dobra fryzjerka?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by yoki » 12 Mar 2009, 14:09 Re: dobra fryzjerka?

cwircwirek, daj sobie na wstrzymanie moja droga.
wyraznie napisalam,ze fotek publicznie na forum wrzucac nie bede.Czytaj ze zrozumieniem.
nie bede Ci sie po 10 razy tlumaczyc.

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jun 2008, 09:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cwircwirek » 12 Mar 2009, 14:28 Re: dobra fryzjerka?

po pierwsze to czytam ze zrozumieniem zanim cos napisze, a po drugie nie musisz mi sie z nieczgo tlumaczyc. uwazam tylko ze jak sie powiedzialo a to trzeba powiedziec b.

zreszta niewazne. najlepiej zakonczmy ten temat. szkoda czasu na pierdoly

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posts: 114
Joined: 11 Dec 2008, 15:18
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by florek71 » 12 Mar 2009, 20:57 Re: dobra fryzjerka?

Nie znam osobiscie yoki ale musze stanac w jej obronie widzialam zdjatka i na jej miejscu zlozylabym do p. mileny reklamacej a przede wszystkim nie wyszlabym z takimi wlosami od fryzjera zoltko i tyle i to na samym czubku . Ja bylam dzisiaj w tony i guy ale powiedzili mi ze nie podejma sie rozjasnienia mi wlosow bo boja sie ze wyjda zolte i ze moga mi zrobic lekkie pasemka:( wiec sam juz nie wiem gdzie isc moze ten pan pawel ktos byl u niego
pozwol sobie zyc tak jak zycie tego chce:)

florek71
Początkujący
 
 
Posts: 31
Age: 39
Joined: 3 Feb 2008, 12:22
Location: Wroclaw---stafford
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cwircwirek » 12 Mar 2009, 21:10 Re: dobra fryzjerka?

florek masz racje, ja tez bym nie wyszla od fryzjera gdyby cos mi sie nie podobalo. dlatego zawsze mozesz powiedziec ze ci sie nie podoba i poprosic o poprawke. takie jest przynajmniej moje zdanie.
trzeba tylko miec troche odwagi i powiedziec co sie mysli

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posts: 114
Joined: 11 Dec 2008, 15:18
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Yardley » 13 Mar 2009, 10:04 Re: dobra fryzjerka?

Co tydzien chodze do Marty na West Bromie i jestem zadowolony. Moja dziewczyna tez ja odwiedza co jakis czas i nigdy nie bylo problemu, jest dobra w tym co robi :mrgreen:
User avatar
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posts: 367
Age: 43
Joined: 23 Jun 2006, 18:25
Location: Yardley
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by pfour » 13 Mar 2009, 21:41 Re: dobra fryzjerka?

Do YOKI:
Wychodząc ode mnie z zakładu umawiałyśmy się, że jak będziesz niezadowolona to do mnie przyjdziesz i ci poprawie bezpłatnie.Powiedziałaś cytuję "Jeśli coś będzie nie tak to napewno wrócę". Jak zobaczyłam to co wypisujesz na forum to mnie szlak trfił. Wysłałam ci sms-a. Nie odpisałaś. Dzwoniłam nie odbierałaś.Zrobiłam to tylko dla tego, że nigdy nie miałam takiej sytuacji i chciałam być uczciwa. Poprawienie zajełoby mi max 30min. Ale po co, lepiej popieprzyć na forum, tylko czemu nic nie wsponiałaś o tym, że się umawiałyśmy.
Do reszty forumowiczów:
Nie robie żółtych ani pomarańczowych włosów.
Milena

pfour
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 10 Jan 2007, 16:31
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 14 Mar 2009, 12:02 FRYZJERKI!!!!!!!

HEJ. DO WSZYSTKICH DZIEWCZYN WYPOWIADAJACYCH SIE NA TEMAT FRYZJEREK!!
PO co wy wszystkie robicie jakies durne problemy, nie macie sie do kogo czepiac i wypisujecie jakies bzdury na tych calych smiesznych forach, weszlam tu tylko z jednego powodu, wczoraj bylam swiadkiem jak Pewna Fryzjerka obrabiała dupe MILENIE tez frzjerce, robilam zakupy, a ona glosno wypowiadala sie na jej temat, wiecie co szlak mnie trafil bo ani jedna ani druga sie nie znaja Jak ktorejs z was nie podobaja sie uslugi MILENY, MARTY, ANI, KASI czy kogo kolwiek to idzcie do jakiegos angielskiego salonu zaplacie 80 funtow i bedzie super a to ze jakiejs lalce nie odpowiada to niech napisze do przyjaciolki a nie do obcych ludzi na forum!!!!!! a jak nie wyjda wam oczekiwane efekty to obetnijcie sie na łyso!!!!!!! Robicie opinie dziewczynom, ktore sa z tego samego kraju co wy, osobiscie bylam u MILENY wlosy robi bardzo ladne rozjasnianie super chcialam biale mialam biale, chcialam brazowe mialam brazowe zawsze mowi ze jak cos by bylo nie tak to nastepnego dnia poprawi , czysto pracuje u innych dziewczyn nie bylam wiec na ich temat sie nie wypowiem,ale mysle ze kazda fryzjerka pracuje czysto, wogole to pieprze to Cale forum ale dziewczyny radze zakupic maszynki i opiepszyc sie na lyso zaoszczedzicie sobie problemow ze cos nie wyszlo, zaoszczedzicie kase A PRZEDE WSZYSTKIM ODPIEPSZYCIE SIE OD TYCH FRYZJEREK BO ONE SA PO TO ZEBY ROBIC WLOSY a A NIE MARTWIC SIE JAKIMIS NAWIEDZONYMI LASKAMI KTORE TU WYPISUJA JAKIES BZDURY!!! a to ze nie wyjdzie to nie ich wina (KAZDY WLOS REAGUJE NA ROZJASNIACZ INACZECZEJ) . pozdrawiam serdecznie i proponuje zebyscie otworzyly jakies nowe forum i zaoszczedzily im nerwow!!!!!!

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by Marlena2000 » 14 Mar 2009, 12:51 Re: dobra fryzjerka?

Witam.
Zgadzam z agulas_19 ma wzupelnosci racje. Idzcie do Argosu po maszynke do wlosow za 20 funciakow, raz wydacie kase na nia a fryzure bedziecie mialy co tydzien nowa. Jestesmy na obczyznie i powinnismy szanowac swoich rodakow a na tym forum jest tylko obgadywanie jeden drugiego. Zrobilyscie kobietki zla opinie Marcie oraz Milenie. Nie wiem komu zalezy na takiej opini, ale powiem jedno i juz nie skomentuje tego wiecej, tej osobie ktorej bardzo zalezalo na zlej opinii dla obu fryzjerek to sie grubo przeliczyla, bo i jedna tak i druga maja klientow swoich i zadna nie wchodzi sobie w parade, a skad to wiem bo znam i jedna i druga fryzjerke :) Zastanowcie sie lepiej wszyscy czy warto pisac takie glupoty na tym forum, zastanowcie sie jak byscie sie poczuly na miejscu Marty czy Mileny jak byscie to czytaly? Przyjemnie wam by bylo?? Chyba raczej nie. Dziwie sie tylko jednemu , ze administrator tego forum jest tez polak a nie zablokuje tego tematu lub nie wykasuje bo to sa oszczerstwa a za nie moga byc duze konsekfencje.

Pozdrawiam Marte, Milene oraz inne fryzjerki z Birmingham.

Marlena2000
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 14 Mar 2009, 12:25
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by sharemka » 14 Mar 2009, 21:46 Re: dobra fryzjerka?

Absolutna jazda :!: Takiego cyrku, to ja dawno nie widzialam :roll:
Smiac mi sie chce, bo wynikla tu ogromna afera a mialysmy sie wspierac i pomagac... :?: :!:
Jedno juz zostalo tu powiedziane : "szanujmy sie jako naród" ...prosze nawet jesli mamy odmienne zdania :!:
"Bo meska rzecz, byc daleko a kobieca wiernie czekac..."
User avatar
sharemka
Rozeznany
 
 
Posts: 241
Joined: 6 Jan 2009, 13:27
Location: Hall Green/Bham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 15 Mar 2009, 20:16 Re: dobra fryzjerka?

Może mi któraś wysłać na priv nr do Marty z Hall Green?
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by florek71 » 16 Mar 2009, 15:05 Re: dobra fryzjerka?

Dziewczyny sukces bylam u fryzjera w bham i mam piekny platynowy blond wszytskim blondynka polecam B&A salon znalazlam w ogloszeniach na naszej stronce i zaryzykowalysmy z kolezanka jechalysmy specjalnie ze stafford ale oplacalo sie polecam wszystkim super:)mam blond jak z polski pierwszy raz jestem tak zadowolona z fryzjera w anglii:)
pozwol sobie zyc tak jak zycie tego chce:)

florek71
Początkujący
 
 
Posts: 31
Age: 39
Joined: 3 Feb 2008, 12:22
Location: Wroclaw---stafford
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by sharemka » 16 Mar 2009, 16:23 Re: dobra fryzjerka?

Alleluja!!!
nareszcie cos pozytywnego..."pozytywnego cos pozytywnego..."
"Bo meska rzecz, byc daleko a kobieca wiernie czekac..."
User avatar
sharemka
Rozeznany
 
 
Posts: 241
Joined: 6 Jan 2009, 13:27
Location: Hall Green/Bham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Magda31 » 17 Mar 2009, 14:18 Re: dobra fryzjerka?

Ja też robiłam w B&A i równiez jestem zadowolona,mam super blond pasemka,polecam ten salon a szczególnie fryzjerkę Agnieszkę :mrgreen:

Magda31
Rozeznany
 
 
Posts: 116
Age: 48
Joined: 18 Sep 2007, 17:41
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by florek71 » 17 Mar 2009, 14:52 Re: dobra fryzjerka?

Dokladnie tez robilam u Agnieszki:) wloski sa bombowe wszystko tak jak chcialam nawet podciecie koncowek nei sciela mi polowy wlosow jak to czesto maja fryzjerki w zwyczaja tylko same koncoweczki bo zapuszczam wlosy
pozwol sobie zyc tak jak zycie tego chce:)

florek71
Początkujący
 
 
Posts: 31
Age: 39
Joined: 3 Feb 2008, 12:22
Location: Wroclaw---stafford
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 17 Mar 2009, 17:30 Re: dobra fryzjerka?

a gdzie jest ten salon?
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET