Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by ewela119 » 6 Jun 2011, 18:37 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Agadz27, super, gratki :)

bogini8, problem lozeczka rozwiazal sie sam :) Dzis bylismy w Bham po rowerek dla starszej corki i zajechalismy do znajomych odwiedzic moja chrzesnice, okazalo sie ze kolezanka chciala sprzedac lozeczko turystyczne po niuni, miala je akurat wyciagniete bo robila fotki zeby wrzucic na ebaya i spodobalo mi sie wiec je wzielismy bo jest fajne i cena byla okazyjna, wiec lozeczko juz mamy :D To nasz pierwszy zakup :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by asiencja20 » 8 Jun 2011, 12:39 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Hey dziewczynki;)

Jak sie czujecie.? Dlugo mnie tu nie bylo;) Troche z lenistwa a troche problemow ktore zaczely sie same rozwiazywac;) A wiec na jutro mam termin,a tu nic ;D Malemu chyba tam jest dobrze:)Leniuch maly ;) Ja mam dla mojego malenstwa kolsyke,ale chcialabym jeszcze kupic kojec.. Wlasnie sie rozgladam ;) Poki co zmykam odpoczac i wstawic kolejne pranie :) 3majcie sie :)
Last edited by asiencja20 on 8 Jun 2011, 15:38, edited 1 time in total.

asiencja20
Początkujący
 
 
Posts: 43
Age: 33
Joined: 24 Feb 2011, 17:58
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 8 Jun 2011, 13:00 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

asiencja20, tak sie zastanawialam co z u Ciebie, dawno nie pisalas. Dobrze ze problemy sie rozwiazuja, oby tak dalej. No a malenstwu dobrze w brzuszku to co sie bedzie spieszyl :D Zwlaszcza ze pogoda taka byle jaka, czeka pewnie az wyjdzie sloneczko :D
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by asiencja20 » 8 Jun 2011, 15:38 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

no moze tak ;) jak bedzie gotowy to wyjdzie ;d

asiencja20
Początkujący
 
 
Posts: 43
Age: 33
Joined: 24 Feb 2011, 17:58
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by miss.beata » 13 Jun 2011, 13:56 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

no siemka ponownie... dawno nie pisałam ale to chyba z lenistwa... mi zostało jeszcze od 2 tyg do 6tyg wiec zobaczymy co i jak.... wsumie juz bym chciala urodzic.... ale wiecie jak to jest trzeba czekac wsumie mam juz skurcze co godzine no ale nie chca sie zrobic co 5-10 minut a juz mam ich dosc sa cholernie bolesne... co tam u was??

miss.beata
Początkujący
 
 
Posts: 16
Joined: 9 May 2011, 13:39
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by asiencja20 » 14 Jun 2011, 11:53 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

heyka dziewczynki ;)ja rowniez troszke zaniedbalam forum,ale naprawde nie mialam czasu ;) chcialam siepochwalic ze juz urodzilam i dolaczylam do grona mamusiek. jestem bardzo szczesliwa-nie wyobrazam sobie zycia bez mojego maluszka ;)

asiencja20
Początkujący
 
 
Posts: 43
Age: 33
Joined: 24 Feb 2011, 17:58
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 14 Jun 2011, 11:56 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

asiencja20, gratulacje, niech dzidzia zdrowo rosnie :) podaj jakies szczegoly :)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 14 Jun 2011, 13:14 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

asiencja20, gratki :) Napisz nam cos wiecej koniecznie. A ja w piatek mam scan, juz siedze jak na szpilkach, nie moge sie doczekac, mam nadzieje ze bąbel pokaze co tam ma w tym szczegolnym miejscu :D No a jak nie to mam 29 czerwca wizyte u gina w Pl i moze tam pokaze co nieco :D
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by asiencja20 » 14 Jun 2011, 19:47 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

dziekuje dziewczynki ;)

a wiec jezeli chodzi o szczegoly to porod mialam bardzo ciezki i dlugi. pomimo planowanego porodu w wodzie rodzilam 'na sucho' :) maluszek nie chcial wyjsc pomimo rozwarcia i mialam porod kleszczowy;) bylo bardzo ciezko ale teraz juz jest ok ;) zreszta jak tylko go zobaczylam to juz caly bol minal;)
maluszek urodzil sie zdrowy i caly co jest dla mnie wazne...
a jezeli chodzi o personel: wlasciwie nie powinnam narzekac,tylko jedna polozna mnie zdenerwowala ! maluszke nie potrafil zalapac sutka i pic... pociagnal z dwa razy i na tym sie skonczylo. w nocy bardzo ssal paluszki i mowie do niej ze on jest glodny a ona ze nie. ale potem przyszla bo ja az sie poplakalam i sprawdzila poziom cukru we krwi i okazalo sie ze ma tylko 2 punkty ( poniezej 2 jest niebezpieczne) i daly mi mleko i druga polozna mu dala. na chwile obecna jest juz dobrze bo karmie przez kapturki ;)

ewela bedzie dobrze ;) pogadaj do brzuszka przed scanem to moze pokaze co ma ;) no nic zmykam do mojego anioleczka;) 3majcie sie :)

asiencja20
Początkujący
 
 
Posts: 43
Age: 33
Joined: 24 Feb 2011, 17:58
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 14 Jun 2011, 20:48 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

asiencja20, to dobrze ze szczesliwie sie wszystko skonczylo. A powiedz jak ma na imie? I ile wazyl/a? Jak to bedzie u mnie zobaczymy, do piatku coraz blizej, wlasnie sie skonczyl kolejny dzien :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 14 Jun 2011, 21:30 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

asiencja20, no to nie zazdroszcze ale dobrze, ze sie wszystko szczescliwie skonczylo. moj maly pierwsze dwa dni praktycznie nic nie ssal dopiero pozniej sie rozkrecil, ale nie dokarmialam go niczym.
napisz cos wiecej o malenstwie:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by miss.beata » 15 Jun 2011, 08:08 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

u mnie wsumie duzo stresu bo pomimo tego ze jestem w 36 tyg to polozna mi powiedziala ze za tydzien gora dwa urodze bo moje malenstwo jest juz 3 cm z 5 cm w kanale rodczym no i mam skurcze co godzine i kazala mi brac gorace kapiele i uprawiac duzzzzo seksu ze tak brzydko powiem zeby przygotowac szyjke macicy na rozwarcie.... a ja jeszcze calkowiicie nie spakowana nic nie przygotowane wsumie lozeczko mam no i wozek tez ale nic nie poprane...

sluchajcie dziewczyny jaki proszek najlepiej kupic dla malenstwa??

miss.beata
Początkujący
 
 
Posts: 16
Joined: 9 May 2011, 13:39
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kat198 » 15 Jun 2011, 08:40 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

miss.beata,
tutaj najlepsze proszki to fairy albo persil non-bio. ja od poczatku uzywam persila i maly nie ma po nim zadnych uczulen. Powodzenia i zycze szybkiego i latwego porodu:)

Kat198
Początkujący
 
 
Posts: 37
Joined: 2 Aug 2010, 10:11
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 15 Jun 2011, 12:12 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

miss.beata, jalubie fairy ale nie proszek tylko zel do prania w butelce, strasznie lubie ten zapach.no i te w zelu lepiej sie wyplukuja niz zwykly proszek:) szczesliwego rozwiazania :)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by mamuna3 » 16 Jun 2011, 10:59 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Czesc dziewczyny mam pytanie czy któraś z was rodziła w Manor Hospital w Walsall

mamuna3
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Age: 45
Joined: 2 Sep 2009, 09:43
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET