Mlode mamusie czyli "ciezarowki po rozpakowaniu"

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
hej dzięki wielkie za porade:) dla wszystkich mam borykających sie z kolkami u dzieci polecam kropelki sab simpex..są one z niemiec ..mozna tez je kupić na ebayu ale to stanowczo odradzam - bo przez internet nigdy nie wiadomo..kolki znikły w ciągu 3 tygodni.. i polecam aptamil comfort :) znacie cos na przeziębienie dla dwumiesięczniaków najlepiej jakis syropek?

agnieszkapolonia89
Raczkujący
 
 
Posts: 51
Joined: 16 Jan 2013, 23:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

agnieszkapolonia89, nie istnieja "syropki na przeziebienie" :wink:
zapewne Twoj maluch ma glutki I odkasluje? pozostaje Ci sol fizjologiczna I odciaganie wydzieliny. to jest normalne. jak goraczkuje to wtedy do lekarza.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

Kitka wrote:Twoja córcia waży 17 kg w wieku 2 lat i 8 miesięcy? Sorry, ale mój syn ma ponad 5 lat i waży 18kg (nosi ubrania na 4-5, 5-6 lat), więc się nie dziwię, że ubrania na jej wiek są dla niej za małe Po prostu kupuj większe i już.
moj ma 3,5 roku 17kg i ok 105cm wzrostu, jest bardzo szczuplutki , nosi ubrania rozne na 3-4 i na 4-5.:) ale na 110 cm....za to twoj jak na 5 lat faktycznie chudzinek :)
Kitka wrote:Położna chwaliła Cię za podawanie czekolady, cukru i soli do pożywienia malucha? Za podawanie sosiku w 5-tym miesiącu też? Z tego co pisałaś wcześniej to położna raczej nie była zadowolona z tego co podajesz dziecku
zgadzam sie,otoz to, z tego co mowia lekarze do 12 miesiecu wogole dziecku nie powinno sie dawac, czekolady, orzechow,miodu bo moga uczulac.. poza tym jest im to zbedne do zycia.. tak samo soki pelne cukru, czy tym bardziej woda z cukrem.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

hej kobity co sądzicie o szczepieniu niemowlaka jak ma katar??? czy mozna szczepic wtedy dzidziuska???

25magnolia25
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 28 Jan 2014, 13:36
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Witam! Jako świeżo upieczona i zarazem niedoświadczona mamusia mam pytanko - gdzie w centrum można spokojnie nakarmić dziecko piersią? Czy w bullringu są jakieś specjalne miejsca wyznaczone do karmienia? Przyznam szczerze że chętnie bym się wybrała gdzieś z moją małą, bo jak na razie to tylko w domu siedzimy, ale przeraża mnie wizja karmienia np. w ubikacji czy panicznego szukania ustronnej ławki gdzieś w parku. Poradźcie proszę jak wy sobie dajecie z tym rade. Mieszkam na Chelmsley Wood i tutaj również nie znalazłam do tej pory takich miejsc gdzie mogłabym spokojnie nakarmić dziecko. Pozdrawiam :-)

onka79
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 19 May 2011, 17:04
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Debenhams i Mothercare na Corporation St maja specjalne miejsca do karmienia dzieci, oprocz czystego pomieszczenia z miejscami do siedzenia sa tam tez umywalki i podgrzewacze do butelek.

Osobiscie ze wzgledow higienicznych nie ryzykowalabym karmienia dziecka w toalecie.

Jesli sie sprytnie ubierzesz i/lub zaopatrzysz w jakas chuste badz pieluche tetrowa to spokojnie mozesz nakarmic dziecko w kazdej knajpie lub kafejce.

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posts: 498
Joined: 22 Oct 2006, 13:06
Reputation point: 65
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by to_ja » 8 Sep 2014, 10:37

Nie wiem jak to ze sklepami w bham ale u nas w mark and Spencer jest bardzo fajne miejsce do karmienia. Poszłam tam przebrać małego ale jak zobaczyłam ten wygodny fotel nie mogłam się oprzeć o nakarmiłam tam młodego.
Osobiście karmiłam mojego noworodka na ławce kolo primrka jak i w samym primarku. Nikt nawet nie rzucił złego oka na nas.

to_ja
Raczkujący
 
 
Posts: 62
Joined: 21 Sep 2009, 16:39
Location: tamworth
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

kup mleko modyfikowane na takie wypady albo odciagaj z cycucha i bedzie dobrze:)

25magnolia25
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 28 Jan 2014, 13:36
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Hej dziewczyny, szukam pościeli dla mojej córeczki i natrafiłam na cos takiegohttp://m.ebay.com/itm/120989017472?_mwBanner=1 i teraz moje pytanie czy może któraś z Was kupowała oryginalną pościel Disney i wie czy jest ona warta swojej ceny? Na zdjęciach wygląda cudnie.

ania11981
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Age: 43
Joined: 31 Jul 2012, 17:46
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

Hehe, moja Młoda kiedyś tak płakaka, że skorzystałam z ławki w parku żeby nakarmić. Mleko modyfikowane ? Zbawienie jeśli chodzi o eskapady podwórkowe.
User avatar
kathrina_c
Początkujący
 
 
Posts: 14
Age: 43
Joined: 13 Sep 2014, 14:04
Location: West Bromwich od niedawna
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


ania11981
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Age: 43
Joined: 31 Jul 2012, 17:46
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET