brak logiki w homoseksualismie.

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

MalePostNapisane by super tramp » 10 Feb 2009, 11:11 brak logiki w homoseksualismie.

czy to normalne,czy to sa czasu znaki,ze chlopaki chca miec ze soba dzis dzieciaki? To raz! Dwa, to czy to nie dziwi was moze,ze w parach homoseksualnych jeden/jedna i tak tobi za partnera plci odmiennej? Co za tym idzie ludzie tacy rezygnuja z partnera o odmiennej plci po to zeby heteroseksualny zwiazek z homoseskualista, czy takie zachowanie nie dowodzi ostatecznie,ze instynktu oszukac sie nie da?:)

super tramp
Początkujący
 
 
Posts: 27
Age: 41
Joined: 22 Jan 2009, 20:42
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 10 Feb 2009, 12:36 Re: brak logiki w homoseksualismie.

Super Tramp

Ty chyba masz naprawde za duzo czasu .... Jak dla mnie to homosexualizm jest zjawiskiem chorym.Choc w dawnych kluturach ( greckich rzymskich ) posiadanie mlodego chlopca i wielbienie jego ciala przez prominetnych obywateli bylo czyms normalnym. Pomimo tego, ze wywodze sie z dosc konserwatywnego domu, jestem dosc tolerancyjny wzgledem gejów.

Musze przyznac ze troche drazni nadmierne exponowanie swojej sexualnej oddmiennosci. I spory toczace sie na temat zmiany modelu rodziny z M+K na M+M lub K+K troche mnie irytuja. Z pewnoscia niektóre pary homosexualne potrafily by zapewnic lepszy dom dla potomstwa niz rodziny tradycyjne. Ale sam fakt biologiczny przeczy idei posiadania potomstwa, przez przedstawicieli tej samej plci.

To ze faceci niewiescieja to fakt tak pospolity jak meznienie kobiet. I nie ma bata kiedys to sie zemsci na calym gatunku. ALe generalnei mam to gdzies bo wtedy mnie tu juz nie bedzie.

Zwiazki homosexualne wniosly w nasze zycie wiele dobrego, i pewnei sie wszyscy oburza i zapytaja co to takiego.... A walsnie , prosze mi pokazac choc jednego faceta ( nie geja ) , którego nei kreci sex homosexualnych zgrabnych laseczek.....


Jest to jeden z powodów dla któych fakt homosexualizmu akceptuje... wlasciwie to jest jedyny powód .


pozdro Tramp ( posty ok, nie ma to jak lekka intryga )
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ponka77 » 10 Feb 2009, 12:51 Re: brak logiki w homoseksualismie.

uwazam,ze pary homoseksualne sa jak najbardziej normalne.Kazdy ma prawo do milosci.Na dzien dzisiejszy nikogo juz chyba nie dziwia takie zwiazki.To ze rezygnuja z partnera o odmiennej plci to dobrze ,przynajmniej nie marnuja sobie zycia,sa wiec uczciwi bo wiedza ,ze instynktu oszukac sie nie da. Jesli chodzi o model rodziny ,gdzie chlopaki chca miec ze soba dzieciaki,jak dla mnie niepojety ....co innego zwiazek.

ponka77
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 3 Feb 2009, 17:48
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 10 Feb 2009, 14:43 Re: brak logiki w homoseksualismie.

Niech zgadne, po temacie dotyczacym kobiet, przyszedl czas na homoseksualistow co bedzie nastepne: ...duza ilosc kolorowych w tym kraju :mrgreen: Poza tym czemu to wszystko lokujesz w dziale dla kobiet???
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by super tramp » 12 Feb 2009, 00:19 wikidajllo

slowo "normalni" w ogole nie powinno byc w uzytku, nie ma normalnych ludzi, sa tylko ci najbardziej do nas podobni i ci sa normalni! Normalni czyli popularni w starozytnosci wcale nie sa geje tylko bi-seksualisci i ja tez do nich naleze, ale nie tylko ja,ale my wszyscy, bo przeciesz ktoz z nas nie potrafi ocenic atrakcyjnosci tej samej plci do ktorej sie nalezy i to jest normalne! Moim nastepnym tematem bedzie tandka+to co sie z nia wiazac moze, ale skoro na "swiecie kobiet" nie ma dla mnie miejsca znajde sobie inne miejsce,a wy mozecie sie dalej tu nudzic i dobrze wam tak, o boginie:)

super tramp
Początkujący
 
 
Posts: 27
Age: 41
Joined: 22 Jan 2009, 20:42
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


Return to ŚWIAT KOBIET