dobra fryzjerka?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by agna78 » 11 Dec 2012, 18:19 Re: dobra fryzjerka?

vanilia dziekuje ca cynk, przynajmniej wiem gdzie w razie czego nie isc. Ale z drugiej strony przykro jest slyszec, ze masz zle obciete wlosy gdyz wiem jaka to meczarnia, gdy nie mozesz normalnie wlosow ulozyc bo schody albo powycinane dziury jakies. Powiem Ci, ze ja mialam tez dlugo problem ze znalezieniem fryzjera tutaj i poki co ze wszystkich Wojtek okazal sie najlepszy.

Jesli o tropikalne chodzi to jak dla mnie przereklamowane. Czasami patrzac na zdjecia fryzur z tropikalnego mam wrazenie, ze niektorzy klienci byli krolikami doswiadczalnymi:)

Mimo wszystko zycze Ci, zeby wloski szybko odrosly i znalezienie adpowiedniego fryzjera. Kiedys ktos polecal toni&guys, moze tam sprobuj. Ponoc tanio nie jest, ale z drugiej strony polscy fryzjerzy tez sobie malo nie licza.

agna78
Rozeznany
 
 
Posts: 222
Joined: 4 Feb 2010, 23:33
Reputation point: 52
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 11 Dec 2012, 18:42 Re: dobra fryzjerka?

agna78, dzięki. Chyba spróbuje u tego Wojtka i zobaczymy.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by karmelek » 11 Dec 2012, 20:56 Re: dobra fryzjerka?

vanilia też nie polecam Damiana, zraziłam się do niego po tym jak mi obciął grzywkę na "sucho" coś w tym stylu http://c.wrzuta.pl/wi11309/c4b827760025b6c54a8e8d17/stopniowana-poldluga-fryzura-z-grzywka i po umyciu, wysuszeniu i wyprostowaniu w domu miałam schody :shock: :shock: :shock: ... i jak tu do ludzi wyjść... Poszłam do salonu Passion Beauty na Erdingtonie. W sumie Magda z tego salonu ścina i farbuje mnie już chyba od 4 lat, więcej nie będę próbować zmieniać fryzjera, albo ona albo moja fryzjerka w Polsce może dotykać moich włosków :D
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posts: 189
Age: 39
Joined: 30 Oct 2007, 08:47
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by madziola2222 » 22 Jan 2013, 10:15 Re: dobra fryzjerka?

czesc
czy moze wiecie czy ktos z tych fryzjerow badz jeszcze innych np z west bromwich robia wariacje z warkoczy dobieranych przy skórze glowy?
potrzebuje fajna fryzurke np irokeza
a tych osob co sie pytalam to nie umieja :(

madziola2222
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 7 Oct 2010, 20:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by fasolka » 13 Mar 2013, 22:10 Re: dobra fryzjerka?

czesc dziewczyny, postanowilam wpisac sie na to forum,gdyz nie moge zrozumiec jak mozna tak zachwalac beznadziejnego fryzjera??? mam na mysli wojka z dori diamond! bylam u niego przed swietami i baaaardzo sie zawiodlam!kierowana waszymy wpisami jaki on nie jest super fryzjer itp. zapisalam sie do niego ale to co zrobil z moimi wlosami przechodzi wszelkie granice. chcialam blond delikatne pasemka na calej glowie a on dojze ze zrobil je tylko od gory glowy pomijajac dolne partie wlosow na mojej glowie to wyszly dwa kolory tych pasemek inny z przodu i inny z tylu - podejrzewam ze z tylu za dlugo trzy,al mi kolor i az zamast naturalnego bananowego blondu jaki zrobil mi z przodu ,z tylu glowy mialam golebi kolor- wygladalo to okropnie!!! i dodam jeszcze do tego ze pasemka z obcienciem zajely my 5 i pol godziny... no ale w sumie czemu sie dziwic ze az tyle to zajelo skoro oprocz mnie obslugiwal jeszcze 3 inne klientki....? nie polecam tego fryzjera nikomu!!! stanowczo odradzam!!!

fasolka
Początkujący
 
 
Posts: 26
Joined: 26 Jun 2010, 07:44
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Ossey » 8 May 2013, 20:28 Re: dobra fryzjerka?

Ja i moja partnerka strzyżemy sie u Karoliny, młoda fryzjerka, blondynka , aktualnie pracuje w salonie Hollywood na Erdingtonie, ale strzyże też prywatnie i jest naprawdę dobra w tym co robi :), Jest miła i śmieszna, a przy tym radzi sobie całkiem nieźle, co tu dużo mówić, polecam ją Wszystkim ;).
Tak ubarwiwszy nagą mą niecnotę, zbutwiałym pierzem z Biblii wyskubanym, świętym sie wydam, gdym w gruncie szatanem.
User avatar
Ossey
Raczkujący
 
 
Posts: 89
Age: 34
Joined: 20 Mar 2010, 11:48
Location: Z znikąd...
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by PaulinaM » 24 May 2013, 20:24 Re: dobra fryzjerka?

Hej dziewczyny :-) możecie mi polecić fryzjerkę/fryzjera w Wolverhampton ?

PaulinaM
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Age: 46
Joined: 20 Aug 2011, 12:12
Location: Wolverhampton
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by panterka » 3 Jul 2013, 13:32 Re: dobra fryzjerka?

Potrzebuje numeru tel do salonu fryzjerskiego Hollywood na Erdington,niedawno przeprowadzilam sie w ta okolice i chcialabym skorzystac z uslug tego salonu, z gory dziekuje za odpowiedz :grin:

panterka
Początkujący
 
 
Posts: 32
Joined: 1 Jun 2012, 18:14
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 13 Oct 2013, 23:25 Re: dobra fryzjerka?

Cześć dziewczyny. Jeśli ktoś potrzebuje dobrej fryzjerki z okolic Acocks Green to mogę polecić Anię. Robiłam u niej włoski z 5 lat temu dopóki nie zaszła w ciążę i słuch po niej zaginął. Pracowała w Style na Acocksie. Myślałam że wróciła do Pl. Niestety nie miałam na nią prywatnych namiarów bo w salonie "nikt nie wiedział" co się z nią stało. Niedawno dostałam do niej nr tel i ona robi włoski w domu i muszę przyznać że nie pójdę już do innej fryzjerki. Ania super strzyże, robi świetne pasemka i wogóle koloryzacja na świetnym poziomie, poza tym dziewczyna jest bardzo życiowa i sympatyczna, potrafi słuchać oczekiwań klientek i sprosta chyba każdemu wyzwaniu także jakby co to podam namiary na priv.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by iwona38 » 14 Oct 2013, 08:29 Re: dobra fryzjerka?

To ja moge prosic na PW,

iwona38
Rozeznany
 
 
Posts: 267
Joined: 28 Apr 2008, 10:53
Location: Krakow/Pensnett
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anuleczka » 17 Oct 2013, 18:38 Re: dobra fryzjerka?

A dobry fryzjer na West Brom?

Anuleczka
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 9 Dec 2012, 17:33
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Paubulska » 24 Apr 2015, 20:03 Re: dobra fryzjerka?

Witam a ja odswiezam watek :) Poszukuje w Wolverhampton nie drogiego fryzjera na podciecie grzywki i koncowek... Mieszkam w uk od niedawna i nie za bardzo sie orientuje co do tutejszych fryzjerow... Za wszelkie informacje z gory dziekuje :D

Paubulska
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 3 Apr 2015, 18:29
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by SzatanSerduszko » 25 Apr 2015, 14:07 Re: dobra fryzjerka?

Witam.

Wiem o dwóch zakładach.
Nie pamiętam nazwy ulicy, wydaje mi się że to Pitt St. tuż koło Market Square w centrum.
Na tej ulicy jest polski sklep Magdalenka i jedna polka pracuje w zakładzie obok tego sklepu a druga fryzjerka na przeciwko, po drugiej stronie ulicy. Nie wiem jak jest z umiejętnościami tej pierwszej ale druga z fryzjerek - Pani Marzena zawsze ma dużo klientek więc powinna być dobra.

Pozdrawiam.
User avatar
SzatanSerduszko
Początkujący
 
 
Posts: 33
Joined: 29 Aug 2011, 05:56
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Paubulska » 25 Apr 2015, 15:09 Re: dobra fryzjerka?

A nie wiadomo jak tam wyglada cenowo??:)

Paubulska
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 3 Apr 2015, 18:29
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by SzatanSerduszko » 25 Apr 2015, 22:07 Re: dobra fryzjerka?

Hej.

Niestety cen nie znam.
Męskie strzyżenie 7 funtów - tyle wiem. :D

Pozdrawiam.
User avatar
SzatanSerduszko
Początkujący
 
 
Posts: 33
Joined: 29 Aug 2011, 05:56
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET