Ciąża

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by Pola11xx » 20 Dec 2016, 11:11 Ciąża

Witam. Jestem w drugim miesiącu ciąży . Byłam już u Gp spotkanie z położna mam dopiero po nowym roku. Jest może tutaj ktoś kto jest w ciązy,albo urodził nie dawno ?Mogłby ktoś sie podzielic informacjami jak to tutaj w uk wyglada to moje pierwsze Malenstwo, a slyszy sie rozne opinie. z Gory dziękuję i pozdrawiam.

Pola11xx
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 30 Oct 2016, 20:03
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rentgen » 21 Dec 2016, 21:19 Re: Ciąża

Generalnie jest tu dużo zdrowsze podejście do tematu, tzn. chyba że są przesłanki ku temu by sądzić, że coś jest nie tak, ciąża jest uważana za jak najbardziej naturalną rzecz w kontraście do PL, gdzie ciąża = niemal patologia... położnictwo na dużo wyższym poziomie, np. naturalne porody w domach są dość popularne.
Podsumowując: nie martwić się i rodzić ;-)
Powodzenia.

rentgen
Przyczajony
 
 
Posts: 10
Joined: 2 Jun 2015, 19:24
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ninia131 » 20 Feb 2018, 14:11 Re: Ciąża

Tez jestem w pierwszej ciązy, narazie same pozytywne wrażenia o opiece nad cieżarną, zobaczymy jak to bedzie dalej ale większość chwali tutejsze porodówki więc jestem dobrej myśli.

ninia131
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 20 Feb 2018, 13:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by AgaPaga » 19 Nov 2018, 08:30 Re: Ciąża

Czesc !
Jestem w ciazy, w 33 tygodniu... Jesli szukasz wciaz jakis informacji albo jakas inna swiezo upieczona mama, zapraszam :grin:

AgaPaga
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 28 Jul 2012, 12:55
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET