Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by Anek » 29 Apr 2009, 21:13 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Nikt jeszcze nic nie urodzil ostatnio :?: :wink: to kto jest teraz najblirzej terminu :?: :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 29 Apr 2009, 22:00 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

JA!!!!!!!!! 10 GRUDZIEŃ :)
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Ewulka » 30 Apr 2009, 07:00 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ej malaroksi, czy ty sobie jaja robisz, bo mi sie jakos kalkulajce nie zgadzaja? jak mowisz poważnie no to moje gratulacje ! :mrgreen:

a z moich marnych obliczeń i spostrzeżeń wynika że Yoko jakos tak niedlugo, pozniej Ty Anek, a zaraz po tobie ja :))) moj termin to 14 czerwca ... :mrgreen:

A jak sie czujesz Anek ? U mnie codziennie standardowo zgaga, i opuchnięte nóżki i rączki :roll: , ale wszystko do przeżycia, juz sie zdążyłam przyzwyczaić :mrgreen: nie żebym marudziła :o

Ewulka
Raczkujący
 
 
Posts: 92
Age: 43
Joined: 30 Sep 2007, 19:29
Location: Hall Green
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 30 Apr 2009, 08:01 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ewulka, tak poważnie :)
Spodziewamy się drugiej pociechy gdzieś na 10 grudnia ,
We wtorek mam pierwszą wizyte u położnej , mam nadzieje że umówi mnie szybko na usg bo jakoś mi sie wierzyć nie chce że jestem w ciąży , nic mi nie dolega nawet mnie piersi nie bolą, a z Roksaną jak chodziłam to na początku bardzo mnie własnie piersi bolały (z 4 miesiące) i krzyże .
Wam dziewczyny życzę szybkiego porodu no i wytrwałości w tej ostatniej najbardziej męczącej fazie chodzenia w ciąży tzn wtedy kiedy wszystko puchnie, ciało jest już cięzkie pokój dla dziecka gotowy ciuszki popakowane do szpitala a tu kurcze jeszcze kilka tygodni .... :)
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Agadz27 » 30 Apr 2009, 09:56 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

39 tydzien!!!! Termin mam na 7 maja wiec ja chyba jestem na kolejce:)
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by yoko » 30 Apr 2009, 10:02 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

malaroksi, Gratulacje :)
jaka bedzie rożnica wieku miedzy Twoimi pociechami?

ja mam termin na 18-go maja, ale jakos sobie uroilam i jestem pewna ze to nastapi wczesniej :D pewnie dlatego ze nie moge sie doczekac jak kazda ciezarowka w ostatnich tygodniach. hmmm, poczekam jeszcze tydzien (do 39 t.c.) i bede sie brala za techniki wywolujace. z ostatniego usg wynika ze dziecko jest dosc duze - im dluzej bedzie zwlekac tym chyba trudniej bedzie urodzic :neutral: a przeciez tego nie chcemy :-D

[ Dodano: Czw Kwi 30, 2009 11:06 ]
Agadz27, - oczywiscie czekamy tu na relacje z porodu :-D a poki co trzymamy kciuki :-)
w ktorym szpitalu rodzisz?
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
User avatar
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posts: 413
Age: 44
Joined: 18 Sep 2006, 21:50
Location: Acocks Green
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Agadz27 » 30 Apr 2009, 10:18 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dziekuje:)
Bede rodziła w QE
Ja tez mam wrazenie ze urodze wczesniej, chyba tak jak kazda z nas na tym etapie:))
O jakich technikach mówisz? Ja pije Herbate z lisci malin i nic, kapie sie w ciepłej wodzie i tez nic...:( Jeszcze sex mi został:) no ale moj maz cos niechetnie sie do tego zbiera:(
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 30 Apr 2009, 10:36 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

yoko, dziękuję,
Jak się urodzi druga dzidzia to pierwsza będzie miała 2lata i 3 miesiące. Nie chcieliśmy zbyt dużej różnicy wieku ale nie też zbyt wcześnie żeby nie wozić 2 poiech naraz w wózku, taka różnica myślę ze bedzie idealna no i mam nadzieje że bedzie 2ga córcia. Roksi jest taka grzeczniutka że normalnie boje się mieć chłopczyka :/

Coś wam powiem dziewczyny na temat wywoływania porodu.

Roksi była tez bardzo duża bo miała prawie 4,5kg no i chciałam mieć poród już za sobą, tak więc chodziłam na 20 pietro po schodach i co? Dostałam rozwarcia na 2palce , a dziecko coraz bardziej sie zaciskało pępowiną do dziś mimo tego ze ma 20 miesięcy ma ślady po pępowinie na powiece i czole .
Można spróbować ale tylko w dniu wyznaczonego terminu np olejek rycynowy , ale myślę że prościej przed wizytą u położnej wypić mocną kawe by poważnie ciśnienie skoczyło i odrazu lądujecie w szpitalu na wywołaniu ( ja tak miałam :) )
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Agadz27 » 30 Apr 2009, 10:48 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

malaroksi, z ta kawa to racja, przy pierwszym porodzie tez mi pomogła, tyle ze juz w szpitalu ja piłam bo byłam po terminie. i wtedy zadziałało.
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 30 Apr 2009, 10:59 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Agadz27, o to widzę że też się drugiego spodziewasz, a ile ma pierwsze?
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Agadz27 » 30 Apr 2009, 11:06 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Pierwszy to syn i ma juz 10 lat:)
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 30 Apr 2009, 11:11 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

o to po takim czasie to pewnie drugą ciąze traktujesz znowu jak pierwszą jeśli wiesz o czym mówię, koleżanka urodziła syna po 8 latach i właśnie tak to określiła, mówiła że już zapomniała jak to jest być w ciązy i przechodzi wszystko od nowa.
Powodzenia życzę :-)
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Agadz27 » 30 Apr 2009, 11:31 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Masz racje malaroksi, dokładnie tak to przezywam, obawy jak przy pierwszym...
DZiekuje i Tobie rowniez, całuski dla córci:)
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 30 Apr 2009, 12:06 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ewulka wrote:ej malaroksi, czy ty sobie jaja robisz, bo mi sie jakos kalkulajce nie zgadzaja? jak mowisz poważnie no to moje gratulacje ! :mrgreen:

a z moich marnych obliczeń i spostrzeżeń wynika że Yoko jakos tak niedlugo, pozniej Ty Anek, a zaraz po tobie ja :))) moj termin to 14 czerwca ... :mrgreen:

A jak sie czujesz Anek ? U mnie codziennie standardowo zgaga, i opuchnięte nóżki i rączki :roll: , ale wszystko do przeżycia, juz sie zdążyłam przyzwyczaić :mrgreen: nie żebym marudziła :o


No ja po Tobie termin mam na 22 czerwca :razz: licze rowniez ze sie urodzi troszke wczesniej, ubzduralam sobie ten 17 czerwiec :razz: Czuje sie roznie w jeden dzien super na drugi umieram, nie ma reguly. Stawy troche mi siadaja w koncu jestem wysoka a brzusio duzy. Poza tym pokoj juz prawie umeblowany wiec tylko czekac... :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by yoko » 30 Apr 2009, 20:13 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Agadz27, co do technik to mniej wiecej wszystko to co bylo wymienione swego czasu w innym topiku (cos tam z cesarka w tytule) czyli gorące kąpiele, pikantne jedzonko, jak mi sie uda namowić męża to troche 'gimnastyki'... w topiku tym byla tez mowa o rosołku i wieszaniu firanek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zobaczymy.
w sumie czuje sie bardzo dobrze, nie mam zgagi, nozki nie puchna....troche niewygodnie mi sie spi, troche boli krzyz i od dwoch dni mam takie troche bóle jak przy okresie....poza tym jestem baaardzo zniecierpliwiona i ogolnie strasznie mi sie nudzi, a jednoczesnie na niczym nie moge sie skupic dlużej niz 5 minut. :evil:
malaroksi, 2 latka to fajna przerwa, ja osobiscie tez bardzo bym chciala w niedługim czasie postarac sie o drugiego brzdąca - ale zobaczymy jak to wyjdzie - najpierw musze sie sprawdzic w roli mamy przy jednym :-D
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
User avatar
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posts: 413
Age: 44
Joined: 18 Sep 2006, 21:50
Location: Acocks Green
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET