem zegara.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by karen » 1 Jul 2011, 17:10 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dziewczyny weszlam na temat mamusie .... ale widze, ze tam juz nikt nic nie pisze. Mam pytanie i moze tutaj ktoras z was mi pomoze. Otoz chodzi mi o sprawdzenie szwow po porodzie ... czy oni mi tu zrobia jakas kontrole ? Czy sama mam sobie o to zadbac i isc np do polskiego gina? Jakos to dziwne jest dla mnie :) Jezeli ktoras z was juz tu rodzila i wie to prosze o rade :)

karen
Rozeznany
 
 
Posts: 111
Joined: 10 Nov 2008, 17:46
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 1 Jul 2011, 19:21 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

karen, do mnie po porodzie przychodzila polozna pare razy, ogladala malego,wazyla itd gadala ze mna i sprawdzala mi szwy ale nie za kazdym razem, jesli przychodzi do ciebie a nie sprawdza to mozesz powiedziec jej ze cos cie ciagnie,czy niepokoi itd to wtedy cie obejrza, mysle ze tak nie kontroluja mocno tego bo te szwy sa wchlanialne ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 1 Jul 2011, 19:32 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

karen, tak jak bogini napisala, szwy sie rozpuszcza same. jak masz jakies problemy to zapytaj polozna, a jesli juz nie przychodzi to umow sie do pielegniarki. zreszta taka wizyte powinnas miec okolo 6-8 tygodnia po porodzie tak czy inaczej :)
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by karen » 2 Jul 2011, 07:08 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dzieki dziewczyny za odp :)

karen
Rozeznany
 
 
Posts: 111
Joined: 10 Nov 2008, 17:46
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Agadz27 » 2 Jul 2011, 19:39 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ja corce w bolach kolkowych pomagalam czeska rureczka. po wlozeniu do pupci gazy uwalnialy sie. Czasami bylam w szoku jak duzo ich jest. Niestety do kupienia tylko w czeskich aptekach.
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by jo1989 » 3 Jul 2011, 10:37 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Hej dziewczyny. Jestem tu nowa na forum jak i jestem ciezarowka ale jeszcze bez naczepy:) mam bardzo duzo pytan, watpliwosci. Mysle ze znajdzie sie ktos kto mi pomoze.
Mieszkam na Erdingtonie jak narazie.

Kiedy powinnam powiedziec agencji oraz liderowi firmy o tym ze jestem w ciazy?
Czy otrzymam maciezynskie jak jestem pracownikiem agencyjnym?
Gdzie moge ubiegac sie o mieszkanie socjalne?
Jak wygladaja wizyty z polozna? (Pierwsza wizyte mam w srode u mnie w domu bylam w szoku)
Czy bede miala kontakt z lekarzem?

jo1989
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 3 Jul 2011, 09:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by miss.beata » 6 Jul 2011, 07:17 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

hej dziewczyny mam termin na 11 lipca zostalo mi 5 dni i czekam i czekam...
mam pytanie co robic zeby szybciej urodzic ?

Dodano: -- 21 lip 2011, 07:39 --

hej dziewczyny ja juz sie rozladowalam:):) moje malenstwo ma 52cm i wazy 3810g... bylo ciezko ale warto ma juz 6 dni:):)
i mam dziewczynke :):)

miss.beata
Początkujący
 
 
Posts: 16
Joined: 9 May 2011, 13:39
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 31 Jul 2011, 13:04 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

miss.beata, gratulacje niech sie zdrowo chowa:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 31 Jul 2011, 21:16 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

miss.beata, gratulacje! :)
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by miss.beata » 2 Aug 2011, 05:47 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

dziekuje dziewczyny moje malenswo ma juz 2 i pol tyg no i wczoraj bylysmy u pana doktora bo dziecko mialo goraczke :D
co na plesniawke??

miss.beata
Początkujący
 
 
Posts: 16
Joined: 9 May 2011, 13:39
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 2 Aug 2011, 13:20 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

miss.beata wrote:dziekuje dziewczyny moje malenswo ma juz 2 i pol tyg no i wczoraj bylysmy u pana doktora bo dziecko mialo goraczke
co na plesniawke??

oooo, a skad ta goraczka? moze po prostu malenstwo sie zgrzalo?
na plesniawki nystatyna. doktorek nie przepisal Wam?
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by miss.beata » 4 Aug 2011, 13:03 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

wczoraj znowu bylismy u lekarza ale tym razem innego i wlasnie nam przepisal:)

miss.beata
Początkujący
 
 
Posts: 16
Joined: 9 May 2011, 13:39
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET