Kurs fryzjerski

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by agnieszkapolonia89 » 23 Jun 2013, 07:38 Kurs fryzjerski

hejka czy ktoś skończył tu jakiś kurs fryzjerski organizowany przez naszych polskich fryzjerów??? np dori diamond??? zalezy mi na opiniach..czy są to profesjonalne kursy i czy dużo się nauczyliście po nich..

agnieszkapolonia89
Raczkujący
 
 
Posts: 51
Joined: 16 Jan 2013, 23:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by stillinback » 23 Jun 2013, 12:49 Re: Kurs fryzjerski

Jestem fryzjerka z zawodu - nie po kursach. Uwazam, ze takie kursy nie sa w stanie nauczyc wszystkiego. Zazwyczaj trwaja kilka miesiecy, a nie nauczysz sie tego wszystkiego, czego mozna nauczyc sie przez 3lata w szkole. Kiedys wysluchalam opinii na temat kursow fryzjerskich. Nie sa pochlebne. Dziewczyny ucza sie wszystkiego w przyspieszonym tempie, niekiedy wszystkiego na raz, a tak sie nie da. Nie wiem jak wygladaja tutaj kursy. Slyszalam, ze Dori Diamond to dobry salon fryzjerski, moze warto probowac.
This board requires you to be registered and logged-in before you can view hidden messages
User avatar
stillinback
Rozeznany
 
 
Posts: 243
Joined: 24 Oct 2012, 15:52
Location: Walsall/Wlkp
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agnieszkapolonia89 » 23 Jun 2013, 12:58 Re: Kurs fryzjerski

powiem szczerze ze mam koleznakę w polsce ktora była na dobrym kursie fryzjerskim i umie 1000 razy lepiej robić włosy niż te wszystkie babki w salonach fryzjerskich. A dla klienta liczy się efekt a nie doświadczenie. Jednym słowem marketing. Zalezy od chęci do nauki i pojęcia o włosach. Kursy fryzjerskie są drogie dlatego chce wybrać kurs na którym na prawdę dużo moge się dowiedzieć. Tak jak moja kolezanka która była pod okiem super kadry szkolącej i ma milion razy większe pojecie niz fryzjerki po zawodówce. Dużo więcej wie na temat włosów i o wiele ładniej potrafi zrobić komuś włosy niz zwykły salon fryzjerski. Od pewnego czasu też się interesuje takim kursem i chciałabym sięgnąć opini osób kktóre skonczyły taki kurs tutaj i moga się podzielić doświadczeniem na ten temat. A więc liczę na wypowiedzi osób które mogą polecić jakiś dobry kurs żeby nie wtopić kasy

agnieszkapolonia89
Raczkujący
 
 
Posts: 51
Joined: 16 Jan 2013, 23:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by maja2104 » 25 Jun 2013, 11:09 Re: Kurs fryzjerski

dori diamond to specjalistka od paznokci.ja nigdy jeszcze nie spotkalam fryzjerki po kursie,ktora robilaby wlosy lepiej niz te po 'zawodowce'.a przeciez nie ma liceum fryzjerskiego.jest technikum ale nawet taka fryzjerka po technikum musialaby sobie przy lustrze powiesic papier ukonczenia,zeby taka agnieszkapolonia89, spokojnie siedziala na fotelu.jestem rowniez w stanie uwierzyc,ze fryzjerka po kursie moze lepiej ulozyc wlosy lub podpiac,z reszta takie rzeczy to moze zrobic i barmanka i sklepowa i lekarka ale jezeli chodzi o strzyzenie to watpie,bo to naprawde wymaga czasu.

maja2104
Początkujący
 
 
Posts: 19
Age: 43
Joined: 1 Oct 2009, 14:15
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by stillinback » 25 Jun 2013, 14:00 Re: Kurs fryzjerski

agnieszkapolonia89 radzilabym przeczytac jeszcze raz swoja wypowiedz i ja przemyslec i gruntownie przeanalizowac. To, ze ktos umie ukladac wlosy, to nie oznacza, ze jest dobrym fryzjerem. Zrobic swietne koki i rozne fryzury, to ja umialam w gimnazjum. Obrazasz tutaj wielu wspanialych i docenianych fryzjerow, a smiem nawet wywnioskowac z Twojej wypowiedzi, ze gardzisz ludzmi, ktorzy ukonczyli szkole zawodowa w kierunku fryzjer. Jesli ktos raz spartolil Ci wlosy, to nie oznacza to, ze wszystkie fryzjerki/fryzjerzy po szkole sa do kitu... Ja zostaje przy swoim. Na kursie nie da sie nauczyc wszystkiego. Oni zapewne ucza biezacych metod strzyzenia, te ktore w chwili obecnej sa najciekawsze i najmodniejsze. Na pewno nie ma tyle teorii co przez 3lata szkoly. Uwazam, ze kurs jest gorszy od tradycyjnej nauki!


Dori Diamond to tez i studio fryzjerskie :)
This board requires you to be registered and logged-in before you can view hidden messages
User avatar
stillinback
Rozeznany
 
 
Posts: 243
Joined: 24 Oct 2012, 15:52
Location: Walsall/Wlkp
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by maja2104 » 26 Jun 2013, 13:07 Re: Kurs fryzjerski

stillinback, :roza: ;srece:

maja2104
Początkujący
 
 
Posts: 19
Age: 43
Joined: 1 Oct 2009, 14:15
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET