dobra fryzjerka?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

MalePostNapisane by florek71 » 24 Feb 2009, 19:19 Re: dobra fryzjerka?

Mam ogromna prosbe do dziewczyn mieszkajacych w Birmingham prosze poradzcie mi dobrego fryzjera. Jestem brunetka ale od kilku lat rozjasniam wlosy na blond w najblizszym czasie nie wybieram sie do Polski, wiec musze isc tutaj. Mam przykre doswiadczenia z fryzjerami z mojego miasta bo juz 2 razy wyszlam z zoltymi i pomamaranczowymi wlosami. Potrzebuje zrobic odrosty , a moje wlosy ciezko sie rozjasniaja a z Polski mama platynowy blond i szukam kogos kto bedzie mi w stanie zrobic takie same tutaj. Znalazlam rowniez ogloszenie salonu lora czy ktos korzystal z uslug pani mileny jesli chodzi o farbowanie na blond?Z gory dziekuje za pomoc:)
pozwol sobie zyc tak jak zycie tego chce:)

florek71
Początkujący
 
 
Posts: 31
Age: 39
Joined: 3 Feb 2008, 12:22
Location: Wroclaw---stafford
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by yoki » 1 Mar 2009, 12:09 Re: dobra fryzjerka?

florek71, przylaczam sie do pytania :mrgreen:
poltora miesiaca temu w Polsce fryzjer spieprzyl mi wlosy .Odcien nie taki jaki byc powinien...
echh chyba jednak wydam wiecej kasy i przejde sie do jakiegos lokalnego brytyjskiego salonu...nie znalazlam do tej pory dobrego polskiego fryzjera,dlatego za kazde wskazowki bede wdzieczna ( najlepiej prosze wklejac zdjecia :mrgreen: )

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jun 2008, 09:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 1 Mar 2009, 13:47 Re: dobra fryzjerka?

Jesli mialabym pozwolic totkanac komus w Anglii dotknac moich wlosow to tylko w Toni & Guy. Od pioruna drogo ale z doswiadczenia kolezanek wiem ze to najmniejsze ryzyko prazki. Jedna znajoma kiedys obcinala wlosy w jakims salonie w Solihull. Zaplacila 50 GBP a efekt byl taki jakby piecioletnie dziecko dorwalo nozyczki. Biedna wstydzila sie przychodzic do pracy, a co gorsza nie dalo sie tego poprawic. Musiala cierpliwie czekac az wlosy odrosna.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by cwircwirek » 2 Mar 2009, 12:12 Re: dobra fryzjerka?

sharemka, milene znajdziesz na pitmaston road. dokladny adres i namiary sa na stronce bham w zakladce uslugi.
naprawde polecam, ja sie tez do niej niedlugo wybieram na farbowanko :smile:
pozdrawiam

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posts: 114
Joined: 11 Dec 2008, 15:18
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by sharemka » 2 Mar 2009, 12:32 Re: dobra fryzjerka?

Swietnie:)
:arrow: a swoja drogá to chyba nawet slyszalam od (wczesniej wspomnianej fryzjerki z h.g.)P.Marty negatywne opinie o Milenie -cytuje"ze tylko po kursach tutejszych, bez praktyki"...
:roll:
ale przeciez najwazniejsza jest opninia zadowalonej klientki a nie konkurencji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :!:
"Bo meska rzecz, byc daleko a kobieca wiernie czekac..."
User avatar
sharemka
Rozeznany
 
 
Posts: 241
Joined: 6 Jan 2009, 13:27
Location: Hall Green/Bham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cwircwirek » 2 Mar 2009, 12:50 Re: dobra fryzjerka?

jak dla mnie to mogla sie nawet w domu uczyc, ale chodzi o efekt. ja zawsze jestem zadowolona z ciecia i farbowania. fryzurke tez mi kiedys ukladala na impreze i wygladalam super, szkoda ze nie zrobilysmy fotek to bym cos wrzucila :-)
poza tym jesli kots sie probuje dowartosciowac krytykujac innych to sorry, ale ja bym podziekowwala za uslugi tej marty :-|

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posts: 114
Joined: 11 Dec 2008, 15:18
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 2 Mar 2009, 22:54 Re: dobra fryzjerka?

Ja wiem, ze wiekszosc fryzjerek krytykuje prace swoich poprzedniczek! Wiec pewnie i pani Milena kogos krytykuje. Nie to, ze ktorejs bronie, bo nie. Nie znam obu i jak narazie nie zamierzam kozystac z uslug fryzjerskich wspomnianych wyzej pań ;) Tak tylko sobie skomentowalam ;)
Jesli chodzi o fryzjera to tylko w pl spotkalam dwie dobre fryzjerki ;) do których teraz uczeszczam (w miare mozliwosci)
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cwircwirek » 3 Mar 2009, 09:27 Re: dobra fryzjerka?

szczerze mowiac to chodze do Mileny od roku i ani razu nie slyszalam krytyki na temat innej fryzjerki z jej ust. nie korzysta z ich uslug, wiec po co by miala mowic cos zlego? chociaz ludzie sa rozni i wielu rzeczy sie mozna spodziewac :roll:

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posts: 114
Joined: 11 Dec 2008, 15:18
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by florek71 » 3 Mar 2009, 18:10 Re: dobra fryzjerka?

Mam pytanie do Pani wyzej na jaki kolor farbuje Cie pani Milena nie wiesz moze czy jest dobra w blondach i najakich farbach pracuje? Bardzo nie chcialbym miec zotych wlosow i nie wiem gdzie mam sie udac myslalam tez o toni and guy ale nie znam zadnej polki ktora farbowala by sie tam na blond:(
pozwol sobie zyc tak jak zycie tego chce:)

florek71
Początkujący
 
 
Posts: 31
Age: 39
Joined: 3 Feb 2008, 12:22
Location: Wroclaw---stafford
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by magdunia22 » 3 Mar 2009, 18:43 Re: dobra fryzjerka?

Hej
Ja sie wypowiem na temat P.Marty
W listopadzie przyjechala do mnie,zrobilam mi wloski :-)
Powiem szczerze ze odmienila moja twarz inna fryzura,doradzila i bylam zadowolona ;)
Dodam gdziekolwiek szlam za moje wlosy chcieli 48f nawet 55f
P.Marty powiedziala ze 35f dla mnie to byl szok,ze tak malo chciala:)
Wczoraj do P.Marty znow zadzwonilam,zeby sie umuwic na spotkanie,bo mam odrosty,zapytalam sie o cene powiedziala mi 35f z dojazdem do mnie do domku teraz jeszcze chce brwi aby mi P.Marta zrobila
W sobote oczekuje P.Marty i powiem szczerze,ze dobra z niej fryzjerka i mala cena :smile:
Pozdrawiam i to jest moja opinia :-)
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Age: 40
Joined: 3 Oct 2006, 11:45
Location: ladywood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cwircwirek » 3 Mar 2009, 21:07 Re: dobra fryzjerka?

farbuje mnie na blond, zazwyczaj bardzo jasny. ostatnio walczylysmy o platynke i wyszlo swietnie:)
a farb uzywa matrixa, ale czasami pracuje na innych, zalezy jaki kolorek chcesz. mozesz tez przyniesc swoja farbe.
ja nigdy nie mialam problemow z zoltymi wlosami, a przechodzilam z ciemnego brazu na blond co zazwyczaj konczy sie zoltkiem na glowie:]

co do tego salonu to nie mam pojecia czy jest dobry, bo nie znam nikogo kto tam chodzi :wink:

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posts: 114
Joined: 11 Dec 2008, 15:18
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by yoki » 3 Mar 2009, 23:01 Re: dobra fryzjerka?

cwircwirek, chyba mnie przekonalas ;) mam nadzieje,ze wyjde zadowolona :)

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jun 2008, 09:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cwircwirek » 4 Mar 2009, 08:48 Re: dobra fryzjerka?

yoki jak juz bedzie 'po wszystkim' to daj znac czy jestes zadowolona :grin:

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posts: 114
Joined: 11 Dec 2008, 15:18
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by yoki » 4 Mar 2009, 09:45 Re: dobra fryzjerka?

jasne,ze dam znac :D i to juz w piatek po poludniu :D

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jun 2008, 09:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by florek71 » 4 Mar 2009, 19:50 Re: dobra fryzjerka?

Rowniez czekam na relacje jak wyszlo:)
pozwol sobie zyc tak jak zycie tego chce:)

florek71
Początkujący
 
 
Posts: 31
Age: 39
Joined: 3 Feb 2008, 12:22
Location: Wroclaw---stafford
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET