kolczyki w uszkach u dziewczynki

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by agg » 14 Sep 2012, 15:29 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

ewela119, my tez tam robilysmy i nic absolutnie sie nie dzialo! nie sadze, ze to wina osoby przekuwajacej, a dziecka po prostu. Do przekluwania uzywa sie sterylnych kolczykow, wiec nie mam mozliwosci zakazenia w trakcie przekluwania, a juz po... Ja Dominice nawet regularnie nie przemywalam i nic kompletnie sie przy uszach nie dzialo. Fakt, ze Ona na tyle byla swiadoma i wiedziala, ze nie wolno dotykac i "majstrowac" przy kolczykach. Po paru tygodniach wyciagnelysmy kolczyki ze stali i teraz ma srebrne. Obstawiam, ze albo Goska majstrowala przy uszach, albo ma alergie na stal (choc jak juz wiesz, to na prawde malo prawdopodobne).

A jesli chodzi o same przekluwanie, to moja prawie 5 latka sama chciala miec kolczyki. Temat juz sie kiedys przewijal, ale chyba nie byla do konca swiadoma. Teraz juz tak. Wiedziala, ze zaboli lekko i nie bedzie mozna dotykac uszu brudnym rekami itp.
Ja mialam uszy przekluwane na wlasne zyczenia w wieku 9 lat. O matko, co to byl za bol! (przekluwanie igla) Mialam zal do mamy, ze nie zrobila mi tego wczesniej bym nie pamietala bolu :lol:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 14 Sep 2012, 19:23 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

Jak pisalam jedyne zastrzezenia mam co do samych kolczykow ktore po roku lezenia w pudelku na bizuterie zrobily sie czane a nie powinny bo nikt ich w tym czasie nie dotykal.
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by danonek » 12 May 2013, 16:37 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

hej mam pytanie wiecie gdzie mozna przebic uszy dziecku mozecie polecic jakis salon w okolicy birvingham

Dodano: -- 12 maja 2013, 16:38 --

hej mam pytanie wiecie gdzie mozna przebic uszy dziecku mozecie polecic jakis salon w okolicy birmingham

danonek
Raczkujący
 
 
Posts: 83
Joined: 12 Nov 2011, 22:13
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET